Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341619/za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4.6270

Behind Closed Doors (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Motto

bara1447
dnes

Tak tohle bylo slušný psycho, přečteno za jeden den. Kniha naprosto splnila moje očekávání, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Klobouk dolů před autorkou, povedlo se jí, že jsem měla husí kůži a staženej žaludek skoro celou knihu, dokonce jsem se i bála jít večer na záchod (Aby na mě nečekal za dveřma Jack :D).

SPOILER: Největší radost mi udělalo to, že umřel stejnou smrtí jako ten pejsek! :)

Monolit0713
včera

Děsivé. Ale proč to štěně?
A holky, vždycky mějte aspoň jednu dobrou kamarádku, které by jste chyběli.

Dimas
včera

Skvělá kniha, která vás donutí docenit vlastní svobodu. Miluju strávit celý den v pyžamu. Ale svobodně se k tomu rozhodnout, miluju nade vše!

zuzana2599
předevčírem

Do tohoto psychothrilleru jsem se zakousla a jen zrádný čas mě donutil odložit knihu a dočíst na druhý den. Od první stránky jsem cítila jemné napětí, které se stupňovalo, děj měl spád, švih, střídání přítomnosti a minulosti zvýšilo atraktivnost četby. Opravdu, skvělá autorčina prvotina.
Jen mě napadlo české přísloví: Není všechno zlato, co se třpytí... Že je to tak, Grace?

Ivuska.09
předevčírem

Tohle bylo opravdu skvělé dílo. Napínavé od začátku do konce, neskutečně jsem hlavní hrdince Grace fandila a doufala, že všechno dobře dopadne. V podstatě jsem knihu zhltla na jeden zátah a kdyby se mi nezačaly klížit oči, nešla bych ani spát - jen abych ji dočetla. Opravdu skvělé dílo.

Janek

Tohle je výborné čtení! Znamenité střídání přítomnosti s minulostí, stupňování napětí a krásný důkaz, že psychický teror je většinou mnohem horší než fyzická bolest. Ke knížce jsem se dostala úplnou náhodou a pěkně jsem si na ní smlsla, vřele doporučuji.

Adsla

Znamenitě napsaná kniha. Doporučuji pro její preciznost.

xNelly

Skvělé! Opravdu se to dá přečíst za jeden, max. dva dny.... a zanechá to ve Vás takový ten stínek pochybností, že by snad opravdu mohl někdo ve vašem okolí být takový psychopat.... Klobouk dolů a těším se na další příběh od B.A.Paris

Clamera

Ctive, pohlcujici, nenarocne. Da se zvladnout na jeden zatah. V ramci daneho zanru povedena knizka.

piittii

Tak jednoduchý motiv a tak skvěle zpracovaný. Přečetla jsem na jeden zátah a nemohla jsem přestat, i když jsem měla celou dobu sevřený žaludek. Povedená kniha.

zbožňuju_knihy

SPOILERY: Za zavřenými dveřmi jsem vzala do ruky včera kolem šesté večer a četla a četla, najednou byla půlnoc a kniha byla přečtená.
Je zajímavé, že během čtení vražd a znásilnění, člověk čte a uvědomuje si, že je to hnus, ale nikdy jsem neměla takové pocity úzkosti, jako zhruba v první polovině této knihy. Pak už jsem si říkala, že ho prostě musí oddělat, jelikož jiné východisko není (leda, že on oddělá ji).
Jedna pasáž, která popisuje bezmoc a to, jak je Grace svázaná, kvůli svojí postižené sestře, mně vehnala slzy do očí a při představě, že takoví psychopati vážně existují, mě mrazí.
Knihu doporučuji k přečtení. Škoda jen, že autorka nenapsala něco na závěr (jak se Millie zabydlela, jak si začaly spolu užívat života-současně ale závěr, kt. je ve knize, je výborný a vlastně dostačující-usínala jsem s dobrým pocitem, že snad dostal, co si zasloužil a doufám, že si to Jack užil stejně jako Molly). Hajzl.
Takže přečtěte si, neotrhnete se a když ano, tak velice neochotně...

M100

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.Velmi napínavý děj i když na druhou stranu jsem si říkala proč to čtu...takové psycho.Super napsáno.

josska

Tak to teda bylo něco,musela jsem číst a číst, přesto jsem čekala ještě trošku víc napětí,ale bylo to super čtivé čtení.

Ráčkajda

Tak to byl teda mazec, absolutně se nedá od knihy odtrhnout..... paráda:-)

silhavaemilka

Velice čtivé čtení. Nejde odložit - prostě se musíte dozvědět - CO. Vřele doporučuji.

Lucibuska

Knihu jsem během par hodin přečetla a jsem nadšená! Rozhodně napínavé, čtivé a líbí se mi jakým stylem je to psané. Podobných knih je teď celkem hodně, ale tuto knihu bych zařadila mezi ty lepší. Nemám co vytknout.

evin84

Tato kniha me vtahla do deje tak silne,ze jsem ji nerada odkladala.Urcite doporucuji precist.

Dragoneria

Kniha je opravdu drsná ukázka toho jak to chodí za hodně zavřenými dveřmi. Přečetla jsem jedním dechem. Jediné co mě na knize zamrzelo byl konec. Tak nějak bych chtěla vědět víc...

Askarinka

Hodně silná kniha, opravdu zajímavý a napínavý příběh. Stojí za přečtení.... Jakmile začnete číst nejde přestat.

zuzana3434

Námetom vnímam knihu ako zaujímavú, mierne kontroverznú, hlavne z dôvodu paradoxu manželovej vysoko postavenej práce a napriek tomu veľmi temnému a zvrátenému pozadiu konania, ktoré buduje v domácnosti s vlastnou ženou. Človek sa pýta, keďže sa pohyboval v prostredí judikatúry a napriek tomu nikto nepostrehol jeho patologické črty správania ktoré môžeme vidieť vo vzťahu k žene… i keď ho priam bravúrne maskoval za sympaticke a starostlivé konanie k žene, čo bolo len maskou ktorá opadla keď už vedel že to nieje nutné.. Osobne sa mi na knihe moc nepáčilo že autorka moc neodhalila čitateľovi pozadie konania manžela. Vidíme zvrátený vzťah k manželke, ale nedozvedáme sa aké pohnútky ho k tomu viedli, čo zapríčinilo vznik toho ako sa prejavoval. Osobne mám rada tieto informácie, hlavne v psychologických trileroch, kde sa im autori viac venujú, nakoľko ich vnímam ako istú formu pointy samotnej knihy… skrz ňu sa dostávame k príčine, prečo páchateľ robil to čo robil, aké mal k tomu dôvody. Z toho dôvodu dávam knihe nižšie hodnotenie, i keď je samozrejme na autorovi samotnom, z akého uhla pohľadu a do akej miery bude rozoberať príbeh v knihe ktorú sám vytvoril.

Ka.Flo

Čekala jsem trochu víc akce ale i tak se člověk tměř nemohl odtrhnout!

yetti74

Tak to je fakt psychárna, přečteno za jeden den, jak začnete číst tak čtete a čtete a čtete. Napínavé, má to spád, doporučuji. Chvílemi z toho budete lehce (někdo možná i více) na nervy, a to když se hlavní hrdinka stále a znovu a znovu nemůže vymanit z psychopatova područí.

Marki87

Dokonalý pár, nádherný dům, opravdová láska. Kdo by jim to nezáviděl, že? Co se ale skrývá pod tou přetvářkou? Jaký je pohledný a vždy galantní Jack Angel ve skutečnosti? Opravdu pořádný psychothriller, od první stránky ho hltáte až do samého konce. Málokdy se mi stane, že zvládnu knihu přečíst za pár dní, rodina, práce, však to znáte. Ale abych knihu přečetla za jeden dlouhý večer a riskovala, že druhý den budu nepoužitelná, to už musí být pecka! A tato kniha je neskutečná pecka!

Nixa

Dlouho se mi nestalo, abych měla při čtení nějaké knihy tak moc stísněné pocity. Cítila jsem úplnou bezmoc a chtělo se mi křičet jak je vůbec možné, aby se toto dělo?! Opravdu skvěle napsaný příběh, který vás úplně omráčí! Knihu jsem nemohla odložit a určitě jí všem doporučuji.

kate333

Už dlouho jsem neměla tak rychle přečtenou knihu, je to jedna z těch co vás vtáhne a už nepustí. Millie byla neskutečná...Jacka bych pověsila do průvanu za......

adrianka.t

Z této knihy mi běhal mráz po zádech. Kniha je napsána velmi čtivě a autorka zde perfektně zachycuje emoce hlavní postavy. Existuje plno skvělých thrillerů a mezi ně řadím i tento.

Lindulinek

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Příběh byl skvěle popsán a často mi z toho běhal mráz po zádech. Doporučuji.

Bustedka

Bylo mi až špatně. Špatně z toho, že je vůbec někdo schopný takových činů. A kdyby se v posledních letech pár takových otřesných případů neobjevilo ve zprávách, nebudu asi moc věřit tomu, že by se to v dnešní době mohlo stát.
Kniha je čtivá, vtáhne vás do děje, čekáte, jak to všechno dopadne.. Respektive tak nějak víte, jak to dopadne, ale ta cesta, načasování...no prostě NUTNOST PŘEČÍST

Nikol1994

Jedna z nejlepších knih co jsem četla.
Povedlo se mi ji přečíst za 3 dny a kdybych nemusela chodit do práce,tak se od ní neodtrhnu vůbec.
Opravdu mě mile překvapila.

Neec

Po dvou dnech přečteno... Stojí za to!