Terapie

V každé duši je místnost, do které je nebezpečné vstoupit. Když se Alice a Leo přestěhují do exkluzivního obytného komplexu, splní se jim celoživotní sen. Existuje však jeden temný důvod, proč luxusní rodinnou vilu v uzavřené komunitě mohli koupit tak výhodně – a tím je bývalá majitelka, psychoterapeutka Nina. Co se s ní přede dvěma lety stalo? A proč o tom nikdo ze sousedů nechce mluvit? Alicina zvědavost se změní v posedlost a ve zdánlivě dokonalém domě se začnou odehrávat nevysvětlitelné věci. B. A. Paris, autorka bestsellerů Za zavřenými dveřmi a V pasti lží, se v Terapii vrací k tomu, v čem je nejlepší - k napínavému psychologickému thrilleru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488502/big_terapie-9cJ-488502.jpg 4.1359

Vydáno: , Motto

The Therapist, 2021

Kniha Terapie

ivetdos
včera

Bohužel, pro mě je Terapie zklamáním. Naprosto průměrné čtení ve svém žánru. Pozvolný začátek, iritující hlavní hrdinka (což je záměr, ne minus) a vraha jsem víceméně uhodla.

Tentokrát jsem měla méně práce s konspiracemi, protože to hlavní hrdinka zvládla za nás. Nebýt společného čtení, nevím jestli bych knihu neodložila. Konec můj celkový dojem z knihy vylepšil, ovšem většina knihy prostě byla jen o podezřívání všech postav okolo a vraha jsem víceméně odhalila, proto to nízké hodnocení.

dasha0306
včera

Kniha mě udržela v napětí, chvíli jsem se bála, ale ani chvíli se nenudila. Absolutně jsem neodhadla rozhřešení, což je velké plus!! Do poslední chvíle nevíte :-)

putpuda
předevčírem

Docela mě překvapilo tak vysoké hodnocení;)
Ano, kniha se čte dobře, to autorka umí, ale mohlo to být o polovinu kratší. Na druhou stranu jsem teda vůbec neodhadla, jak to dopadne...
Mám doma ještě Dilema, ale musím prohodit jinou knihou ..
Nejlepší pro mě byla první kniha autorky :)

Lenucha77

O bodík lepší než Za zavřenými dveřmi.... Takže nic moc, tuctovka, moc nechápu, co je na té knížce tak "best". Už jsem i přemýšlela, jestli to není vinou překladu, přece jenom nemáme v češtině tolik časů... Každopádně- neodnesla jsem si z knížky vůbec nic, na druhou stranu- statečně jsem dočetla ;)

Téra

B. A. Paris píše opravdu skvěle, velmi čtivě. Příběh plyne, každých pár stránek máte nového podezřelého a to byl asi kámen úrazu této knihy. Podezřelých bylo až příliš mnoho. Konec byl ale povedený. Došlo i na opravdu nečekaný zvrat, takže hodnotím vesměs kladně. Každopádně u mně zatím vede V pasti lží.

TerezaaBaarova

B.A.Paris mám ráda, když chci číst něco lehčího a odpočinout si od těch všech brutalit a masaků, které mám ráda. Vlastním všechny její knihy. A vždy si hned koupím její další novou.

Je to fajn, lekhý čtení pro ženy s prvky psychodramatu...

Takhle zrovna byla rozvláčná s pomalejším rozjezdem, nakonec moc fajn... ale opravdu na odlehčené čtení (třeba na pláž) doporučuju.

Terka18

Úplná topovka to pro mě bohužel není. Na autorčinu prvotinu to nemá. Zajímavý příběh plný zvratů a nečekaný konec pro mě. Ale nějak mi tak chybělo to wow,to mrazení v zádech a pocit že knihu nemohu odložit. Čekala jsem trochu víc.

cornetka

Pěkné, čtivé a plné nečekaných zvratů. Určitě stojí za přečtení.