Přiveď mě zpátky

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/403616/prived-me-zpatky-dwy-403616.jpg 3.983

Bring Me Back (2015)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Motto

Kniha Přiveď mě zpátky

Flexa
dnes

Velmi drsný příběh, který nejvíc dotáhne až nervově vyčerpávající a odhalující konec. Trochu mě to připomlo jeden nejmenovaný film mistra hororů a Thrillerů. Ta myšlenka je skvěla, a otvírá jedno tabu, ale i ty jsou mnohdy součástí našich životů. Konec to dost nakopl,i co se týče v názoru na tuto knihu. Ale jinak se potvrdilo, že B. A Paris je jedna z nejlepších thrillerových autorek současnosti. 85%

ivousekk
včera

Bohužel žádná pecka a hodně natahované. Pořád se opakovalo to samé: Finn ve stresu, maily od Layly, všude matrjošky. Žádný nový nápad, žádný zvrat. Navíc nemám ráda, když se toho moc neděje a velkou část příběhu jsem v něčí hlavě.

Zápletku jsem uhodla už v půlce, což je moc brzo a ochudila jsem se o nečekané odhalení na konci. Ani bych to neoznačila za thriller, spíš psychologický román. Od autorky nejslabší kniha, předchozí dvě byly o dost lepší.

Monolit0713
předevčírem

Maličko (nebo moc) nereálné ne? Ta ženská mě štvala a ten chlap je úplný b.l.b. . Pohádka pro dospělé.

Dresia
předevčírem

První autorčina kniha - bomba, druhá - OK, ale tohle se nepovedlo. Do nekonečna natahovaná zápletka, která by se vešla do jedné kapitoly. Na každé straně desítky otázníků, rozčilovalo mě to, copak já vím, kde je Layla? :)

andysek88
předevčírem

Asi nejslabší kniha od Paris.

katst

Nebylo to špatné, ale něco tomu chybělo, prostě to nebylo ono. Od jisté chvíle jsem tušila o co jde a moc jsem se nemýlila. Konec mi přišel trochu odfláknutý a až příliš rychlý. A také, nikdy bych neřekla, že budu mít "alergii" na slovo matrjoška...
Předchozí dvě knihy autorky nasadily laťku hodně vysoko a tato kniha ji bohužel nepřekoná.

Jahnet

Opět vynikající zážitek!

Luciáš55

Dočteno a velké zklamání, podle anotace jsem čekala něco jiného, myslela jsem, že to v půlce vzdám, ale dočetla jsem do konce. Příběh začal dobře, ale pak se stále jen točilo kolem matrjošky a ten konec, podle mne nereálné..

zmizení lidí strach

B.A. Paris