Za zavřenými dveřmi

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4.32978
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Motto

Behind Closed Doors, 2016

Kniha Za zavřenými dveřmi

Bauriska
včera

Opět další anglický thriller, který je sice čtivý, ale žádný terno to není. Tento román mě ovšem zaujal po psychologické stránce. Název knihy opravdu sedí dokonale. Rozhlédněte se kolem sebe. Máte kolem sebe také takový dokonalý pár? Nebo rodinu, jejíž pospolitost a klid jim závidíte? Říkáte si, jaké má vaše sousedka štěstí, že si našla takového okouzlujícího, bohatého gentlemana? A jste si jistí, že je to všechno tak, jak to na první pohled vypadá?

Ono totiž často věci nejsou tak, jak se na první pohled zdá. A za zavřenými dveřmi se mohou dít věci, o kterých se nám ani nezdálo.

Mikanadeta

Tak to je bomba. Jedna z nejlepších knih co jsem poslední dobou četla. Přečteno béhem 2 dnů. Nutilo mě to zamyslet se, jak bych v určitých situacích asi tak zareagovala já, co byvh dělala

Péťa087

Paráda. Přečetla jsem za tři dny. Příběh má spád a promyšlené rozuzlení.

Veronika568

Řekla bych, že to je spíš oddechovka. Neurazí, nenadchne. Občas mě překvapilo čeho všeho byl Jack schopný, ale kniha nebyla nijak extra zajímavá, nebo nepředvídatelná. To jak to dopadne jsem tušila už od začátku.

ava.s

(+ SPOILER) Obsah knihy shtrnut na obálce!
Pořád jsem čekala, že se něco stane a ono nic. Nuda, neoriginální příběh zakončený předvídatelným happyendem. Na druhou stranu, četlo se to dobře.

Malý spoiler...
Hlavní hrdinka naivní stará panna, co naletěla sociapotovi a problém za ní musí vyřešit nemocné dítě.

aliisalounu

Tak tohle bylo fakt psycho. Bylo mi někdy až špatně z toho, čeho všeho byl Jack schopný. Takže jsem musela číst pořád dál a doufala, že se Grace podaří vysvobodit. Za mě strašně čtivá a napínavá knížka, můžu jenom doporučit.

Ingridkaa1

Za mě super strhující příběh. To, že děj byl trochu předvídatelný, vůbec ničemu nevadilo. Spíše naopak, celou dobu jsem trnula, jestli to bude skutečně tak, jak si myslím :-D prolínání minulosti s přítomností bylo super, a udrželo to tak čtenáře v napětí.

Sumatrae

Kniha ma sice predvidatelny dej, ale cetla se dobre a behem jednoho dne jsem ji prelouskala, protoze jsem byla zvedava jak to dopadne...

Žena z kajuty č. 10
Žena z kajuty č. 10