Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341619/za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4.3936

Behind Closed Doors (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Motto

Kočičáci
včera

Tak to byl teda nářez...
Udělejte si na Grace a Jacka čas, protože kniha nejde odložit...dočetla jsem o půl čtvrté ráno, ale nedalo se jinak, čapne vás a nepustí. Měla jsem sevřený žaludek a obracela stránku za stránkou. Prostě parádní psychárna.
Vřele doporučuji zjistit, co se děje za zavřenými dveřmi manželů Angelových :-)
PS: a bacha na George Clooneyho!

jarka2222
včera

Netradiční sonda do života jednoho manželství. Včera jsem vzala knížku do ruky a včera jsem jí přečetla. Co k tomu víc dodat:-))))))))). Je pravdou, že jsem si chvilkami říkala, proč tohle dělá, proč tohle říká..... Ale na druhou stranu, nejsem psychiatr, neposoudím, jestli je to pro psychopata normální nebo už za hranou. Pro mne napínavé. Výborný thriller.

Prim
včera

Tak jak už tu napsali mnozí přede mnou,chvílemi byl příběh "přitažený za vlasy". Několikrát během čtení jsem chtěla knihu odložit a nečíst dál.
Překvapivě závěr knihy se mi líbil nejvíc.
Za zajímavé téma dávám hvězdičku.

krejcovka76
předevčírem

Knížku jsem objevila náhodou. A přečetla během jediného dne, abych zjistila jakým způsobem se s tím parchantem vypořádá. Příběh byl vymyšlený excelentně, samozřejmě jsem fandila hlavní hrdince a říkala si, že to přece není možné, aby nikdo nepojal podezření, že se nic neděje. Famózní popis situací, kdy tyran je vždy o krok před svojí obětí. Pak moment, kdy se kyvadlo vah pomalu otáčí na stranu týrané ženy a ona s lehkostí pozoruje, že hra kočky a myši se mění v její prospěch. Taková větší šachová partie :-)

BBaarča

Čtivé a napínavé od začátku až dokonce. Přečteno jedním dechem, ale... určité situace a jednání hlavní hrdinky mi přišly hloupé a nereálné. I když vezmu v potaz nalomenou psychiku Grace, byla místa, kdy mohla dění ovlivnit a naopak. Z počátku jsem měla tendence srovnávat tuto knížku s "Pokojem" od E. Donoghue (pro mě nejlépe propracovaným psychologickým románem), což i zpočátku ubíralo na hodnocení. Pravda je, že pár otázek zůstalo nedořešených. Původně jsem tedy chtěla hodnotit třemi hvězdami, mráz po zadech mi neběhal, bylo toto dosti naivní, ale za čtivost a posledních pět stran jsem jednu přihodila. Podle mého konec nezůstal otevřený. Rozhodně to nebyla ztráta času a celkově hodnotím spíš pozitivně.

AnetaHr

Úžasná kniha, uzasne napsána, nenasel se tam ani řádek, který by mě náhodou nudil...když si vzpomenu, kolika knihám jsem dala pět celych hvězdiček, tak tato by jich měla mít deset!

alnahu

Naprosto dokonalý psychothriller napínavý od začátku ,až do konce.Příběh Grace ,která hledala pravou lásku a našla ji v Jackovi Angelovi -elgánovi se šarmem a ještě je ke všemu bohatý, co si mohla více Grace přát.Hned po svatbě se vše ale změní a začíná Jackova psychopatická hra,ze které opravdu mrazí.Velkou roli hraje v příběhu také sestra Grace, Milli ,která je postižená ,ale i s tou ve své hře Jack počítá.Asi jsem taky zvrácená,protože se mi kniha velmi líbila a nemohla jsem se od ní odtrhnout.Ještě ,že je svým spůsobem tento příběh nereálný, ale autorce se moc povedl a navíc je to její prvotina.Určitě si přečtu i její další knihy.

Ajuszka

Boze jenom 5 hvezdicek?Nejde vice?Naprosty luxus!Tesim se na brezen az vyjde dalsi kniha!!Jedna z nej co jsem cetla a ze uz jsem jich precetla!

andrea4468

Perfektní od začátku až do konce!

LucasNovel

Kniha pro mě byla zklamáním, mdlé a nepřesvědčivé. Už jen ten motiv hlavní postavy byl slaboučký, čekal jsem daleko silnější podmět. On byl dokonalý věznitel vždy o krok napřed, ona byla naopak naivní a neschopná, nebýt jisté pomoci hnila by tam ještě dneska. O napětí nás autorka obrala sama, pro nesmyslné střídání kapitol (minulost, přítomnost) jsem věděl, že jí Jack nezkřivil ani vlásek, tudíž jsem se o Grace vlastně vůbec nebál a kapitoly z minulosti byly jen trapné bláboly.
Jediným thrillerem tedy bylo dopracovat se velice strohého konce.

šavlozubka

Děsivý příběh, místy přitažený za vlasy, ukázka jací sociopati mohou žít mezi námi a dělat vyhlášené právníky řešící násilí, které páchají sami za zavřenými dveřmi, beztrestně, když se nikdo nedívá.

Zuzanka46

Po pomalejším rozjezdu následuje šokující příběh plný beznaděje, nad kterým nevěřícně kroutíte hlavou. I když se jedná o knihu, která rozhodně není určená slabším povahám, měla jsem ji během pár hodin přečtenou.

Miriam-věštkyně

Inu ... co na to říct .... námět zajímavý a snad i ukázka toho, kam až je člověk ochoten zajít jen proto, aby ukojil své touhy i na úkor druhého.
Faktem je, že mnohdy je horší psychické týrání než fyzické avšak tady mne to místy už přišlo přehnané a nereálné.
Můj dojem z knihy je rozporuplný avšak s jistotou mohu říct, že více už ne ...

Miuška1411

Tato kniha mě úplně dostala, běhal mi mráz po zádech. Doporučuji! Škoda, že spisovatelka nenapsala další knihy.

Annabelka

Kniha mě rychle vtáhla do děje,přečetla jsem za několik hodin.Velmi čtivá,napínavá,ale bohužel,jsem z ní i zklamaná.Plno věcí jsem z knihy nepochopila.Například,proč jezdil do Thajska,co tam tedy dělal?Pak proč chtěl tu sestru Millie?A ten konec,horší nedotažený konec jsem snad ani nečetla.Autorka to mohla ještě protáhnout,otevřené konce nesnáším.Zřejmě bude pokračování další knihy??Ale i kdyby byla,vím jistě,že už si ji nekoupím,jako tuhle,ale raději někde půjčim....

maryland

no pani, muj prvni thriller a hned takovy narez.. obcas mi behala husi kuze po zadech, ackoli je to trochu pritazene za vlasy, ale kdyz se zactete tak vas plne vtahne do deje.. no a ten konec, to je vazne mazec

dendishek

Tato kniha ve mě vzbuzovala vztek. "Psychopatický" manžel vs. naivní manželka:
za 1) v dnešní době přece není normální vzít si někoho po 3.měsících, za 2) kdyby manžel upláchl ze svatební noci, a poté se choval, jako bych pro něj byla přítěž, další den bych se hned rozvedla, za 3) i kdybych setrvala v tomto manželském svazku, NIKDY bych manželovi nesvěřila všechny své finance a úspory. Psychopati jsou a budou. O to horší je, že v dnešním světě existují ještě takové ženy, které jim podlehnou. Autorka nastínila příběh jedné takové, která vyvázla ze spáru věznícího trýznitele. Tato kniha se nebude líbit všem. Ani mě ne. Ale ráda jsem si ji přečetla. Ach, jak já miluju svého normálního manžela :-).
PS: dle mého názoru je komentář níže, od uživatele Demonlover, úplně mimo.

Rendolet

Skvělá kniha, doporučuji

Demonlover

Pokud disponujete schopností vnímat a chápat děj příběhu s určitým nadhledem, nemusí vás to zklamat. Směle do čtení - vychechtáte se. Pobavilo mě to tak, že musím dát 4 hvězdičky. Je to S/M porno-pohádka. Jednoduchý příběh o masochistce a sadistovi, kteří se našli, zapadli do sebe jak klíč do zámku a svoje úchylky si oba užívají naplno.

Zuzulin

Velké zklamání... začátek knížky super, ale jen do 55 strany, bohužel... Potom byla knížka předvídatelná...

poter

Zajímavý příběh,i když svým způsobem trochu naivní...a někdy jsem tomu co se dělo moc nevěřila.Každopádně dobrý nápad,ale ten konec,jak už tu bylo mnohokrát napsáno byl poněkud useklý,odfláklý-popravdě jsem knihu nečetla,ale poslouchala a konec jsem si pustila několikrát,protože jsem byla přesvědčená,že jsem u toho snad usnula a něco mi určitě uniklo..ale bohužel ne...zasloužilo by si to lepší zpracování konce,tohle mně trochu naštvalo:-)

Jolča1

Super a moc mě bavila, přečtena za jeden den :-) ... Jen ta dehydratace ... no vybrala bych jiný důvod ... ale i tak ... :-) :-) :-)

Aaliyan

Velice svižná kniha, která se dá spolknout za jedno odpoledne. Děj je v něčem tuctový, v něčem se od jiných knih liší ... v závěru mi ale přišel opravdu napínavý a minimálně zajímavý. Otázek bez odpovědí zanechá docela dost, za to strhávám hvězdičku. Jinak je to za mě podařená, čtivá kniha.

S.monika

Kniha se četla rychle, dobře... ale vlastně to nic extra nebylo.. už od začátku je vám jasné, jak to dopadne.
Celkem mě zklamalo (možná teď POZOR na spoiler), ze Jack měl rád jen ten strach, co vzbuzoval a pořad nechápu proč chtěl tak tu Millie..že má jako Downa, ze se umí víc bát? tím ze je jako jednodušší a více se bude bát? To jsem jako nebrala..a celkové asi dost nepromyslene, nedetailni.. možná jsem hodně kritická, protože jsem před měsícem znovu přečetla Sběratele od Fowlese a to je teprve něco!!

fruitbueno

Tak to byla opravdu neuvěřitelná jízda! Příběh, do kterého se začtete neuvěřitelně lehce, který se žene kupředu, přestože obsahuje kapitoly z minulosti. Konec se mi nezdál nijak překotný, naopak, tleskám autorce, jak dokázala vystihnout tu časovou tíseň a ubývání sil hlavní autorky - jinak by to prostě nepůsobilo věrohodně. Čtení o netvorech v rouše beránčím. Doporučuju všem!

Tyet
03. lednaodpad!

Knížku jsem začala číst a skončila asi po padesáti stránkách, na tohle nemám čas.

Moominka

Zpočátku jsem byla z knížky unesena, jak neuvěřitelný příběh vypráví, ale konec mi iluze o dobre napsané knížce sebral. Nedoporucila bych, na můj vkus dost odflakly závěr.

Janynka

Strhující,neuvěřitelná! Co víc k tomu říct. Knížka se čte jedním dechem,kdy jen kroutíte hlavou,co se může všechno stát,jak bychom neměli být lhostejní k druhým,všímat si více blízkého okolí...
Mně vyrazila dech a je to top kniha loňského roku :-)

Nikkaa

Za mě super napsáno, četlo se to jedním dechem,i takové mohou být manželství i vztahy,na veřejnosti působí vše tak dobře a doma se otočil list....

Monni

Super knížka, rychle se četla. Nikde nic zbytečně zdlouhavě rozepsaného. Klidně mohla být o trošičku delší.