Strašidýlko Stráša

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Představte si malé strašidlo. A teď si představte, že tohle malé strašidlo se všeho bojí. Tmy, zvuků, zkrátka všeho. A tak mu nikdo neřekne jinak než Stráša. O tom, jak se malý Stráša skamarádí s klukem Matějem, a o tom, co všechno spolu zažijí, vypráví nová kniha oblíbené spisovatelky Aleny Mornštajnové s báječnými ilustracemi Galiny Miklínové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373973/strasidylko-strasa-2DH-373973.jpg 4.4151
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Strašidýlko Stráša

kristykristy

Autorka píše skvělé knihy pro dospělé ale také Stráša, který je určen pro děti je úžasný. S dětmi jsme četly a velmi je to zaujalo. V dnešní době je těžké sehnat kvalitní knihy pro děti ale tato mezi ně určitě patří.

huhuhu

Příběh o strašidlech, který není vůbec strašidelný, ale moc milý, protože všechna strašidla jsou hodná a přátelská, zvlášť malý Stráša, který se bojí i svého skutečného jména Bubu. Knížka je určena pro děti od 6 let, ale četli jsme ji se synem, kterému nebylo ještě ani 5, a byl velice spokojený. Několik posledních kapitol jsme museli přečíst na jeden zátah, protože byl zvědavý, jak to dopadne. Líbily se mu i ilustrace, akorát o kočkách říkal, že mají zabalené hlavy. :-)

FofrNožka

Po knize jsem sáhla kvůli jménu autorky. Kniha splnila očekávání, dospěláky zaujal příběh, dětem se líbili ilustrace a do příběhu "žvanili"- A proč? A kdo? Jo? Děkujeme a těšíme se na další příběhy Stráši.

GaleW
31.12.2019

Jak já mám ráda knížky pro "velké" od paní Mornštajnové, tak nás obě s dcerkou bavila tahle její první (a doufám, že ne poslední) dětská. Jednoduchý příběh, velmi čtivé, vtipné a hezké a nápadité ilustrace, za nás plný počet hvězd

Devil-Ivet
30.12.2019

Milá knížečka o strašidýlku, které se bojí opravdu všeho. Krásně zpracováno, ilustrace radost pohledět. Dětem se bude určitě líbit :)

Sasha001
26.11.2019

Oceňuji krátké kapitoly. Knížka byla napsaná velmi čtivě, občas tam byly i vtipné momenty, ale můj top pro dítě to to úplně není...

Margie94
15.11.2019

Tohle bylo prostě nádherně roztomilý :) Příběh o strašidýlku, co se všeho bojí. Knihu doplňují opravdu krásné ilustrace a příběh dobře odsýpá a graduje. Jako pohádka pro děti od 6 do 8 let ideální :)

adevis
15.11.2019

Kniha je úžasná. Najdete v ní dokonalé a tak jednoduché ilustrace. Příběh je krátký, vtipný a krásně napsaný. Pro všechny mámy i táty, co znají paní Mornštajnovou rozhodně doporučuji, nesmí vám chybět. Doufám, že ji za pár let ocení i má dcera :)))

Devatero pohádek
Devatero pohádek