Podzim - Obrázkové příběhy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. Malý čtenář může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat, co dělají od první do poslední stránky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204093/big_podzim-obrazkove-pribehy-bkS-204093.jpg 4.984
Série:

Roční období - obrázkové příběhy 3.


Žánr:
Encyklopedie, Pro nejmenší

Vydáno: , Paseka
Originální název:

Herbst-Wimmelbuch, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Podzim - Obrázkové příběhy

Briv
12.10.2022

* Knihu už máme minimálně rok doma a já jsem úplně zapomněla ji sem zapsat. Každopádně je to naprosto úžasná kniha a byla poslední ze série celého roku, která nám chyběla a bylo naprosto jasné, že ji určitě budu dokupovat. Naprosto ji milujeme, baví nás hledat různé zvířátka, postavy a zkoumat příběhy, které tam zažívají. To je tak krásná knížka pro děti.

Margaritta1987
04.01.2021

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.


Leat
22.08.2020

Celá série Jaro, léto, podzim, zima a noc patří k mým nejoblíbenějším dětským knihám. Co se týká ,,hledacích knih" lepší jsem ještě neobjevila. Ostatní převyšuje svou kresbou, propracovaností. Knihy nabízejí nepřeberné množství zábavy. Budˇ sledujete své oblíbené postavy nebo pozorujete jak se mění podoba míst v jednotlivých ročních obdobích. Knihy si rády prohlížejí obě děti 2 a 4 a vždycky přijdeme na něco nového.

Martooni
20.04.2020

Všechny knihy z této edice jsou dokonalé a nejmenší děti je milují.

muchomurka
15.04.2020

Krásná knížka - skvělé ilustrace, na zadní straně seznámení s pár postavami, hádanka. Naši malou hodně baví.

TaLu
14.02.2020

Líbí se mi, že v této sérii nacházíme stejné postavy a tím se jejich příběh vytváří stále dál. A nejen postavy, samozřejmě s vnučkou hledáme i zvířátka.

Aknel26
25.08.2019

Výborné knížky na rozmluvení dětí. Dá se tu mluvit úplně o všem - o lidech, zvířatech, přírodě, předmětech, činnostech, domech, autech, obchodech, počasí, vztazích i místech. Můžete vymýšlet příběhy, sledovat osudy některých "hlavních hrdinů" - a to nejen v rámci jedné knihy, ale všech pěti (třeba pán-běžec a paní s jezevčíkem). Podle toho, jak se staví školka, jdou knihy v pořadí Zima, Jaro, Léto, Podzim. A Noc se nejspíš odehrává rok nato. Prohlížíme je se synem od jeho roka a půl a vždycky najdeme něco nového, o čem se dá mluvit. Kdybych mohla, dám hvězdiček deset.

lagina
04.10.2017

Já se tak bavím, uvidíme, jak se bude líbit synovi :-)

1