Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341619/za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4.31560

Behind Closed Doors (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Motto

niki7763
včera

Musím dát 4 hvězdy, a to jenom z toho důvodu, že autorka tak naprosto famózně popisovala a uváděla přímou řeč Jacka, jeho myšlení, styl vystupování atd., až se mi ten chlap tak neskutečně zprotivil, že jsem opravdu měla co dělat abych tu knihu kvůli jeho osobě dočetla. Měla jsem vztek na takového bezpáteřního magora! Ale jako samotnému dílu i autorce dávám 5 hvězd :) ... Kniha je opravdu hodně, hodně dobrá. I přesto, že od první stránky naprosto tušíte, oč půjde, nevyrovná se to ději samotnému, který mě překvapoval neustále. Ale toho chlapa bych nejradši zabila už v půlce knihy! :) Naprosté zvěrstvo ... Fuj fuj

Nikola995
předevčírem

Pro mně Naprostá bomba,od které jsem nemohla odtrhnout oči a přestat číst. Naprosto strhující příběh jedné bezradné ženy,která i přes všechen ten strach ,ponížení a bolest sebrala veškerou odvahu a nesmířila se s myšlenkou,že jackovy plány nemají slabinu a podaří se jí je zmařit!!! Hlavní postavě jsem fandila a nesmířila jsem se ani já s myšlenkou,že by tato kniha neměla dobrý konec!!! Všichni ,kdo milují thrillery, honem přečíst! Příběh vás vtáhne a ještě dlouho po přečtení se jen tak nepustí...

petra.hlavacov

Čtivá kniha, ale na rozdíl od “V pasti lží” je trochu předvídatelný příběh.

Anet2106

Hrozne ctiva knizka, kterou jsem za den prelouskala. Obcas az mrazive, zajimava kniha a ctiva.

Šebestová3

Přečteno jedním dechem, za jedno odpoledne... Takového psychouše jako Jack Angel, aby člověk pohledal....prvních 20 stran ho milujete....dalších 150 ho nenávidíte, pak asi 10 stran přemýšlíte jak to ta ženská teda provedla....a až to zjistíte, tak vás ještě dojme ženská soudržnost.
A nejvíc mě v celé té napjaté atmosféře dostal dialog:
"Jacku, dones mi whiskey!"
"Netušil jsem, že piješ whiskey."-
" A já jsem netušila, že jsi psychopat!" :-D :-D :-D

Rea1307

Tak tohle bylo něco. Hodně neuvěřitelný příběh, který vás pohltí. Ten konec mohl být klidně o trochu delší. Není to sice nejlepší psychologická kniha co jsem četla, ale zaujala mě ;)

Verr644

Knížka byla moc zajímavá, určitě doporučuji

TerkaM

Tak tohle bylo vážně hodně dobré. Neskutečně čtivé. Knihu jsem přečetla za jeden den, ale vlastně mi její přečtení zabralo tak maximálně šest hodin. Bavilo mě to.

Pořád jsem čekala, co udělá Jack, co udělá Grace, a i když se mi ze začátku moc nelíbilo rozdělení na minulost a budoucnost - chápejte, v přítomnosti to bylo daleko zajímavější, už to bylo všechno správně rozjeté, kdežto minulost se teprve rozjížděla a spíš přítomnost zdržovala - nakonec mě to právě díky tomuhle bavilo a já nemohla přestat číst, dokud jsem nedočetla.

A jo, bylo to předvídatelné, ale málokterá kniha mě dneska dokáže pořádně překvapit, takže tohle mi zase tak nevadilo. Byla to jízda, doporučuji.

JaKa1974

Napínavé čtení, kniha kterou neodložíte, dokud ji nepřečtete.

parley3

Rychle vše odhaleno, popsáno. Nicméně přečteno za pár večerů, čtivá kniha.

kara

Trochu drsné, ale velmi čtivé!

dagmar0959

Předvídatelné, ale přesto čtivé a uvěřitelné. U některých knížek čtení zdržuju a trochu odkládám, abych si to užila,tohle není ten případ, to jsem četla dlouho do noci. Určitě vyhledám další knihy od autorky

Makaja

Moc nemusím předvídatelné příběhy, resp. nalajnované bez jakéhokoli překvapení a to tento prostě je. Hned na začátku víme, kdo je padouch, kdo klaďas a kdo je prokouknul. Přesto dávám vysoké ohodnocení, protože se knížka četla dobře, psát a zaujmout autorka umí.

márčina

Kniha jako taková byla určitě čtivá a nebyla špatná.
ALE, asi jsem doufala v trošku lepší zpracování tématu... Jak je již v předchozím komentáři zmíněno, ocenila bych také, kdyby se nestřídaly časy v knize. Ovšem tak jako tak doporučuji přečíst. :)

Enxinka

Dala bych tak 4,5 hvezdicky a to je kvuli lehce ocekavanemu a rekla bych i uspechanemu konci. Jinak bych Za zavrenymi dvermi hrde oznacila za dechberouci roman. Najdeme v nem i pouceni neskakat do svazku bez rozmyslu. Agresivni jedinci totiz umeji sva tajemstvi dobre skryvat a meli bychom si to vsichni neustale uvedomovat - nezit v paranoie, ale byt mene naivni a vice obezretni.

adlenka

Ano, je to děravé jak ústa staré ženy, ale stejně jsem to luskla za noc.
Vedlejší postavy naprosto nevyprofilované, nevíme, jak a proč se znají, co dělají, jak často a kde se vídají...
Taky nechápu, proč je horší varianta ústav než sestěhování? Což je vlastně důvod toho, že mu to trpí.
V podstatě ihned víme, že je něco špatně, autorka to nedávkuje pomalu, ale jednoduše to vybalí skoro hned.
Důležitá osoba je okamžitě rozpoznána, jen čekáme, jak pomůže.
Finální vzpoura je tak banální a skoro snadná, že psychopat měl asi zrovna výpadek.
Zkrátka to má díry. Obrovské. Jenže já byla ochotná je přejít a neřešit, protože jinak mi to přišlo skvěle napsané a napínavé a musela jsem číst dál a dál, až najednou byl konec.

kaculliv

Přečteno za dva dny na mateřské dovolené! Doporučuji!

NikolIris

Knihu som vo veľkom začala čítať až dnes a tak ma dostala, že som už dnes musela zistiť, ako to všetko dopadne. Skvelý triler. Veľa napätia aj hier s mysľou. Pri čítaní knižky ma až mrazilo, hlavne pri pomyslení na takého “ bežného” psychopata , ktorým môže byť napríklad náš sused, všetko je premyslené do bodky a neprídete na nič, aspoň väčšina ľudí nie......
Veľmi dobré a určite si kúpim aj ďalšiu knižku od tejto autorky.

marketa7233

Zajímavá od první strany a velmi napínavá. Přečtena jedním dechem a nyní vstřebat emoce..

Amy27

S touto knihou jsem měla velký problém. Chtěla jsem ji zhltnout za jeden den a nepřestat číst ani na minutu, ale zároveň mě tak strašně moc děsila, že jsem ji musela pokaždé na chvíli odložit, abych se nezhroutila. :D Takže... velmi ji doporučuji!

pandabear

od autorky jsem už četla knížku V pasti lží - sakra úžasná kniha. tak jsem si řekla, že zkusím i tuhle, ale nenadchla mě až tak jako ta první. v první polovině jsem se tak trochu do toho nutila, v druhé polovině jsem si řekla, že už to dočtu, když jsem zašla tak daleko. konec se mi moc líbil, tak aspoň, že tak:)

bajinecka

Ja nevim-posledni dobou se mi stava, ze z totalnich hitovek (knizek, ktere zde maji velmi dobre hodnoceni), jsem rozpacita. Asi byvam zklamana oproti vysokemu ocekavani, ktere u nich vzdy mam...
U teto knizky je to stejne. Prisla mi dobra, ale tot vse. Je to opravdu psychothriller, ale prala bych si, aby byl napsany jinak-v posloupnosti, nikoliv stridani casu, aby jeji pokusy o utek byly vic popsane a vic vyjadrovaly hruzu, kterou tak zaziva pri jejich neuspesich...
Konec byl hodne dobry, ale nezachranil me prehnane ocekavani.

veru_nedvedova

Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Skvělé, skvělé, skvělé.

Renata98

Původně jsem se do čtení nutila, pak jsem ji zvládla za par dní :) trosku předvídatelný konec, ale libilo se :)

hey123

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nešlo mi se od ní odtrhnout. Od začátku jsem podle mě vůbec nedýchala, protože jsem si všechno představovala strašně živě. Kniha velmi čtivá, líbilo se mi střídání minulosti a přítomnosti. Myslím si, že by to byl i krásný film.

loudomar

Kniha je psaná velmi čtivě. Závěr trochu nahnal na kvalitě. Ten se mi líbil, ale celkově taková obyčejná kniha. Trochu mi neseděl ten začátek v tom, že si nedokážu představit jak někdo dokáže být půl roku tak milý, obětavý a citlivý a pak se změní v bezcitného věznitele.

StephenKingje

No tak jako, já nevím. Dávám 4 hvězdy s odřenýma ušima. Nápad je dobrý, ale kniha ve mně nevyvolala takové nadšení, jako u jiných uživatelů. Částečně byla kniha docela nudná a tak něják bez napětí.

HODNOCENÍ:7,5/10

bonifacka

Nebylo to špatné, ale žádné hlubší vzpomínky nebo pocity ve mě kniha nezanechala.
Přečetla jsem před týdnem, ale jména hlavních hrdinů už nevím. Četla se dobře, téma bylo super, ale kniha nešla moc do hloubky a konec byl tak nějak nevydařený. Nicméně v záplavě dnešních psychothrillerů a bestsellerů bych určitě zařadila do té lepší části. Něco mezi 3 až 4 hvězdami.

anna492

Knížka mě úplně psychicky vyčerpávala, atmosféra strachu mi vlezla pod kůži a bylo mi nepříjemné knihu číst. Kvůli tomu jsem v některých chvílích zvažovala i knížku odložit, ale zvědavost zvítězila a knížku jsem dočetla a jsem za to ráda.

J.x

Knížka se mi dobře četla, dobrý příběh.