koupit knihy

Jo Nesbø

norská, 1960

Nahrávám...

Nová kniha

Království

Království - Jo Nesbø

Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací zdejší rodák Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu. Jeho bratr Roy se těší, že v ma... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 26 knih

Komentáře (122)

Přidat komentář
EvikU.
04. května

macicek2 navazují. Když jsou v sérii, je lepší je číst postupně.

macicek2
04. května

Prosím chci se zeptat jdou jeho knihy postupně (navazují) ???nebo můžu číst který chci na přeskáčku???? Děkuji za odpovědi :-)

Lindule
23. ledna

Stále mě baví

kakalo
11.11.2020

Jo Nesbø je skvělý autor detektivek i knih pro děti! Doktor Proktor je super!!!

Adlinkaa
29.08.2020

Jo Nesbø si mě získal hned po první knize, což se u mě zas tak často nestává. Knihy od tohoto spisovatele bych asi nemohla číst v kuse, ale když je čas od času s něčím prostřídám, bude to naprosto skvělá volba.

EvikU.
03.06.2020

Tak jsem dnes dočetla Nůž. A myslím si, že je načase napsat komentář k tomuto autorovi. První knihu jsem četla díky výzvě SYN. Byla na mě hodně brutální, protože do té doby jsem tolik ještě detektivky nečetla, jenže byla tak neuvěřitelně čtivá a promyšlená. Hrozně mě vtáhla do děje a nepustila. Tak jsem si našla sérii HH. U prvního dílu nic moc, ale dala se. Od druhého dílu mě to začínalo hodně bavit. Od 4 dílu už to byla láska k těmto knihám. Protože autor píše opravdu skvěle. Přesto nedoporučuji číst knihy slabým povahám. I já si knihy od Nesba střídám oddechovkami. Ale už teď vím, že si přečtu úplně všechny jeho knihy. Autor má rád i hudbu a má i kapelu. Jestli je ve všem tak dobrý jako v psaní, tak bych chtěla zažít koncert. Pokud chcete knihu, kterou budete číst všude a hledat každou chvilku ke čtení, doporučuju Jo NESBØ.

momo.kg
13.05.2020

Jo... tak ten je super! Hned si mě získal. Nejdřív jako spisovatel a pak i jako lezec ve skalách. Nevidět s ním dokument tak nevím jak vypadá a ani ho nepoznám. Chová se jako naprosto obyčejný člověk a přitom je to trochu nadčlověk. Miluju náhody a díky nim jsem se dostala k Harrymu i osobně k Nesbovi ... diky ❤️

ČtenářOndra
24.01.2020

Nejlepší autor detektivních románů!!!

1