Přiveď mě zpátky

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403616/big_prived-me-zpatky-dwy-403616.jpg 3.61239
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Motto

Bring Me Back, 2018

Kniha Přiveď mě zpátky

Kubajzz
29. listopadu

Další kniha od oblíbené autorky. Konec byl trochu předvídatelný ale knížka byla fajn. Doporučuji

Mrňous1
28. listopadu

Knihu jsem nedočetla, zápletku jsem brzy odhalila a kniha mě přestala úplně bavit.

Roux
22. listopadu

Má druhá kniha od autorky. Musím přiznat, že jsem trošku zklamaná, že jsem zápletku celkem rychle rozlouskla. Ovšem na druhou stranu uznávám, že splnila svůj účel a tím bylo vytáhnout mě ze čtecí krize.

EliskaD
11. listopadu

Velmi odpočinkové čtení, u kterého se nemusí moc přemýšlet. Kniha má jednoduchý děj a velmi málo postav. Žádné výrazné napětí nebo v zvraty v knize nejsou, přesto je kniha velmi svižná, příjemně a lehce se čte.
Po přečtení hodnocení jiných uživatelů mám dojem, že ten, kdo rozuzlení uhodl už v průběhu čtení, hodnotil knihu daleko hůře než ten, který byl závěrem překvapen. Já uhodla už v průběhu. Kniha tak pro mě asi ztratila kouzlo - a i hvězdičky.

Karimah

Překombinované a těžko uvěřitelné.

Komaeda

Dobrý ale ten konec jsem čekala. Kdyby zápletka nebyla tak jasná, tak by to bylo super :) někdy jsem se nudila,ale přečetlo se to rychle

odel

Nic moc.

Gregorie

Nebýt konce tak dám hvězdičku jen jednu. Celou dobu jsem se u čtení nudila. Pak přišel závěr a já byla ráda, že jsem vydržela. Celkově ale nic moc.