Žena v okně

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352613/zena-v-okne-YnZ-352613.jpg 3.81000
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Motto

The Woman in the Window, 2017

Kniha Žena v okně

Teniskaha
09. prosince

Je to nudné. Proč se to tak moc vleče?! Neřeknu, kdyby to bylo napsáno zajímavým stylem, ale tohle...Kdyby měla knížka o 100 stránek méně, tak by to bylo na tři * určitě. Nechápu, jak někdo může tomuhle dát pět *. Každý má sice jiný vkus, ale tohle prostě nepochopím...Jo a thriller?! Jako fakt? Podle mě to thriller není, byla jsem napjatá dohromady tak 10 stránek.

Nany_cz
12. listopadu

No tak tohle byla naprostá pecka! Stránky ubírají opravdu rychle a nemohla jsem se odtrhnout, především se mi líbilo, že to vše vypráví právě ona "žena v okně". Děj má super zvraty a párkrát jsem koukala s vyvalenýma očima. Autor si hezky pohrává se čtenářem a několikrát jsem se zamýšlela nad tím, co je pravda a co výmysl.

jitka6072
09. listopadu

Uf, velké napětí a strach mě naprosto strhly.

Becca_books
07. listopadu

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Nevěděla jsem do čeho jdu, nečetla jsem žádnou recenzi ani nic podobného. Začátek se trošku táhnul. Anna mi nebyla sympatická. Asi jak Rachel v Dívce z vlaku. Rozčilovalo mě její pití a hazardování s léky. V půlce jsem byla rozzlobená, že je vše vlastně jen výmysl alkoholičky na prášcích. Po přečtení toho co zažila se mi jí trošku zželelo. A závěr mě úplně rozsekal, kdy jsem knihu nemohla odložit. Knihu bych doporučila, ať si udělá každý obrázek sám :)

simona5r
05. listopadu

Většinu knihy jsem se čtením trápila, bylo to pro mě nudné, stále se opakující a vlekoucí se a hlavně mi byla strašně nesympatická hlavní hrdinka. Jen díky vydařenému konci a rozuzlení jsem dala 3*, ale spíš to vidím na 2,5*.

alena4154
05. listopadu

Už dlouho mě žádný thiller takhle nedostal. Výborná kniha.

Ginny

"Alkohol je anestetikum, pod jehož účinkem podstupujeme operaci života."

Kopretina

Potřebovala jsem vypnout a tato kniha mi v tom bezvadně vypomohla, přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Příběh se mi líbil, velmi mě zarazilo, co už vše hlavní postava zažila. Malé podezření jsem měla už dost brzy, ale přišlo mi tak úchylné, že jsem mu nedávala váhu, a pak se potvrdilo ve strhujícím závěru. Můj život = slabý čajíček.