Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4194 1336

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

anája
22.06.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem neodložila z ruky dokud jsem nepřečetla,opravdu vás vtáhne a nepustí ,koupila jsem podle recenzí a je to kniha ,kterou si chci jednou přečíst znovu a mít ve své knihovně.Dokonalá promyšlenost a zápletka!!! Doporučuji.

frukeška
21.06.2017 4 z 5

Zajímavá kniha. Dobře se četla a hodně mi připomínala knihu Báječné dny...
Konec knihy se mi ovšem zdál trochu nedotažený, a proto jedna hvězda dolů. :)

Kekik
21.06.2017 5 z 5

Ten pocit po přečtení. Ten pocit hrůzy, že se to třeba někde někomu děje... To je strašný. A tak si říkám, PROČ, Jacku ???
Popsat tak do detailu promyšlené chování nadprůměrně inteligentního psychopata. To je tedy umění. Ovšem čeho všeho byl schopný. Fuuuj !!!
Grace- jak já ji neskutečně fandila. Kdykoli se jí podařilo alespoň trochu přelstít tu zrůdu, tak to mě zahřálo. Jinak jsem totiž měla povětšinou zimnici při čtení. Velmi odhodlaná, Grace. Opravdu velmi !!! Odvážná.
Millie- vážně chytrá holka .DŽORDŽ KÚNY, nespavost: čtenáři této knihy pochopí.
Ovšem nejvíce obdivu si zaslouží ta poslední, opravdu významná osoba. Celkem rychle jsem poznala, že ta osoba zřejmě bude hrát velmi důležitou roli. To je ta naprosto nejinteligentnější osoba s velikým pochopením Graceyných činů. Otázka v posledním odstavci- EXCELENTNÍ "POINTA" PROZŘENÍ nejdůležitějši osoby v příběhu. Tedy alespoň pro mě.
Výborně promyšlený "boj" za svobodou. Grace, to se ti povedlo.
Jediné, co bych ještě přidala- konečné shledání sester.
Silný příběh nezlomné ženy Grace, její sestry a jednoho zrůdného zmetka.

sun.from.ibiza
19.06.2017 5 z 5

Jo! Psycho Jack je tu. Fakt děsivej chlap.

SPOILERY
Bavilo mě to, Grace byla super. Moje srdce zároveň s jejím bušilo jak zvon, když Jack přijížděl domů a ona ještě nevěděla, jestli prohrál. A nebo ne. Uf.

A snesla bych delší finále, jen abych si to vychutnala. Ale ten okamžik, kdy mluví s Ester mi to vynahradil. Ten její poslední dotaz na barvu pokoje - ten mě fakt zahřál na srdíčku.

Paja1709
18.06.2017 5 z 5

Tak toto byla jizda.Jednim slovem Parada.Precetla jsem behem jednoho dne,jelikoz se nedalo odtrhnout od cteni.Od zacatku do konce napinave.Doporucuji precist.

Danago
18.06.2017 5 z 5

Jedním slovem SKVĚLÉ! Pro zatím je toto pro mě knížka roku. Je to prostě psycho bomba. Toto jste zaručeně nečetli, toto jsem nečekala.
Knížka je napínavá od prvního písmenka do posledního. Skvěle napsaná, dokonale propracovaná. Já jsem prostě nadšená. Od knížky se nedá odtrhnout , nemohla jsem jít spát dokud jsem knížku nedočetla. Postavy jsou dokonale vykreslené, žijete s nimi. Více takových knížek ! Já rozhodně doporučuji.

LKS
17.06.2017 5 z 5

Možná by pro mě bylo lepší, kdyby byl Jack Angel typickým "násilníkem". Protože jeho psycho "hra" mě skutečně desila. Při čtení jsem měla stažený žaludek, mráz na zádech a tak moc jsem chtěla Grace pomoct. Kniha je velmi dobře napsaná, prakticky se čte sama. A ačkoli splnila nadmíru me očekáváni, vím jistě, že se k ní nikdy nevrátím.

DariDerek
15.06.2017 5 z 5

Tato kniha mě dostala. Strhující příběh, kdy máte neskutečný pocit beznaděje a jen hltáte stránky, abyste došli k nějakému závěru .... více v recenzi v záložkách :-)

Jane417
13.06.2017 3 z 5

Napínavé a strhující čtení! Námět příběhu sice není nijak originální... týraná manželka a manžel psychopat, to není nic nového, ale toto zpracování bylo skvělé. Je to ten typ knížky, kde nejde přestat, protože musíte vědět, jak to bude dál. Grace a Jack se vezmou a pak jí nastane peklo a vězení. Z dokonalého muže se stane tyran, velitel... a Grace čeká šok. 5* jsem nedala jen proto, že se mi tam jedna pasáž nelíbí... chudák Molly...

ankaras
12.06.2017 5 z 5

Džordž Kůny se v mém slovníku uchytil :).

evonra
10.06.2017 5 z 5

Velmi povedený psychothriller! Tenhle fešák Jack má opravdu ďábelskou duši ...
Kniha je čtivá, napínavá, důvody jednání Grace logické, no a hlášku Millie "nemám ráda Džordže Kůnyho" také jen tak nezapomenu :-)
Líbilo se mi, příznivcům tohoto žánru doporučuji.

aishimizu
10.06.2017 5 z 5

Když jsem si knížku kupovala, říkala jsem si, že to bude asi stejný bestseller jako Manželé odvedle. Mýlila jsem se.
Od této knihy jsem se ani za Boha nemohla odtrhnout, neustále mě nutila číst dál a dál. Kniha nebyla obyčejná díky tomu, že tu nebyla hlavní postava reportér ani detektiv, ale normální žena. Bylo to jiné, bylo to zvláštní. Děj tedy byl rozhodně předvídatelný, ale myslím si, že to bylo napsané opravdu bravurně. Zklamaná určitě nejsem!

PavlinaKa
06.06.2017

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout.

peko
04.06.2017 5 z 5

"Bylo hrozné, jak byl jeho fyzický vzhled v naprostém rozporu s jeho ďábelskou duší. A pokud dokázal ošálit i mě, pokud mě dokázal byť jen na pár vteřin nechat zapomenout, co jsem o něm věděla, jak by se mi mohlo podařit přesvědčit ostatní, že je to vlk v rouše beránčím?"

Další skvělý psychothriller, od kterého se nedá odtrhnout a který rozhodně stojí za přečtení. Za sebe doporučuji!

jana3099
03.06.2017 5 z 5

Tak knihu jsem začla číst ráno ve svém volnu a odpoledne jsem ji dočetla.......nedalo se přestat a moc jsem chtěla vědět jak Grace dopadne, noo prostě psycho a Grace jsem vlastně obdivovala, jak se se svou situací prokousávala sama a rozhodně ji v ničem nešlo závidět.........

ivousekk
02.06.2017 4 z 5

Mno... Jack Angel byl soliní psychopat. Brr, ještě teď z něj mám husí kůži. Nápad super, i příběh jako takový. Jen to provedení, jak to bylo napsané/přeložené... Jako vyprávění psané na základce proložené přímou řečí. Působilo to tak, jak to říct, nedospěle, neprofesionálně? Zbytečně to ubíralo na čtivosti. Ale jinak super, zhltla jsem to ani ne za 2 dny.