Dilema přehled

Dilema
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452126/bmid_dilema-ZqX-452126.jpg 4 1034 1034

Pravda by ji mohla zničit. Mlčení zase zničí jeho. Livia nikdy nezažila svatbu snů, protože si Adama vzala v mládí a narychlo. O to víc se teď upíná na oslavu svých čtyřicátých narozenin, na níž bude chybět jen jejich dcera Marnie studující v zahraničí. Adam ale přichystal překvapení – tajně pro Marnie zařídil letenku domů. Když ho však během dne zdrtí šokující zpráva, není schopen ji Livii sdělit, než oslava skončí. Jak daleko zajde, aby své milované ženě dopřál posledních pár hodin štěstí?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

The Dilemma, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dilema. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (318)

zuzi.cte
18.10.2024 2 z 5

Kniha se moc dobře četla.
Po přečtení mě vedla k zamyšlení, jak bych se zachovala já, být v jejich situaci.
Tento příběh ukazuje, jak to vypadá, když si lidi neříkají věci. Což vede k nepravdivým domněnkám a spekulacím.

knihovna22
23.09.2024 3 z 5

Co napsat? Velmi vážné téma, těžko napsat špatnou kritiku ... Ale já jsem prostě nechápala Liviinu posedlost oslavou zrovna 40.narozenin. A v průběhu čtení mě už opravdu otravovalo Adamovo sebemrskačství i Liviiny konspirační teorie ohledně života její dcery. Po dlouhé době knížka, u které jsem si přála, aby už byl konec.

Ishir
16.09.2024 5 z 5

Prožívala jsem tu hrůzu jako by se mi to stalo. Bylo to tak živé, mráz mi běhal po celém těle. Jé těžké vyjádřit co cítím po přečtení knihy.

10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)

15.12.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (listopad)

15.11.2020

Knižní novinky (44. týden)

25.10.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Dilema v seznamech

v Právě čtených15x