Zima - Obrázkové příběhy

Po knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. V předvánoční atmosféře se opět setkáte s některými starými známými a kamarády z předchozích tří úspěšných knížek. Přibudou další postavy, věci a zvířátka. Jen místo zůstává stejné: město s ulicemi, domy, s tržištěm, obchody, k tomu park a nedaleký statek. Podívejte se, co všechno se v Zimě děje!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178297/big_zima-obrazkove-pribehy-l0p-178297.jpg 4.990

Roční období - obrázkové příběhy 4.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Pro nejmenší

Vydáno: , Paseka

Winter-Wimmelbuch,

Kniha Zima - Obrázkové příběhy

Cinón
03.02.2022

Skvělá série knih, syn se pro ni nadchl v roce a půl a nějakých sedm měsíců jí téměř nepustil z ruky. Krásně barevná série se spoustou detailů. Překvapivě tam člověk nacházel stále nové souvislosti. Na ilustraci jsem si chvilku zvykala. Některé postavy působily trochu bezpohlavně a rozdělení na "pan/paní" bylo ze začátku pro syna náročnější. V každém případě je to perfektní kniha na vyprávění a rozšíření dětského slovníku.

Briv
04.03.2021

* To je tak perfektní knížka! Ilustrace je naprosto dokonalá. Začali jsme Zimou - syn ji dostal na Mikuláše v necelých dvou letech a téměř denně jsme si ji prohlíželi. Ještě moc nemluví, takže moc rád ukazuje, co mu říkám a všímá si i těch nejmenších detailů. Samotnou mě moc bavilo hledat detaily i příběhy osob, co jsou na konci knihy. Rozhodně budu postupně pořizovat celou sérii.

Terka91
25.02.2021

Krásná knížka. Pořád ji prohlíží jak můj roční syn, tak tříletá dcera. Knížku rozhodně doporučuji :-)

Zdeňula
09.01.2021

Nádherně zpracovaná kniha... děti ji milují.

Margaritta1987
04.01.2021

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Martooni
20.04.2020

Všechny knihy z této edice jsou dokonalé a nejmenší děti je milují.

muchomurka
15.04.2020

Krásná knížka - skvělé ilustrace, na zadní straně seznámení s pár postavami, hádanka. Naši malou hodně baví.

TaLu
14.02.2020

Slova se v této sérii knih nacházejí jen na poslední straně, kde se čtenář dozví něco nového a objeví úkoly, které může splnit. Zdaleka to ale není vše, co kniha nabízí. Nejkrásnější je ten čas, co s našimi malými čtenáři můžeme strávit vyprávěním, hledáním, zkoumáním. Obdivuji i formu. Větší formát knihy a tvrdé listy jsou zárukou, že při častém prohlížení se kniha neopotřebuje. Na první straně je vždy dům s obyvateli a poté se už vydáváme do městečka za dobrodružstvím.