Žena v okně

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352613/big_zena-v-okne-onI-352613.jpg 3.81424
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Motto

The Woman in the Window, 2017

Kniha Žena v okně

Milujivuniknih

Knize dávám 3,5 hvězdičky za velmi pomalý začátek, nemohla jsem se do ní začíst a bavit mě začala až její poslední třetina. Co bych knize ještě vytkla, by byly názvy filmů a některé popsané scény z nich, přišlo mi to zbytečné. Dívka ve vlaku, která je této knize podobná, se mi líbila mnohem více.
Oceňuji na knize především konec, který jsem předem neodhalila.

Sabina335

Mně se ta kniha svým způsobem líbila. Ano souhlasím s některými komentáři, že zde bylo občas příliš mnoho textu úplně k ničemu, ale tak nějak mi to do sebe zapadlo. A navíc mě překvapil závěr. Já osobně jsem si myslela, že to bude jinak. Takže opravdu záleží na konkrétním čtenáři, jak mu to sedne. Za mě se to číst určitš dalo.

DominaCZ
26. březnaodpad!

Spousta kydů ožralice o ničem a ve finále jakože atak... směšný.
Nechápu že se mi to kdysi mohlo líbit.

michaela.97

Z ohlasů jsem se na knihu strašně těšila. Bohužel autor (za mě) nevyužil potenciál námětu, který je jinak super. Začátek mě bavil. Seznamování s hlavní hrdinkou, která je z mnoha důvodů zavřená ve svém vlastním světě. Jenže minimálně polovina knihy byla omílání toho stejného dokola - Anna měla chuť na alkohol a slibovala si jen jednu skleničku. Vypila lahev. Sledovala sousedy, filmy a pila dál. Usnula. Probudila se, nalila si skleničku a nakonec vypila lahev. Sledovala sousedy, dívala se na filmy, nadopovala se léky na spaní a usnula. Kde byl nějaký vývoj?

Když už přišel rádoby zvrat, tak se stal jakoby se nechumelilo. Taková pěst na oko. Jen aby se tam teda po těch 100 stranách něco stalo. Navíc se vždycky všechno vyřešilo tak rychle, až neuvěřitelně. Stejně jako konec. U toho mi chyběla nějaká gradace.

Knížka teda vůbec nesplnila má očekávání a i kdybych žádná neměla, byla bych zklamaná. Neříkám, že jsem se u čtení nudila. Děj plyne, čte se rychle, ale to je skoro všechno. Bohužel.

kačenka80

První polovina knihy se vlekla a přišlo mi, že je tam plno zbytečných věcí (rozebírání starých filmů). Druhá polovina už byla zajímavější a nabrala trochu spád. Konec celkem překvapil ale vše se vyřešilo hodně rychle. Dalo se to číst ale jednou stačilo.

Maciiik

Námět je zajímavý, ale mně byla ta hlavní hrdinka dost protivná. Celkově to plynulo dost pomalu, čekala jsem od toho víc.

Cathlin

Naprosto skvělé jako audiokniha. Perfektně namluvené. Četla jsem dvakrát po sobě.

Youn@n

nebavilo mě to, ani trochu.... nuda