Podzim - Obrázkové příběhy přehled

Podzim - Obrázkové příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204093/bmid_podzim-obrazkove-pribehy-bkS-204093.jpg 5 96 96

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. Malý čtenář může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat, co dělají od první do poslední stránky.

Encyklopedie Pro nejmenší
Vydáno: , Paseka

Herbst-Wimmelbuch , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podzim - Obrázkové příběhy. Přihlašte se a napište ho.

Jeninas
24.12.2023 5 z 5

I tato kniha ze série je skvělá, snad jen už hodně přeplněná. Ovšem když ji chce dítě prohlížet 4krát za den, alespoň máte pořád na co koukat. Husí člověk už mi tedy začal připadat jako úchyl, ale návrat popelářů je super :).

malámišička
22.04.2023 5 z 5

Tuhle taky, řekl syn v knihovně.
Já už souhlasila. I když jsem původně chtěla počkat do podzimu, jsme na Ročních obdobích oba závislí.

Briv
12.10.2022 5 z 5

* Knihu už máme minimálně rok doma a já jsem úplně zapomněla ji sem zapsat. Každopádně je to naprosto úžasná kniha a byla poslední ze série celého roku, která nám chyběla a bylo naprosto jasné, že ji určitě budu dokupovat. Naprosto ji milujeme, baví nás hledat různé zvířátka, postavy a zkoumat příběhy, které tam zažívají. To je tak krásná knížka pro děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Podzim - Obrázkové příběhy v seznamech

v Právě čtených2x