Dilema přehled

Dilema
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452126/bmid_dilema-ZqX-452126.jpg 4 995 995

Pravda by ji mohla zničit. Mlčení zase zničí jeho. Livia nikdy nezažila svatbu snů, protože si Adama vzala v mládí a narychlo. O to víc se teď upíná na oslavu svých čtyřicátých narozenin, na níž bude chybět jen jejich dcera Marnie studující v zahraničí. Adam ale přichystal překvapení – tajně pro Marnie zařídil letenku domů. Když ho však během dne zdrtí šokující zpráva, není schopen ji Livii sdělit, než oslava skončí. Jak daleko zajde, aby své milované ženě dopřál posledních pár hodin štěstí?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

The Dilemma , 2019

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dilema. Přihlašte se a napište ho.

KnihoSny
15.07.2024 4 z 5

Příběh je fakt dilema uplně se to k danému příběhu hodí... Byli i fajn zápletky bavilo mě to :)

sarkaditt
09.07.2024 4 z 5

Čekala jsem thriller, dostala jsem román, ale skvělý. Autorka píše čtivě a musím říct, že fakt umí. Do příběhu jsem se ponořila a v některých částech mi i slza ukápla.

Aileena
07.07.2024

Ne - nelíbilo. Ani trochu. Kniha se stále točí v kruhu, kolem jediného tématu, a to ještě maximálně odporného. Mám náctiletou dceru a na něco takového, co se stalo v knize nechci ani pomyslet. Zoufalství stále omílané dokola - ani nebudu hodnotit. Bernadetto, doufám, že tohle byl úlet, protože jinak tvé knihy (thrillery) miluju a na Hosta se moc těším!

všechny komentáře

Související novinky (4)

10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)

15.12.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (listopad)

15.11.2020

Knižní novinky (44. týden)

25.10.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Dilema v seznamech

v Přečtených1 315x