Žena v kleci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Komisař Carl Morck je po traumatické události při práci přeložen do oddělení Q, kde se má zabývat nevyřešenými případy z minulosti. Případ mladé političky, která před pěti lety beze stop zmizela, v něm probudí detektivní instinkty, o kterých si myslel, že jsou dávno ztracené. Čím víc Morck proniká do případu, tím větší nachází nesrovnalosti. Je opravdu možné, že ta žena stále ještě žije, uvězněná a týraná na neznámém místě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80178/big_zena-v-kleci-SQp-80178.jpg 4.43198
Série:

Případy oddělení Q 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Host
Originální název:

Kvinden i buret, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (654)

Kniha Žena v kleci

Calie
05. května

Docel těžké pro mě knihu zhodnotit. Příběh je sice poutavý a čtivý, minulost se současností se skvěle prolíná... Asad skvělý, Carla jsem už tolik ráda neměla. Kniha je navíc docela předvídatelná - docela dlouho mi bylo jasné, jak to vlastně dopadne. Ještě jednu šanci oddělení Q dám, protože mě kniha bavila, tak doufám, že mě tentokrát Olsen dokáže překvapit :-)

Pítrs85
05. května

Seveřani prostě umí a už nesejde na tom, jestli se jmenujete Larsson, Nesbo, Kepler anebo Olsen, jehož Žena v kleci, to je tedy řádné psycho. Ovšem Olsen (narozdíl třeba od takového Larssona) na to jde dobře, protože mezi tím vším šílenstvím mučené političky Merette, sice jinak, ale i mučeného detektiva Carla je tu postava jeho "kolegy" Asada, který tento jinak vyloženě mrazivý thriller trefně odlehčuje. Pokud nemáte empatii na úrovni patníku u silnice, budete u čtení Ženy v kleci docela trpět, ovšem kromě toho vás strhne skvělý příběh a ještě lepší postavy. Ovšem doporučil bych to spíše jen silnějším povahám.


hana4834
23. dubna

Super námět jen jsem se v tom z počátku ztrácela

ZuzaKoza
01. března

Nebylo to špatné...
Severské kriminálky jsou prostě super... Jediné, co mi trochu vadilo, bylo hodně jmen a názvů míst, což se mi trochu pletlo.... Nicméně miluju série a taky parťáky, jako tyhle dva, čili je jasné, že ji musím mít celou..

karol.cadex
22. února

S oddělením Q jsem měla tu čest seznámit se nejprve prostřednictvím filmů a Carla s Asadem jsem si vážně zamilovala. Překvapení v knize pro mě byla podoba Asada, jelikož ve filmu je to sexuální tmavý typ, tady úplně někdo jinej, takže jeho popisy jsem byla nucena přeskakovat a dál mít v paměti jeho filmový zjev.
Každopádně opravdu přiznávám, že detektivky nikdo neumí líp jak tihle lidi ze severních krajin. Panu Adler-Olsenovi patří všechna moje čest. To napětí??? A ta zápletka? Boží.
Nemám ráda série, ale tuhle musím přelouskat do léta. Jinak bych nemohla v klidu spát.

Vlak7
31. ledna

Vedu si 2 evidenci prectenych knih, zde a fyzicky v sesite. Ani v jednom případě kniha nezaznamenana, nicméně mi byla tak povědoma jako bych ji už četla... Těším se na další díly...

FilipHaring
15. ledna

Vynikajuci prvy diel.

Patrik02
14. ledna

Stejně, jak psal uživatel Littleben pár řádek pode mnou,neurazí, nenadchne, a je to čtivé. Sympatické postavy, sem tam nějaká trefná hláška a vtipné momenty s Asadem jsou příjemným odlehčením v jinak napínavém případu. Až se mi dostane do ruky pokračování, bránit se nebudu.

1 ...