Dilema

Pravda by ji mohla zničit. Mlčení zase zničí jeho. Livia nikdy nezažila svatbu snů, protože si Adama vzala v mládí a narychlo. O to víc se teď upíná na oslavu svých čtyřicátých narozenin, na níž bude chybět jen jejich dcera Marnie studující v zahraničí. Adam ale přichystal překvapení – tajně pro Marnie zařídil letenku domů. Když ho však během dne zdrtí šokující zpráva, není schopen ji Livii sdělit, než oslava skončí. Jak daleko zajde, aby své milované ženě dopřál posledních pár hodin štěstí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452126/big_dilema-ZqX-452126.jpg 3.9603

Vydáno: , Motto

The Dilemma, 2019

Kniha Dilema

JancaKube
předevčírem

Celou dobu co jsem četla mě kniha spíš rozcilovala. Nemam rada ty chvile, kdy se hlavní hrdina chysta neco dulezite sdelit ale danná osoba ho neustale prerusije, tak se nic nedozví. A to bylo v tehle knize snad na kazde strance. Stale jsem mela neprijemne pocity a necetlo se mi vubec dobre. Uz se tesim az na knihu zapomenu. A to bude brzy.

MiskaMa

Takový propletenec osudů jedné rodiny a jejich přátel. Knížka byla čtivá, napínavá a pro mě hodně emotivní. Přestože konec byl předvídatelný, doufala jsem, že všechno dopadne jinak.

Určitě si ještě něco od autorky ráda přečtu.

Youn@n

konec mě zklamal :(

katpas76

Na knihu jsem se moc těšila, po předchozích výborných autorčiných dílech Za zavřenými dveřmi a v Pasti lží. Z tohoto pohledu jsem čekala stejně napínavou a nepředvítalenou knihu. Zápletka u knihy Dilema byla dost předvídatelná. Kniha je napsaná čtivě, výborně, to autorka umí. Za mě ale nižší hodnocení, protože jsem čekala trochu víc napětí.

Anavi8912

Za mě krásný a emotivní příběh. Další velmi čtivá knížka z pera úžasné autorky B.A.Paris.

lost.in.books

Kniha byla již od začátku čtivá, četla se mi neskutečně dobře a rychle, stránky mi rychle ubývaly pod rukama. Již od začátku jsem byla napjatá, jak bude příběh pokračovat, kniha měla sice pomalý rozjezd, ale poté mě neustále zajímalo více a více a potřebovala jsem pořád pokračovat ve čtení. Jedna zásadní věc, která mi na knize vadila byla docela velká předvídatelnost a málo akce v knize, moc momentů mě nepřekvapilo a moc zvratů, které bych nečekala tam také nebylo-od knihy jsem v tomto ohledu čekala mnohem více a byla jsem celkem zklamaná, když jsem se dozvěděla, že tam moc překvapivých momentů v ději nebylo.
Věc, kterou musím vyzdvihnout a moc se mi líbila bylo výborné vykreslení postav- každá byla úplně jiná-psychologie postav se autorce opravdu povedla. Akorát jsem někdy měla problém vystát chování jedné konkrétní postavy-to bylo opravdu k nevydržení a naopak jsem si i jednu postavu oblíbila a prožívala jsem její strastiplný příběh.
Pokud hledáte nějaký méně náročný příběh z rodinného prostředí a nevadí Vám, že je děj předvídatelný, tak do knihy klidně jděte.

Kanimůra2
31.12.2021

Mě se kniha líbila. Pro mě to napínavý bylo. Bojovala jsem s touhou podívat se na konec, jestli to opravdu dopadne tak, jak to asi dopadnout mělo. I přes to očekávání mě dojímala jejich bolest. Úplně jsem to s Adamem prožívala, chápala jeho jednání a stejně tak jsem potom chápala Livii. Navíc je příběh (jako všechny ostatní od autorky) napsán mimořádně čtivě. Prostě super jako vždycky.

veronika3141
30.12.2021

Daldi zajimava kniha od teto autorky a opet poutavy pribeh.