Jaro - Obrázkové příběhy

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. "Malý čtenář" může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat co dělají od první do poslední stránky. Kudy chodí teta Květa, kde si kluk Ondra bude hrát s kamarády nebo co dělá ve městě liška....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112415/big_jaro-obrazkove-pribehy-kCK-112415.jpg 4.995

Roční období - obrázkové příběhy 1.

Pro děti a mládež, Pro nejmenší

Vydáno: , Paseka

Frühlings-Wimmelbuch, 2011

Kniha Jaro - Obrázkové příběhy

Worbitka89

Bezvadná jednoduše nakreslená kniha pro malé ,, čtenáře ", i když text tam není žádný, za to si příběhy vymyslíme, hledáme věci, zvířata, počítáme, učíme barvy i seznamujeme dítko s věcmi, zvyky, chováním, které běžně zažívá nebo teprve zažije.

Briv
14.08.2021

* Po zimě pokračujeme jarem a opět smekám klobouk dolů, jak jsou ilustrace i příběhy povedené. Vše v knížce kvete, párují se zvířátka i lidé :). Se synem hledáme, co všechno se změnilo. Překvapilo mě, jak syn během čtvrt roku přistupuje ke knížce jinak, hledá už konkrétní postavy i na dalších stranách a zajímá jej, jak se příběh vyvíjí. Určitě budeme v sérii pokračovat. Jednoznačně doporučuji. Ty knihy jsou poklad.

Zdeňula
09.01.2021

Nádherná knížka pro děti.

Margaritta1987
04.01.2021

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Martooni
20.04.2020

Všechny knihy z této edice jsou dokonalé a nejmenší děti je milují.

muchomurka
15.04.2020

Krásná knížka - skvělé ilustrace, na zadní straně seznámení s pár postavami, hádanka. Naši malou hodně baví.

TaLu
14.02.2020

Celá série nabízí krásně prožitý čas s našimi nejmenšími. Stále je o čem vyprávět, co objevovat. Podporuje fantazii a komunikaci. Doporučuji. Jsem ráda, že máme téměř celou sérii v knihovničce a zbylé díly určitě dokoupíme také.

EvikU.
27.11.2019

Ta kniha je jedním slovem úžasná. Stále máme co hledat a o čem vyprávět. Je možné ji vůbec někdy přečíst? Nejvíce s dvouletou dcerou hledáme miminko a co právě dělá.