Podzim - Obrázkové příběhy

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. Malý čtenář může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat, co dělají od první do poslední stránky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204093/big_podzim-obrazkove-pribehy-bkS-204093.jpg 569

Roční období - obrázkové příběhy 3.

Encyklopedie, Pro nejmenší

Vydáno: , Paseka

Herbst-Wimmelbuch, 2007

Kniha Podzim - Obrázkové příběhy

Margaritta1987

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Leat
22.08.2020

Celá série Jaro, léto, podzim, zima a noc patří k mým nejoblíbenějším dětským knihám. Co se týká ,,hledacích knih" lepší jsem ještě neobjevila. Ostatní převyšuje svou kresbou, propracovaností. Knihy nabízejí nepřeberné množství zábavy. Budˇ sledujete své oblíbené postavy nebo pozorujete jak se mění podoba míst v jednotlivých ročních obdobích. Knihy si rády prohlížejí obě děti 2 a 4 a vždycky přijdeme na něco nového.

Martooni
20.04.2020

Všechny knihy z této edice jsou dokonalé a nejmenší děti je milují.

muchomurka
15.04.2020

Krásná knížka - skvělé ilustrace, na zadní straně seznámení s pár postavami, hádanka. Naši malou hodně baví.

TaLu
14.02.2020

Líbí se mi, že v této sérii nacházíme stejné postavy a tím se jejich příběh vytváří stále dál. A nejen postavy, samozřejmě s vnučkou hledáme i zvířátka.

Aknel26
25.08.2019

Výborné knížky na rozmluvení dětí. Dá se tu mluvit úplně o všem - o lidech, zvířatech, přírodě, předmětech, činnostech, domech, autech, obchodech, počasí, vztazích i místech. Můžete vymýšlet příběhy, sledovat osudy některých "hlavních hrdinů" - a to nejen v rámci jedné knihy, ale všech pěti (třeba pán-běžec a paní s jezevčíkem). Podle toho, jak se staví školka, jdou knihy v pořadí Zima, Jaro, Léto, Podzim. A Noc se nejspíš odehrává rok nato. Prohlížíme je se synem od jeho roka a půl a vždycky najdeme něco nového, o čem se dá mluvit. Kdybych mohla, dám hvězdiček deset.

lagina
04.10.2017

Já se tak bavím, uvidíme, jak se bude líbit synovi :-)

Zuzvil
19.05.2017

Obě s dcerou milujeme knížky od této autorky, opravdu jsem zatím nenašla konkurenci. Všech 5 dílů (Jaro, Léto, Podzim, Zima, Noc) je bezkonkurenčních v tzv. kategorii "hledacích" knížek. Báječný mi také přijde formát, větší A4 a že se jedná o pevné desky, takže děti jen tak lehce nezničí. Vtipné, nápadité, hledací, prostě skvělé. Pro děti od cca 1,5 let do 99 let klidně, pokaždé najdete něco jiného, co vás zaujme. Příběhy postav na sebe navazují, ale můžete si vytvářet i příběhy své vlastní, je to prostě pecka :-)