Žena v okně

od:

Žena v okně
ekniha

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357602/zena-v-okne-G6x-357602.png 3.9390
Originální název:

The Woman in the Window

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:, Motto
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (3)

hvězdo.kupa
01. března

Pořád jsem se nemohla zbavit pocitu, že čtu Dívku ve vlaku 2. Ale tohle bylo lepší. Paradoxně mi bylo milejší číst o ženě, která se bojí vylézt z domu, a proto pije, než o ženě, která pije a proto raději z domu nevylízá. A ještě víc milejší by bylo, kdyby mně hned na začátku řekla, že ztratila svou rodinu a já bych pak s chutí a soucitem naslouchala tomu, jak se s tím chudina vypořádává. Ne naopak, že celou dobu poslouchám, proč to nejde, proč nemůže a nechápu proč, a na posledních stránkách si řeknu ahá, tak proto byla tak divná, protože ztratila svou rodinu.

Danka1975
21. ledna

Takže po všech těch Dívek ve vlaku, Dívek v ledu, Zmizelých, apod. se nekonalo moc velké překvapení. Čímž nechci napsat, že kniha byla špatná! Jen tak nějak jela podle podobného scénáře: Celou dobu se nic moc neděje, pak trochu malé překvapení, myslíte si, že už vás nic nezaskočí a hustota děje je děje na posledních 20 stránkách a zase jste překvapeni, kdo je vlastně pachatel (nebo já prostě u každý detektivky takhle mám :-))
SPOILER:
Je jasné hned na začátku knihy, že Anna má problém a přišla o rodinu, a to jakým způsobem a jak se to stalo, tak pochopíte její Merloty a mě jí bylo strašně líto (což se u Dívky ve vlaku říct nedalo :-)) a radči jsem si zakázala vůbec přemýšlet o tom, jak by člověk reagoval. . . :-(((. .A jak jsem zmínila výše, konec prostě sešup dolu, až možná přitažený za vlasy. . .:-). .

Plus pro autora:
Smekám klobouček ohledně vcítění do ženské role a díky za filmové typy :-)

ŠárkaStrnadová
07. ledna

Skvělá kniha, lze zařadit do Výzvy 2018, je zde zmíněná kniha id T. Hardy - Neblahý Juda na str. 20