koupit eknihy

Alena Mornštajnová

česká, 1963, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

HanaSlepá mapaHotýlek

Autor

Alena Mornštajnová vystudovala angličtinu a češtinu na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. V současné době pracuje jako lektorka anglického jazyka a překladatelka. Žije ve Valašském Meziříčí. V roce 2013 vyšel její debutový román Slepá mapa, který byl nominován na Cenu Česká kniha 201... celý životopis(zdroj: uživatel alnahu)

Komentáře (5)

Přidat komentář
Katka81
02. července

Od této spisovatelky jsem přečetla zatím všechny její knihy a jestli napíše další přečtu si je také, protože vím, že to bude stát za to.
Má velký dar vyprávění. Sice pro někoho možná moc jednoduchý, ale mě naprosto vyhovuje.

Juliatta
14. června

Dnes jsem docetla prvni knihu od teto spisovatelky - Slepa mapa. Uz se tesim na dalsi dve. Jen me desi predstava, ze vydava 1 knihu za 2 roky. Takze teď az v roce 2019?

leny.wood
02. června

České autory moc nečtu, ale popis díla "Hana" mě natolik zaujal, že jsem neváhala. Kniha ale byla vyprodaná a tak jsem sáhla po jiné - "Slepá mapa". Ještě jsem nebyla ani v polovině a už jsem objednávala ostatní. Alena Mornštajnová píše pro mě jedinečně, lehce a... prostě skvěle, jen do toho :) .

zupri
19. března

Všechny 3 knihy jsem přečetla jedním dechem. Knížky paní Mornštajnové mám moc ráda a na každou novou se vždy moc těším. Moc děkuji za krásná díla!

Marčullkas
18.06.2014

ZAJÍMAVÁ autorka, která mě mile překvapila její prvotinou.


Alena Mornštajnová - knihy:

Autor je 103x v oblíbených.