Můj den – Velká knížka pro malé vypravěče

Můj den – Velká knížka pro malé vypravěče https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421941/velka-knizka-muj-den-pro-male-vypra-uFH-.jpeg 5 9 3

Velká knížka pro malé vypravěče - čteme obrázky! Otevři knížku a prožij úžasný den ve městě od rána do večera. Prohlédneš si spoustu zajímavých věcí a budeš sledovat příběhy postav, se kterými se tu seznámíš. Stačí se pozorně dívat a dobře si pamatovat. Nejlepší na téhle knížce je, že vůbec nemusíš umět číst, a přesto se můžeš ponořit do děje a trávit dlouhé chvíle s jejími hrdiny! K tomu, aby se z tebe stal pozorný čtenář a dobrý vypravěč, totiž písmenka nepotřebuješ!... celý text

Literatura světová Pro nejmenší Příběhy
Vydáno: , Ella & Max

Mein Tag Wimmelbuch , 2019

Terka91
25.02.2021 5 z 5

Perfektní a krásná knížka. Děti v ní stále něco objevují. Je to fakt krásně zpracované a zaujme jak ty nejmenší (pořád něco ukazuje a já mu řeknu co to je a malý to zopakuje) nebo starší (3 roky) a pořád do toho kouká a hledá a vypráví si svůj vlastní příběh lidí, kteří se v knížce objevují na každé stránce. Je to fakt perfektně zpracovaná knížka. Rozhodně doporučuji!!! :-)

muchomurka
27.05.2020 5 z 5

Další krásná velkoformátová knížka se spoustou hledání a povídání si. U nás opět velký úspěch.

T.erez
31.03.2020

Výborná, čteme s malou několikrát denně. Teď má 13 měsíců, takže jen popisuji co tam je, ale předpokládám, že časem přidáme i příběhy :) Je super, že den začíná a končí v domě (průřez několika bytů) a jsou tam běžné denní činnosti jako čištění zubů, koupání apod. Rozhodně doporučuji.

Autorovy knížky

Caryad