Žízeň

Harry Hole si chce užívat spokojený život s Ráchel a poklidně vyučovat na policejní akademii. Jenže v Oslu dojde k vraždám několika žen, které si daly schůzku přes Tinder. Vyšetřovacímu týmu v čele s Katrin Brattovou zůstává rozum stát nad tím, že obětem vždy zmizelo určité množství krve. A tak je Harry povolán zpět do služby. Dopátrat se pravdy není ani pro něj jednoduché. Navíc je postaven před zásadní dilema: dát přednost rodině, nebo vyšetřování. 2. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359456/big_zizen-EzB-359456.jpg 4.52292

Harry Hole 11.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kniha Zlín

Tørst, 2017

Kniha Žízeň

pohoda58
24. listopadu

Knihy od Jo Nesbo velmi ráda čtu, hlavně sérii Harry Holle. Tento díl byl opět bez chyby, napínavý, děj měl spád, i když vraha jsem si tentokrát typla dobře. Už se těším na poslední díl v sérii. Nesbo nezklame, kdo má rád napětí a trillery, velmi doporučuji.

Skripi
17. listopadu

Výborné a pútavé ale často s chybami hrdinov, pri ktorých čitateľa poráža. Vraha som si tipol asi prvýkrát správne. :)

Pocmaranyfix

Je vidět, že autor už jede ve stejné linii. Což je často u sériových detektivek běžné a je to škoda. Tentokrát jsem dokonce i odhadla pravého vraha.
Nicméně kniha byla tentokrát výjimečná tím, že byla více emotivní a zaměřená i na city a rodinu, což se mi líbilo.

simona5r

(audiokniha) Harryho mám v audioknižním světě spojeného s Hynkem Čermákem, takže mi chvíli trvalo si zvyknout na nový hlas, obzvlášť když mám Davida Matáska spojeného s Peterem Mayem. Ale nakonec jsem si zvykla a bylo to super. Byl to klasický Harry s rozuzlením a vysvětením na konci a nalákáním na další knihu.

Pavla79

Tento díl jsem četla nejdéle.., nějak jsem se nemohla prokousat přes prostředek, který se mi zdál moc zdlouhavý, a přiznám se, že ani konec mě nenadchl. I tak jsem zvědavá na 'zatím' poslední díl. :)

evismaior

50% - Asi nejslabší díl s Harrym Holem, na který jsem dosud narazila. Samotná zápletka s vrahem, který vysává z obětí krev hrůzným kovovým chrupem, sice mohla působit šokujícím dojmem, jenže šokujících vražd je v literatuře i filmu tolik, že to zas tak moc moji pozornost neupoutalo. A když se pak ukázalo, že všechno bude trochu jinak, přišlo mi to ve finále zase až moc překombinované a nepravděpodobné. A ani další střípky ze života Holea knize příliš nepřidaly. Obeznalý čtenář už ví, jak to s touto postavou je, a přestože u něj došlo zejména na poli vztahů k určitému vývoji, nebyl to zas žádný extra přelom. Nakonec asi nejzajímavější byly vedlejší postavy, jako třeba ta novinářka nebo někteří členové detektivního sboru.

Jenda75

Zprvu se zdálo, že kniha bude slabší než předchozí Holeovky, ale asi od poloviny knihy opět kniha dostala pěkný spád. Mohu opět doporučit k přečtení.

DvěTéčka

Nádhera až se uvolní pořadník v knihovně a budu si moct vypujčit i posledni díl tak to učiním, nádherná serie :3