Léto - Obrázkové příběhy

Po knížce o jaru přichází Léto. Autorka na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. V atmosféře slunného léta se opět setkáte s některými starými známými a kamarády z předchozí knížky Jaro. Přibudou další postavy, věci a zvířátka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112413/big_leto-obrazkove-pribehy-SSp-112413.jpg 4.979

Roční období - obrázkové příběhy 2.

Pro děti a mládež, Pro nejmenší

Vydáno: , Paseka

Winter-Wimmelbuch, 2007

Kniha Léto - Obrázkové příběhy

Briv
25.11.2021

* To je tak krásná knížka! Obrázky jsou moc krásné a těch nápadů a detailů, co tam se synem pořád nacházíme. Věřím, že se nás bude bavit ještě dlouho. Syn si ji často bere i sám a prohlíží si ji. Už se těším až si pořídíme i ty další, protože určitě musíme mít celou sérii. Doporučujeme.

Zdeňula
09.01.2021

Nádherná knížka pro děti.

Margaritta1987
04.01.2021

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Martooni
20.04.2020

Všechny knihy z této edice jsou dokonalé a nejmenší děti je milují.

muchomurka
15.04.2020

Krásná knížka - skvělé ilustrace, na zadní straně seznámení s pár postavami, hádanka. Naši malou hodně baví.

EvikU.
09.03.2020

Tohle je kniha snů pro rodiče a malé děti. Baví je hledat na každé stránce stejnou postavu. Je to výborná kniha na jejich proč. Proč a proč. Tahle kniha vlastně není nikdy přečtená. I když já zjišťuji, že se jí po čase taky omrzí zrovna tak jako hračka s kterou hraje každý den nebo písnička kterou chce často poslouchat. Chce holt i ty knihy střídat. Ale jinak doporučuji.☺

TaLu
14.02.2020

Kniha, ve které přečteme s vnučkou spousty příběhů i když v ní není ani slovo. Tato forma knih podporuje fantazii. Moc se nám líbí.

Aknel26
25.08.2019

Výborné knížky na rozmluvení dětí. Dá se tu mluvit úplně o všem - o lidech, zvířatech, přírodě, předmětech, činnostech, domech, autech, obchodech, počasí, vztazích i místech. Můžete vymýšlet příběhy, sledovat osudy některých "hlavních hrdinů" - a to nejen v rámci jedné knihy, ale všech pěti (třeba pán-běžec a paní s jezevčíkem). Podle toho, jak se staví školka, jdou knihy v pořadí Zima, Jaro, Léto, Podzim. A Noc se nejspíš odehrává rok nato. Prohlížíme je se synem od jeho roka a půl a vždycky najdeme něco nového, o čem se dá mluvit. Kdybych mohla, dám hvězdiček deset.