Hotýlek

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Některé věci jakoby existovaly mimo čas. Zůstávají stejné navzdory dějinám, válkám, totalitním režimům i počasí. Takový je i hotel pana Leopolda, vlastně spíše hodinový hotýlek, založený v dobách první republiky a nabízející potěšení a rozkoš pánům za protektorátu a dokonce i poté, co ho znárodnili komunisté. Oč více přímočaré lásky ale nabízely hotelové pokoje, o to osudovější a dramatičtější vztahy se odehrávaly v rodině majitele a posléze správce. (Dotisk v roce 2017)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235353/hotylek-blc-235353.jpg 4.32561
Romány, Literatura česká
Vydáno, Host

Kniha Hotýlek

IvetB
včera

Mornštajnová je skvělá vypravěčka. V knize je popsán osud jedné rodiny na pozadí historických událostí a to, že je v ní neskutečné množství postav rozhodně není na škodu. Všechno do sebe zapadá a vše má svůj smysl. Výborná knížka.

Olivie11

Spisovatelka opět nezklamala i,když se našla místa,která mě moc nebavila.Najednou jsem knihu hltala a četla každou volnou chvilku.

Acquenta

Mě se knížka moc líbila. Spisovatelka prostě umí psát tak, aby zaujala čtenáře.

EvieS

Opět krásná knížka. AM zatím nikdy nezklamala. Doufám, že se v dohledné době můžeme těšit na další

allfonsa

Opět dobrá a velmi čtivá kniha od této autorky.Libi se mi jak se věnuje každé postavě, takže čtenář zná postavu i jeho život dokonale, bez ohledu na to jestli je to postava hlavní nebo vedlejší...

Mabie

Lepší než Tiché roky, ale horší než Hana. Příběh jsem si užila, některé postavy jsem sice nesnášela, ale celek byl čtivý a knihu doporučuji.

nikola3345

Krásná oddechovka. Já A. M. zbožňuji. Bylo to takové milé odlehčené čtení na nedělní odpoledne. Kniha přečtena zase jedním dechem. Autorka píše bravurně. Každopádně není to to nejlepší co je na trhu.

stejsdan

Hotýlek mě pohltil ještě víc než Slepá mapa, nadchla mě i ta detektivní zápletka. Autorka prostě umí, oceňuji, že se osudy postav odehrávají na pozadí našich dějin a jak do sebe nakonec všechno zapadne jako puzzle. Krásné počteníčko:)

Saturnin
Saturnin