koupit eknihy

Liane Moriarty

Nicol Berry (pseudonym)

australská, 1966, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Šílené výčitky

Šílené výčitky

Novinka od autorky Sedmilhářek a Manželova tajemství je konečně tu! Pedantská účetní Erika a bohémská violoncellistka Clementine toho mají společného jen málo, ale přest... přejít na knihu

Populární knihy

/ všechny knihy
Manželovo tajemstvíSedmilhářkyTři přáníNa co Alice zapomnělaPoslední výročí

Komentáře (9)

Přidat komentář
Jančislava
05.05.2017

Mám přečtené dvě knihy a rozhodně půjdu na další. Styl psaní mi vyhovuje a příběhy mají pointu a je tam prostor pro zamyšlení. Rozhodně má místo v mé knihovně,,protože její onihy se dají číst opakovaně.

JessieEx
10.04.2017

Jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek. Její styl mi sednul a myslím, že sedne naprosté většině čtenářek...
Více o jejích knihách zde: http://bookaholicjessie.blogspot.cz/2017/04/liane-moriarty.html

putpuda
06.04.2017

Zrovna jsem dokoukala 7. dílnou sérii natočenou podle Sedmilhářek. Hlavně ze zvědavosti, ptotože kniha byla super. A opravdu hodně povedené! Třeba bude zfilmované i jiné dílo L.M. A hlavně se už těším na další knihu :D

Silwinka87
07.03.2017

Liane M. Se stala mojí oblíbenou spisovatelkou. Její knížky jsme si zamilovala,doufám,že brzy zase něco napíše..

seredomi
22.01.2017

Smekám před její genialitou, propracovaností a jedinečností! Hlavně piš, piš, ať máme co číst a čím se kochat!

Aleh
24.10.2016

Liane Moriarty píše knihy ze života. Nejsou to prvoplánově jen ženské romány. Její knihy jsou čtivé, nechybí jim napětí, tajemství, ale také spousta životní moudrosti a ponaučení. V každé knize je zajímavá zápletka a překvapivý závěr.
Přečetla jsem zatím Manželovo tajemství, Na co Alice zapomněla a Sedmilhářky a Zamilovaná hypnotizérka a Tři přání. Určitě budu i nadále její knihy vyhledávat.

fis.rena
10.10.2016

Liane je jednoduše skvělá. Její knížky mají náboj,jsou svěží,mají jiskru a vtip a v neposlední řadě je v nich tolik pravdy,která nutí k zamyšlení. Je úžasné,jak dokáže čtenáři podat vážná témata s takovou lehkostí doprovázené vtipem. Dokáže mi vehnat slzy do očí a zároveň jsem se u čtení určitých pasáží jen smála a přikyvovala.

natkaf
02.10.2016

Skvělá spisovatelka. Má velice čtivý styl psaní. Náměty jednotlivých knih jsou neskutečně poutavé, zpracování dokonalá a rozuzlení výtečná!! Já jenom pevně doufám, že u nás výjdou všechny knihy od autorky, abych si měla nadčím uspokojovat své čtenářské chutě.

niknikita
07.05.2016

Bez velkých slov musím prohlásit, že Liane Moriarty umí vytvářet příběhy a zápletky, kvůli kterým si ji oblíbíte.