Jaro - Obrázkové příběhy

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. "Malý čtenář" může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat co dělají od první do poslední stránky. Kudy chodí teta Květa, kde si kluk Ondra bude hrát s kamarády nebo co dělá ve městě liška....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/112415/jaro-obrazkove-pribehy-kCK-112415.jpg 557

Roční období - obrázkové příběhy (1.)

Frühlings-Wimmelbuch (2011)

Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Paseka

Kniha Jaro - Obrázkové příběhy

Rozarka69

Barevná knížka, díky které se dcera učí nová slova, poznává nové činnosti. Postavy se neokoukají - neustále vymýšlíme nové příběhy. Nejoblíbenější jsou jeptišky, které mě mile překvapily a v knize jsem je vůbec neočekávala. Autorka myslela na vše. Krásné propracování našich hrdinů. Rozhodně koupíme i zbylé knihy.

knih.sasa
24.11.2018

Výborná kniha pro děti a jejich rodiče nebo prarodiče, u nichž především rozvíjí pozornost a fantazii, protože sledovat postavičku a vyprávět příběh skrze stránky je občas "makačka". Děti tyto knihy mají moc rády. Forma tvrdého leporela, které se vcelku dobře otáčí a špatně ničí. Takže ideál.

AnežkaČ.
14.10.2017

Petja řekla vše ze nás. Je to tak. Původně jsem knížku zamítla jako příliš přeplněnou, ale není, vše je propojené, stále objevujeme něco nového.

Zuzvil
19.05.2017

Parádní hledací knížka, kde jsem zatím neobjevila adekvátní konkurenci. Ilustrace, nápad, vše úžasné.

Petja
04.01.2017

Super "hledací" knížka, v níž lze sledovat cestu jednotlivých postav. Knihy na sebe navazují, takže lze dále sledovat osudy hrdinů i v každém ročním období. Kniha obsahuje řadu detailů, ale na rozdíl od ostatních knih tohoto typu není chaotická. Dcerka čte tuto sérii od 2,5 let a opravdu si je oblíbila, stejně jako kalendář na r. 2016. Oceňuji také, že jde o pevné leporelo, které (doufám) dlouho vydrží, protože na začátku malé děti hledají jednotlivé obrázky, starší děti pak vymýšlejí celé příběhy. Prohlížení navíc baví i dospělé :-).

Milinka8
05.01.2016

Mame vsechny rocni obdobi. Zacali jsme popisovat obrazky a vypravet pribehy, kdyz bylo dceri rok a pul. Napomohlo to k velice dynamickemu rozvoji jeji slovni zasoby.

lazenskaveverka
16.10.2015

(jaro-léto-podzim-zima-noc) Moje děti celou řadu milujou.