Zima - Obrázkové příběhy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. V předvánoční atmosféře se opět setkáte s některými starými známými a kamarády z předchozích tří úspěšných knížek. Přibudou další postavy, věci a zvířátka. Jen místo zůstává stejné: město s ulicemi, domy, s tržištěm, obchody, k tomu park a nedaleký statek. Podívejte se, co všechno se v Zimě děje!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178297/big_zima-obrazkove-pribehy-l0p-178297.jpg 4.973
Série:

Roční období - obrázkové příběhy 4.


Žánr:
Pro děti a mládež, Pro nejmenší

Vydáno: , Paseka
Originální název:

Winter-Wimmelbuch


více info...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Zima - Obrázkové příběhy

Briv
04. března

* To je tak perfektní knížka! Ilustrace je naprosto dokonalá. Začali jsme Zimou - syn ji dostal na Mikuláše v necelých dvou letech a téměř denně jsme si ji prohlíželi. Ještě moc nemluví, takže moc rád ukazuje, co mu říkám a všímá si i těch nejmenších detailů. Samotnou mě moc bavilo hledat detaily i příběhy osob, co jsou na konci knihy. Rozhodně budu postupně pořizovat celou sérii.

Terka91
25. února

Krásná knížka. Pořád ji prohlíží jak můj roční syn, tak tříletá dcera. Knížku rozhodně doporučuji :-)


Zdeňula
09. ledna

Nádherně zpracovaná kniha... děti ji milují.

Margaritta1987
04. ledna

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Martooni
20.04.2020

Všechny knihy z této edice jsou dokonalé a nejmenší děti je milují.

muchomurka
15.04.2020

Krásná knížka - skvělé ilustrace, na zadní straně seznámení s pár postavami, hádanka. Naši malou hodně baví.

TaLu
14.02.2020

Slova se v této sérii knih nacházejí jen na poslední straně, kde se čtenář dozví něco nového a objeví úkoly, které může splnit. Zdaleka to ale není vše, co kniha nabízí. Nejkrásnější je ten čas, co s našimi malými čtenáři můžeme strávit vyprávěním, hledáním, zkoumáním. Obdivuji i formu. Větší formát knihy a tvrdé listy jsou zárukou, že při častém prohlížení se kniha neopotřebuje. Na první straně je vždy dům s obyvateli a poté se už vydáváme do městečka za dobrodružstvím.

Aknel26
25.08.2019

Výborné knížky na rozmluvení dětí. Dá se tu mluvit úplně o všem - o lidech, zvířatech, přírodě, předmětech, činnostech, domech, autech, obchodech, počasí, vztazích i místech. Můžete vymýšlet příběhy, sledovat osudy některých "hlavních hrdinů" - a to nejen v rámci jedné knihy, ale všech pěti (třeba pán-běžec a paní s jezevčíkem). Podle toho, jak se staví školka, jdou knihy v pořadí Zima, Jaro, Léto, Podzim. A Noc se nejspíš odehrává rok nato. Prohlížíme je se synem od jeho roka a půl a vždycky najdeme něco nového, o čem se dá mluvit. Kdybych mohla, dám hvězdiček deset.

1