Dilema

Pravda by ji mohla zničit. Mlčení zase zničí jeho. Livia nikdy nezažila svatbu snů, protože si Adama vzala v mládí a narychlo. O to víc se teď upíná na oslavu svých čtyřicátých narozenin, na níž bude chybět jen jejich dcera Marnie studující v zahraničí. Adam ale přichystal překvapení – tajně pro Marnie zařídil letenku domů. Když ho však během dne zdrtí šokující zpráva, není schopen ji Livii sdělit, než oslava skončí. Jak daleko zajde, aby své milované ženě dopřál posledních pár hodin štěstí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452126/dilema-ZqX-452126.jpg 3.9238
Vydáno, Motto

The Dilemma, 2019

Kniha Dilema

Ajina76
dnes

Knihy této autorky už znám, tak jsem věděla, co očekávat. A opět se mi knížka líbila. Jen jsem pořád ve skrytu doufala, že dcera bude nakonec živá. Ale to by pak byla romantika a nebylo by to ono. Někdy jenom bylo dost popisu, ten bych lehce ořízla. Jinak doporučuji přečíst.

hrabalikoval
včera

Tato kniha je jedno velké dilema. Název si spisovatelka vybrala opravdu výstižně. Každopádně jsem u autorky zvyklá na trochu něco jiného a dávám tři hvězdy jenom protože knihy předtím mě bavily víc. Ale jinak je kniha hezky čtivá a napínavá. Děj plyne rychle a Nikdo si nedokáže představit čím musí hlavní hrdina procházet. Kniha je zajímavá a bavila mě. Nedá se moc to vytknout.

Alena1957
včera

Moc pěkná kniha, dojemná, autorku mám moc ráda, za přečtení stojí všechny její knihy.

FillaSFC
předevčírem

B. A. Paris je mou nejoblíbenější autorkou a asi ještě nějakou dobu bude, protože zase nezklamala. Možná není Dilema nejakčnější knihou, rozhodně jde ale o čtivou sondu do života neobyčejné rodiny. Ta se navenek prezentuje jako idylická, hned od úvodních řádků ale cítíte, že tomu tak není. Jasně, některé dialogy možná působily sem tam až dětinsky plitce. Pokud se ale s oběma hlavními postavami dostatečně sžijete, budete chtít jejich dilema hodinu po hodině rozplétat až do samotného konce. Už teď se nemůžu dočkat další knihy téhle nadané Britky.

Hedruna

Vyborna ctiva kniha prectena za jediny den...doporucuji.

blackoutzuzi

Achjo, tohle bylo taakové zklamání! Všichni fanoušci B. A. Paris pozor - nečekejte další psychothriller. A připravte se na nudné rodinné drama.
Námět mi vůbec nesedl, to bylo tak průhledné, bez nápadu, příběh ve mně nevyvolal absolutně žádné emoce a já se jen těšila, až to skončí. Ne ne, nechápu ty pochvalné recenze, prostě ne :D Jediné, co mohu pochválit, tak je autorčin styl psaní, protože se to opět četlo úplně samo.
Mám dojem, že tohle budete prostě buď milovat, nebo nad tím jen kroutit hlavou a chtít, aby to už hlavně skončilo! Schválně ale do knihy běžte a uvidíte sami, do kterého táboru budete patřit.

Hvězdinka

Příběh o krutém neštěstí jedné rodiny... Čtivé, místy zbytečně natahované, předvídatelné, celou dobu jsem si přála, aby mi předpověď nevyšla....

LucyBooks

První přečtená kniha tohoto roku! Začala jsem ji číst přesně 1.1.
Co se týče výběru, tak nelituji. Od autorky jsem četla kdysi Za zavřenými dveřmi a stejně tak mi i tato kniha utíkala velmi rychle. Možná mi v této knize oproti předchozí chyběl trochu spád. Jinak začátek byl skvělý a nenudila jsem se, až na věci, které se daly předpovídat. Konec byl smutný, jen jsem ho možná čekala více emotivní. Až poté mi došlo, že to není ten klasický thriller, kde jste napnutí, spíše velké rodinné drama.
Postavy mi také sedly, byly dobře vykresleny.
No, podtrženo, sečteno, doporučuji, je to knížka u které vypnete, ale zároveň ji někde vzadu v hlavě budete mít!