Léto - Obrázkové příběhy

Po knížce o jaru přichází Léto. Autorka na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. V atmosféře slunného léta se opět setkáte s některými starými známými a kamarády z předchozí knížky Jaro. Přibudou další postavy, věci a zvířátka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112413/big_leto-obrazkove-pribehy-SSp-112413.jpg 569

Roční období - obrázkové příběhy 2.

Pro děti a mládež, Pro nejmenší

Vydáno: , Paseka

Winter-Wimmelbuch, 2007

Kniha Léto - Obrázkové příběhy

Zdeňula

Nádherná knížka pro děti.

Margaritta1987

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Martooni
20.04.2020

Všechny knihy z této edice jsou dokonalé a nejmenší děti je milují.

muchomurka
15.04.2020

Krásná knížka - skvělé ilustrace, na zadní straně seznámení s pár postavami, hádanka. Naši malou hodně baví.

EvikU.
09.03.2020

Tohle je kniha snů pro rodiče a malé děti. Baví je hledat na každé stránce stejnou postavu. Je to výborná kniha na jejich proč. Proč a proč. Tahle kniha vlastně není nikdy přečtená. I když já zjišťuji, že se jí po čase taky omrzí zrovna tak jako hračka s kterou hraje každý den nebo písnička kterou chce často poslouchat. Chce holt i ty knihy střídat. Ale jinak doporučuji.☺

TaLu
14.02.2020

Kniha, ve které přečteme s vnučkou spousty příběhů i když v ní není ani slovo. Tato forma knih podporuje fantazii. Moc se nám líbí.

Aknel26
25.08.2019

Výborné knížky na rozmluvení dětí. Dá se tu mluvit úplně o všem - o lidech, zvířatech, přírodě, předmětech, činnostech, domech, autech, obchodech, počasí, vztazích i místech. Můžete vymýšlet příběhy, sledovat osudy některých "hlavních hrdinů" - a to nejen v rámci jedné knihy, ale všech pěti (třeba pán-běžec a paní s jezevčíkem). Podle toho, jak se staví školka, jdou knihy v pořadí Zima, Jaro, Léto, Podzim. A Noc se nejspíš odehrává rok nato. Prohlížíme je se synem od jeho roka a půl a vždycky najdeme něco nového, o čem se dá mluvit. Kdybych mohla, dám hvězdiček deset.

Zuzvil
19.05.2017

Obě s dcerou milujeme knížky od této autorky, opravdu jsem zatím nenašla konkurenci. Všech 5 dílů (Jaro, Léto, Podzim, Zima, Noc) je bezkonkurenčních v tzv. kategorii "hledacích" knížek. Báječný mi také přijde formát, větší A4 a že se jedná o pevné desky, takže děti jen tak lehce nezničí. Vtipné, nápadité, hledací, prostě skvělé. Pro děti od cca 1,5 let do 99 let klidně, pokaždé najdete něco jiného, co vás zaujme. Příběhy postav na sebe navazují, ale můžete si vytvářet i příběhy své vlastní, je to prostě pecka :-)