Koupit knihy

Jo Nesbø

norská, 1960

Nahrávám...

Nová kniha

Harry Hole 7–12 (box)

Harry Hole 7–12 (box) - Jo Nesbø

Dalších šest případů legendárního Harryho Hola! Sněhulák, Levhart, Přízrak, Policie, Žízeň a Nůž: další část série s nekompromisním detektivem Harrym Holem.... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 30 knih

Komentáře (124)

moma08
19.12.2021

Jo Nesbo je můj miláček mezi autory díky HH, kterého miluji a každou knihu s ním!!!

ddkk
15.10.2021

V těchto dnech vyšla další povídková kniha, kterou Jo Nesbo nazval Rotteøya og andre (Krysí ostrov a jiné příběhy).

Pět příběhů se tentokrát odehrává v blízké budoucnosti - v postpandemické Americe a na Krysím ostrově, v Shredderu, kde jistý vědec objevil skartovač paměti, ve španělské Pamploně, na hadí farmě v Africe a nakonec ve velkém byznysu, který sužuje jakéhosi psychologa, který je shodou okolností také vrah...

Máme se na co těšit.

eleonen
11.09.2021

Tohle bylo úplně náhodné setkání...Detektivky nejsou můj žánr. Sháněla jsem nějakou audioknížku a mezi prvními se tam objevil Nesbo a jeho Žízen. Nečetla jsem anotaci, jenom jsem měla v povědomí, že je to severský autor nic víc. Musím říct, že ačkoliv to byla trochu neštastná volba co se týče pořadí, tak jsem byla nadšen . Začala jsem tedy pěkně od začátku celou sérii a nečetla nic jiného. Harry Hole byl borec a bavil mě. Autor ty dějové linky vždycky hezky spojil. No a prostření Norska bylo taky velké plus. Během velmi krátké doby jsem přečetla celou sérii HH a to mluví ku prospěchu autora dostatečně.

EvikU.
04.05.2021

macicek2 navazují. Když jsou v sérii, je lepší je číst postupně.

macicek2
04.05.2021

Prosím chci se zeptat jdou jeho knihy postupně (navazují) ???nebo můžu číst který chci na přeskáčku???? Děkuji za odpovědi :-)

Lindule
23.01.2021

Stále mě baví

kakalo
11.11.2020

Jo Nesbø je skvělý autor detektivek i knih pro děti! Doktor Proktor je super!!!

Adlinkaa
29.08.2020

Jo Nesbø si mě získal hned po první knize, což se u mě zas tak často nestává. Knihy od tohoto spisovatele bych asi nemohla číst v kuse, ale když je čas od času s něčím prostřídám, bude to naprosto skvělá volba.

1