Poslední výročí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu. Neudělala chybu, když tak lehkovážně pustila k vodě Thomase, nejhodnějšího muže, jakého kdy poznala? Sophie začíná mít pocit, že její život uvízl na mrtvém bodě, když jednoho dne zjistí, že jí Thomasova mazaná prateta z Ostrova počmáraných blahovičníků ve své závěti odkázala něco tak nečekaného, že tím Sophii jako pohádková kmotřička obrátí život úplně naruby. Grace je krásná ledová královna a má všechno, o čem kdy snila: manžela, který ji miluje, a čerstvě narozeného syna. Jak se s tím ale vypořádá, když vidí, jak se Sophie na oba toužebně dívá? Veronice se v životě nic nedaří a na všechny má dopal. Nejvíc na pratetu Connii za to, že umřela a že do své závěti zahrnula zrovna Sophii! Veronika je odhodlaná závěť napadnout a hnát celou „kauzu“ až před nejvyšší soud. A taky vyřešit záhadu Ostrova počmáraných blahovičníků a napsat o tom knihu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339692/big_posledni-vyroci-5AD-339692.png 3.8874
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Last Anniversary, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (273)

Kniha Poslední výročí

martineden
05. listopadu

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená, říkala jsem si, konečně fakt dobrá současná autorka. Jak přibývalo stránek, začala jsem se nudit a ty hlavní postavy mi začaly lézt na nervy. To se bohužel zhoršovalo a ke konci jsem se ke čtení musela nutit. Škoda! Ale zkusím další díla autorky, poslouchala jsem zatím jen audio Sedmilhářky, ty se mi docela líbily. Uvidíme.

Kskaja
26. října

Trochu natahování pribehu, kniha mohla být kratší. Téma zajímavé.


iiiccc
10. září

Ač jsem od začátku tušila, jak to s ostrovní záhadou ve skutečnosti je, strašně ale vážně strašně mě to bavilo číst!

kofina
22. srpna

Jako oddechovka dobré :-)

Nikychlupova
10. července

Další super napsaná kniha. Autorka nezklamala. Dávám čtyři hvězdy.

zimolka
07. července

Nejslabší ze všech autorčiných knih,ale jako oddechovka ujde.

radkanin
24. června

Knihy od Liane mam rada, vzdy je to prijemny relax. U teto musim souhlasit s komentari nize, ze je to zatim nejslabsi, co jsem cetla. Pribeh natahovany, rozuzleni jsem odhadla jiz tak kolem poloviny knihy.. Napad zajimavy, zpracovani tentokrat pokulhavalo..

petra5588
22. června

Příjemná oddychovka, sice poněkud předvídatelná, ale dobře napsaná a místy vážně vtipná.

1 ...