Za zavřenými dveřmi

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4.33398
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Kniha Za zavřenými dveřmi

Anetkaknihomol

U knihy očekáváte, jak to skončí. I tak jsem knihu hltala od začátku až do konce. Velmi dobře a rychle se četla.

WaspSalander

Knihu jsem hltala od začátku do konce a přečetla na jeden zátah.
Byla nesmírně čtivá a i když byla trošku předvídatelná, tak jsem ji nemohla odložit a musím jí dát plný počet.

Shardlake

Četbu této knihy jsem si opět užívala od začátku až do konce. Skvělé!

Lucc93

Jsem milovník thrillerů, ale tohle bylo i trošku moc na mě. Cítila jsem se při čtení knihy tak stísněně, až mi to bylo nepříjemné. Je pravda, že kniha ve mně vzbudila spoustu emocí, bohužel těch negativních. Měla jsem vztek na Grace i na jejího muže a kdybych mohla, jdu a pustím ji někam do bezpečí.. Četlo se to pěkně, ale za vzbuzení nepříjemných emocí odebírám jednu hvězdičku.

Tina.orl

Psychologický thriller, ve kterém se budete nad něčím neustále pozastavovat. Autorka vám dopřeje náhled do hlavy maniaka a místy vás bude mrazit. Kniha se ale čte velmi lehce a rychle. Kapitoly jsou členěny na "minulost" a "přítomnost".
Velkým problémem je ale předvídatelnost. Bohužel, tomu se autorka vyhnout nedokázala a tak velmi rychle začněte předvídat, co se stane.

chlupydupy

Přečteno skoro na jeden zátah..jedna z nejděsivějších knih co jsem četla..ale určitě mi brzo otrne a dám se do dalších knih autorky :-)

JanuldaN

Žádné velké nadšení se nekonalo. Už na začátku jsem věděla, jak příběh dopadne. Pořád jsem čekala, že přijde něco víc... Nějaký šokující okamžik, který mě dostane do kolen. Ovšem nic takového se nestalo. Škoda. Kladně hodnotím dokonale vykreslenou psychologii postav. To si myslím, že se autorce povedlo. Z textu přímo srší strach, beznaděj, odevzdanost hlavní hrdinky a psychická pokřivenost jejího mužského protějšku (ale i ta by se dala ještě trošičku dotáhnout).

terryaknihy

Nechápu, že jsem B.A.Paris “objevila” až teď?! Za zavřenými dveřmi jsem poslala jako audioknihu a bylo to neskutečné. Autorka dokáže barvitě vyjádřit myšlenky hlavních postav a skrz slova doslova cítíte jejich strach. Rozhodně se musím pustit do dalších jejích knih.