Žena v okně ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357602/big_zena-v-okne-G6x-357602.png 3.71485
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Motto
Originální název:

The Woman in the Window


více info...
Nahrávám...

Komentáře (462)

Kniha Žena v okně

rafan65
12. března

První půlka knihy je docela nudné a nezáživné čtení. Druhá část je trochu lepší ale žádný trhák nečekejte. Takže celkem průměrné čtení a docela zklamání.

Twinny
28. února

Nerozluštila jsem to. Jen jsem si ze srandy řekla, že by byla sranda, kdyby to byl ten, co to byl, ale nebrala jsem to vážně. No, měla jsem.
To je přesně ten thriller, u kterého nevíte, kdo je vlastně pachatel, oběť nebo blázen. Děje se opravdu to, co se děje? A jestli ano, uvěří tomu vůbec někdo?
Čtivé, napínavé. Ale až po nějaké době. Něco jsem uhodla, něco ne. Ale hlavní zápletku jsem si dohromady nedala.


DanaKa81
01. února

Na Ženu v okně budu vzpomínat jen v dobrém. Vyplatilo se přečkat nudné pasáže, protože od jisté strany knihu nelze odložit. Závěrečné rozuzlení mě celkem překvapilo.

boxas
09. ledna

První polovina Ženy v okně se líně vleče. Dozvíme se sice hodně o agorafobii, ale jinak nic moc zajímavého. Hodně (slovní) vaty a málo skutečného obsahu.
Ale nevzdávejte to, prosím!
Druhá polovina se slibně rozjede, mnohé skutečnosti, které jsme v první části jen tak okrajově zaregistrovali, najednou dostávají smysl a konec už frčí plnou parou vpřed. Ani se nestačíme divit!
Škoda, přeškoda, že taková není celá kniha!

Lejdus
09. ledna

Hodně mi kniha připomínala film/knihu Dívka ve vlaku. Ono je to vše dosti podobné, alkoholička trpící bludy. Jak snadný terč může být člověk, jemuž se nedá věřit. Moc dobře zpracované.

Pert
31.12.2022

Dobrý příběh, zajímavé zvraty.

jprst
26.12.2022

Slabší průměr, dost rozvleklé, zdlouhavé, ani vyloženě hluchá místa nechybí, takže napínavý a překvapivý závěr čtivost už nezachrání. Tuhle knihu jsem mohl spíše vynechat.

noizcore
26.11.2022

Knihu jsem nedočetl, velmi zdlouhavé vyprávění nikam negradovalo.

1 ...