Temné hlubiny ekniha

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360148/big_temne-hlubiny-NMr-360148.jpg 4.52613

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: (ekniha), Cosmopolis

Dark Water, 2016

Kniha Temné hlubiny

ela2710

Tretí diel zo série ma bavil rovnako ako predchádzajúce.
Erika sa pustí do vyšetrovania vraždy sedemročného dievčatka...háčik je v tom, že sa udiala pred 26 rokmi a jej telo sa našlo až teraz. Erika postupne odhaľuje skryté tajomstvá minulosti. Záver a celkové rozuzlenie som nečakala. Pri tejto časti som nemala šajnu, čo sa v minulosti udialo a ani prečo.
Desivé bolo to, čo všetko ľudia dokážu spraviť len kvôli strachu.
Teším sa na ďalšiu časť.

Nofar197

Vynikající, právě ji čtu. Jsem zvědavá na rozuzlení.

_Brunetka_

Sice je tohle už třetí díl ze série s Erikou Fosterovou, ale to mu stále neubírá na čtivosti a napínavosti. Erika mi sice k srdci stále nijak nepřirůstá, mám oblíbenější detektivy, ale nevadí mi. Za to mezi mé oblíbence patří sympatický patolog Isaac, který má nejblíž k tomu stát se Eričiným opravdovým přítelem a jen oplývá pozitivní energií. Námětem se mi líbila tato kniha ze všech tří dílů, co jsem doposud četla, nejvíc. I rozuzlení stálo za to. I když já mám radši daleko složitější zápletky a ono se to ještě nějak víc zamotat určitě dalo, tak jsem s koncem byla spokojená .

Emma27

Třetí díl mě opět nadchnul,konec se možná trochu víc natahoval,ale hodnotím dobře.Těšim se na další dil.

Šárka88

Audiokniha- Martin Stránský je prostě nejlepší. Jeho hlas vás okamžitě vtáhne do případu. Začátek knihy se sice trošku táhl, ale později má děj rychlí sešup. Moc mě baví postavy ze Slovenska v podání Eriky a sestry Lenky a jejich dětí. Začala mě bavit i Mossová, flegmatická a sympatická holka. Závěr knihy byl překvapující a těším se na další díl.

Canniosh

Vynikající kriminálka, která má temnou atmosféru hned od počátku. Postupné rozplétání případu má grády, děj je temný, pořád se vyvíjí a čtenáře nenechává ani jednu kapitolu v klidu, a to se mě moc líbí. Škoda jen závěrečné pointy, asi jsem čekal nějakou "bombu", ale ta nepřišla. I tak musím hodnotit plnými body, protože Bryndza píše skvěle a zajímavě a já už vyhlížím další případ Eriky Fosterové v pořadí.

Pajina68

Napínavá kniha, která mne opravdu "dostala". Děj byl zajímavý a závěr se mi také líbil. Zatím nejlepší ze série s Erikou F.

Péťa1950

Temné hlubiny - skutečné i hlubiny v myšlení i jednání všech hlavních postav. Je možné žít klidný život a vytěsnit to zlé? Zajímavá zápletka, policie zaměřená pouze jedním směrem, Erika, její nevyrovnaný osobní život, zbytečně zmařené životy. To vše tady najdete. Pomalý rozjezd, druhá polovina knihy čtivější, více akční. Od autora moje první kniha. Zkusím i další.