Terka91 Terka91 komentáře u knih

365 pohádek do postýlky 365 pohádek do postýlky Walt Disney

Krásná knížka, která obsahuje pohádku na každý den :-)

Zima - Obrázkové příběhy Zima - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Krásná knížka. Pořád ji prohlíží jak můj roční syn, tak tříletá dcera. Knížku rozhodně doporučuji :-)

25.02.2021 5 z 5

Můj den – Velká knížka pro malé vypravěče Můj den – Velká knížka pro malé vypravěče Caryad

Perfektní a krásná knížka. Děti v ní stále něco objevují. Je to fakt krásně zpracované a zaujme jak ty nejmenší (pořád něco ukazuje a já mu řeknu co to je a malý to zopakuje) nebo starší (3 roky) a pořád do toho kouká a hledá a vypráví si svůj vlastní příběh lidí, kteří se v knížce objevují na každé stránce. Je to fakt perfektně zpracovaná knížka. Rozhodně doporučuji!!! :-)

Pět strakatých žabiček Pět strakatých žabiček Josef Vyskočil

Krásná knížka pro ty nejmenší. Můj ročník syn ji pořád a pořád prohlíží. Je opravdu skvělé zpracována a vyčuhující žabky naučí děti počítat do 5 :-)

Velký obrazový atlas světa Velký obrazový atlas světa Emily Bone

Atlas jsem koupila svým malým dětem a moje tříletá dcera v něm strašně ráda listuje a pořád se na něco ptá. Myslím si, že je perfektně zpracovaný a má opravdu krásnou ilustraci.

25.02.2021 5 z 5

Vyprávění na dobrou noc Vyprávění na dobrou noc kolektiv autorů

Koupila jsem knížku pro svoji dceru a musím říct, že ji strašně nadchla. Podle mě je pěkně zpracována a příběhy jsou zajímavé. Některé jsou sice kratší, dcera je i tak spokojená. Myslím si, že je ideální pro děti mezi 2-3 roky.

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Po dlouhé době jsem měla možnost si přečíst knížku a jsem velmi ráda, že jsem šáhla právě po Zrcadlovém muži, protože tohle jsem četla, jak se říká, jedním dechem. Výborná knížka, ano, sice místy trochu brutálnější, ale prostě výborná. Jen teda slovo "babička" mě bude děsit asi ještě dlouho :-D
Kdo váha si knížku přečíst a má rád detektivky, tak knížku rozhodně doporučuji :-))

13.02.2021 5 z 5