Žena v okně ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357602/zena-v-okne-G6x-357602.png 3.8472
Orig. název:

The Woman in the Window

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno: (ekniha), Motto
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Evidentní filmový potenciál knihy využil Scott Rudin, producent filmů Tahle země není pro starý, Grandhotel Budapešť nebo Muži, kteří nenávidí ženy a snímek podle románu by měl mít premiéru už snad i tento rok na podzim. Což je však zatím předběžná informace. (ddkk)


Nakladatelství Motto (součástí skupiny Albatros Media) se vyplatila účast na knižním veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem. Po osobním setkání s autorem došlo po určitých komplikacích k dohodě a prodeji autorských práv, a tak český čtenář jako první na světě 12.10.2017 držel knihu Žena v okně v ruce...V USA vychází o více než tři měsíce později! (ddkk)


Roku 2015, šest týdnů předtím, než začal psát svou prvotinu Žena v okně, A. J. Finnovi diagnostikovali bipolární afektní poruchu. Předtím se mnoho let neúspěšně léčil s depresemi, které poznamenaly snad všechny oblasti jeho života. Když se mu konečně dostalo vhodné léčby, pustil se do psaní. Ne náhodou vznikl román, jehož hrdinka má psychické potíže, trpí depresemi a agorafobií, v nichž mohl ztvárnit vlastní vnitřní boj. (Lenka.Vílka)