Policie

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali. Všichni byli rovněž zavražděni, a to nanejvýš brutálním způsobem. Policie postrádá jakoukoli stopu, a navíc se musí obejít bez svého nejlepšího vyšetřovatele. V nemocnici mezitím leží v kómatu těžce zraněný muž. Jeho pokoj střeží policisté a nikdo se nesmí dozvědět, jak se tajemný pacient jmenuje. Vydání 1....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193103/harry-hole-policie-pLm-193103.jpg 4.62277

Harry Hole 10.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Kniha Zlín

Politi, 2013

Kniha Policie

Janadvorackova

Pro mě pořád dobré. Příběh těsně navazuje na předchozí a na konci to vypadá, že ještě není všem kostlivcům ve skříni konec :). Trochu mi to tak přišlo.
Ke konci minulého dílu si utvoříte nějakou představu a polovinu následující knihy trvá, než autor svoje záměry vysvětlí. Navíc on má prostě neuvěřitelný talent pro fabulace.

Někdo zabíjí policisty, kteří nebyli v minulosti z nějakého důvodu schopni vyřešit případy znásilnění, pak také vraždy, nakonec několika vražd. A potom se v ohrožení ocitne i čtenář, protože poslouchá audio, zatímco by mě už dávno chrápat :).
Slabší povahy se při popisech nechutností možná trochu orosí, ale já mám nechutné, krvavé a rozblemclé detaily ráda, v detektivním žánru by se mi po nich snad i stýskalo :).

Rolada88

Detektivka dobrá a moje první od toho to autora ale nebudu dávat plný počet hvězdiček . Protože mi strašně dlouho trvalo než jsem se do knihy začetl ze začátku mi vadilo norské jména a celkově jsem nebyl naladěnej na neustále odbyhání od hlavního děje v knize . Jak už sem psal je to zatím první kniha určitě se pustím do další ale po nějaké pauze dala mi docela zabrat a to jsem zvyklý číst tlusté špalky ale tohle byl průměrný kriminální případ který by se vešel do tří set stránek

EvikU.

Možný SPOILER!!

Tuhle knihu zatím nevím jaký mám napsat komentář. To jak byl do 200 stránky Harry "jako" mrtvý. Říkala jsem si co s tím autor udělá. Když přece mrtvý nemá být. Trochu zmatená. Když Katrine vymyslela, že ho musejí exhumovat z hrobu, tak jsem si říkala, no to si snad už ale dělají pr.... No pak to docela hezky vysvětlili a zase to bylo super a musela jsem pořád číst.

A pak ke konci...vážně jsem byla jediná, kdo si na pár stránkách myslela, že jsou v kostele kvůli pohřbu Harryho a ne svatby?
No jiný díly byli pro mě lepší.. Ale jinak tyhle knihy s HH jsou fakt čtivý a všem doporučuji.

ThomasRiedel

Ta kniha se mi líbí v příběhu četl jsem to v angličtině

ujira

Jo Nesbøovi to píše a myslí stále excelentně. Kniha u které se člověk nenudí.

JanHrnecek

Tak jen v rychlosti. Opět jsem litoval, že nedokážu číst pět řádků najednou, abych už konečně věděl další věci. Opět se o mě několikrát pokoušely mrákoty. Opět jsem přemýšlel nad knihou, když jsem ji zrovna nemohl číst. Nesbo mě opět pohltil.

Tereziee

Tenhle díl byl opravdu jízda. Někdy jsem si říkala, že to už snad ten Nesbø nemyslí vážně. Několikrát během knihy, jsem zažila šok a téměř infarktové situace. I slzičky byly.

Každopádně celý případ byl promyšlený od začátku až do konce a popsán do těch největších detailů. Musím říct, že Policie docela dost konkuruje Sněhulákovi. Oba tyto díly byly prostě skvělý.

anca_h

Sériový vrah s jasným cílem - potrestat policii. Milostná linka s Ráchel. Oleg a nevyřešený případ s drogami. A spoooustu dějových odboček. Za mě prozatím nejlepší kniha ze série s Harry Holem. Potencionálního vraha jsem si tipla tak v polovině a držela se domněnky, že je to skutečně on, což se mi nakonec po několika zaváhání skutečně potvrdilo. Autor umí skvěle odvést pozornost k jiným postavám.. Za mě prostě klobouk dolů, pět hvězdiček, a jdu na Žízeň.

SPOILER: Jsem jediná, kdo si až do poslední chvíle myslel, že na tom nemocničním pokoji leží Harry?