Pět

Na pastvině leží mrtvá žena. Zavražděná. Na chodidlech má vytetované souřadnice. Na označeném místě čeká příšerný nález: ruka zatavená do plastové fólie a hádanka, jejíž řešení vede ke schránce s další uříznutou částí těla. V mimořádně ohavné formě geocachingu, moderní hře hledání pokladů s pomocí navigace, posílá vrah dvojici kriminalistů k dalším částem mrtvol. Vyšetřovatelům ubíhá čas, tuší, že teprve na poslední zastávce dostanou do rukou zásadní dílek puzzle…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225958/big_beatrice-kaspary-pet-pYM-225958.jpg 4.31135

Beatrice Kaspary 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Fünf, 2012

Kniha Pět

postrach
předevčírem

Povedená kniha.Místy hodně drsná.Odhalení pachatele a jeho vyprávění,rozuzlení závěr super.

Ava365
23.11.2022

Celkem slušná detektivka s originálním námětem.

rumova_kulicka
31.10.2022

Kniha pro mě byla příjemným překvapením. Neotřelý námět, sice trochu zamotané, ale na konci jsme se dočkali podrobného vysvětlení.

Jiho226
29.10.2022

Moc se mi kniha líbila. Napínavé čtení se zajímavou spojitostí jednotlivých udâlostí,které v závěru zapadnou do sebe.

Pája699
27.09.2022

Nebylo to vůbec špatné :-) Napínavý a originální námět, který mě bavil. Zajímavá zápletka. Padouch mě tedy napadl až skoro v samém závěru. Komisařka super a parťák jakby smet. Určitě sáhnu i po další knize autorky. Zvrácená hra právě začíná...

martin8647
16.09.2022

Tleskám. Další výborný počin této autorky.

AmyLee992
04.09.2022

Napínavý děj, žádné nudné pasáže. Líbila se mi postava hlavní komisařky i náznak romantické linky do budoucna. Super!

klarinka9974
27.07.2022

Tak tahle kniha byla jízda. Úžasný nápad autorky s keškama. Celou dobu jsem si říkala, jak je kniha zamotaná, jak to všechno nedává význam, ale na samotném konci, to bylo všechno skvěle nahrané a vysvětlené. Úžasný děj se skvělou zápletku. Určitě to není poslední kniha autorky.