V pasti lží

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/big_v-pasti-lzi-e5n-368180.jpg 4.31985
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Motto

The Breakdown, 2017

Kniha V pasti lží

andream
včera

Velice dobre a rychle se kniha cetla, stranky odsypaly jedna za druhou… zaver prekvapivy, nicmene se dal uz ke konci tusit. Za me takova prumerna oddychovka, ctiva , nicmene porad o jednom a tom samem. K precteni ale urcite doporucuji.

Kubajzz
předevčírem

Sice jsem od začátku tušil vraha ale knížka se dobře četla. Autorku mám rád. Doporučuji

Bustedka
26. listopadu

Příběh Cass, která začne zapomínat a do toho ji začne pronásledovat vrah kamarádky. Nebo si to aspoň myslí. Hlavní postava nesympatická, od začátku tak nějak víte odkud vítr fouká a konec vás ničím nepřekvapí. Ale jako oddechovka super.

Levianka

Přiznám se, že se kniha mě chytla spíš až někde ke konci, kde to bylo teda skvělé, ale celkem tedy průměr.

Awaria

Příjemná oddychovka, kterou jsem podobně jako Za zavřenými dveřmi přečetla téměř na jeden zátah. To, jak rychle se hlavní hrdinky nechají zmanipulovat mi přijde přehnané, za to body dolů.

Jana-Marie

Celkem čtivá kniha, jenom od začátku bylo jasné, jak se bude vyvíjet a kdo je vrah - proto dávám nižší hodnocení.

Dietwithstyle

Tohle je opravdu výborná kniha. Po celou dobu zábavná, z textu úplně dýchají pocity hlavní hrdinky a konec je krásně nepředvídatelný. Prostě super, doporučuji všem.

Kniholapka

Další přečtená kniha od této bravurní spisovatelky! Ačkoli už se mi občas povede zjistit, jak asi kniha dopadne, u jejích knih se mi to stále nedaří. Napínavé až do konce a poslední stránky jsou jedno velké bum bum a jedna perla za druhou.
U této knihy se mi líbilo, že na lži vlastně přišla sama hrdinka. Nikdo ji nepomáhal, možná jen velká náhoda....
Rozhodně doporučuji!