V pasti lží

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/v-pasti-lzi-e5n-368180.jpg 4.31560
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Motto

The Breakdown, 2017

Kniha V pasti lží

Lindulinek
předevčírem

Skvěle napsaná kniha s úžasně propracovaným příběhem.

Adris

Zajímavý thriller, nemůžu nic moc prozradit, snad jen, že mi navečer fakt nahnal hrůzu. Mám jen ten problém, stejně jak u knihy Za zavřenými dveřmi, že je to přitažené za vlasy, a taky nepochopení, proč knižní oběti B A Paris nikdy nevyhledají hned v začátku pomoc. Asi, že by pak nebylo o čem psát :D.

Necelých 250 stran napětí... Mám i dojem, že jsem něco na tento způsob četla, ale i tak...bavilo.

Bebe434

Příběh plný lží, který vás vtáhne do děje a nenechá vás spát dokud knihu nepřečtete do konce. Autorka píše jednoduchou a poutavou formou.

Marley_Kid

Rovnako ako u predošlej autorkinej knihy som od začiatku vedel, o čo ide, ale na rozdiel od Za zavřenými dveřmi, kde som si práve kvôli tomu tú knihu užil, tu vo chvíľach, keď autorka budovala napätie (teda prvých 200 strán), som sa naopak dosť nudil. Posledných 100 aj čosi strán bola ale parádna jazda, ktorú som zvládol za dve hodiny a vo výsledku som spokojný. Príjemne premyslené, záludné, niet pochýb, že autorka je talentovaná. Špeciálne oceňujem fakt, že v niektorých chvíľach bolo v knihe toľko detailov, že aj ja som spolu s Cass zabudol, že sa niečo malo diať :D

(Len sakra, keby sa tam dalo tým postavám v knihe čas od času poradiť, aby urobili tú najjednoduchšiu vec na svete, ktorá vám ako nestrannému pozorovateľovi v tej chvíli napadne ako prvá... že?)

Renča225

Tato kniha mě naprosto nadchla! Parádně se četla, u různých částí jsem se nemohla vůbec odtrhnout a musela jsem to prostě dočíst! Konec byl parádní.

Ben Nevis

Možné spoilery:
Ze začátku to vypadalo jako běžná detektivka, kde se vyšetřuje vražda. Pak je však vražda upozaděna a vše se točí kolem Cass a jejího špatného svědomí.

Vše je napínavé a rozuzlení na jednu stranu očekávané (tohle mě napadlo jako první varianta), na druhou stanu jako moc pošahaný by člověk musel být, aby mu vyšlo takové spiknutí?

Knihu beru jako odpočinkovou literární laboratoř, kde vám postavy jdou na ruku, jak potřebujete, a disponují obdivuhodnou kombinací geniality, stupidity a štěstí. Což je většina detektivek, kde chce autor překvapit.

KirmaLee

Přečteno za jeden den. Velmi chytlavá věc, konec jsem, dá se říct, nečekala. Hlavní hrdinka mě občas docela rozčilovala, ale postupně jsem její pohnutky začala docela chápat. B. A. Paris opravdu umí psát poutavě, přesto ale mi některé věci přijdou uspěchané a v této knize najdete podobné znaky jako v knize Za zavřenými dveřmi (i když docela nerada porovnávám, ale nedalo se to přehlédnout). Určitě se pustím i do autorčiných dalších knih.

dom.ini

Super! Autorka opět nezklamala. Knižku jsem poslouchala jako audioknihu a nemohla jsem se od poslouchání vůbec odtrhnout. Malé tušení jsem sice měla, ale i tak to bylo opravdu překvapivé, napínavé a strhující. Uričtě doporučuji!

Zlatá klec
Zlatá klec