Strašidýlko Stráša

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Představte si malé strašidlo. A teď si představte, že tohle malé strašidlo se všeho bojí. Tmy, zvuků, zkrátka všeho. A tak mu nikdo neřekne jinak než Stráša. O tom, jak se malý Stráša skamarádí s klukem Matějem, a o tom, co všechno spolu zažijí, vypráví nová kniha oblíbené spisovatelky Aleny Mornštajnové s báječnými ilustracemi Galiny Miklínové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373973/strasidylko-strasa-2DH-373973.jpg 4.4151
Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Strašidýlko Stráša

Přidat komentář
kristykristy
03. července

Autorka píše skvělé knihy pro dospělé ale také Stráša, který je určen pro děti je úžasný. S dětmi jsme četly a velmi je to zaujalo. V dnešní době je těžké sehnat kvalitní knihy pro děti ale tato mezi ně určitě patří.

huhuhu
08. dubna

Příběh o strašidlech, který není vůbec strašidelný, ale moc milý, protože všechna strašidla jsou hodná a přátelská, zvlášť malý Stráša, který se bojí i svého skutečného jména Bubu. Knížka je určena pro děti od 6 let, ale četli jsme ji se synem, kterému nebylo ještě ani 5, a byl velice spokojený. Několik posledních kapitol jsme museli přečíst na jeden zátah, protože byl zvědavý, jak to dopadne. Líbily se mu i ilustrace, akorát o kočkách říkal, že mají zabalené hlavy. :-)


FofrNožka
04. ledna

Po knize jsem sáhla kvůli jménu autorky. Kniha splnila očekávání, dospěláky zaujal příběh, dětem se líbili ilustrace a do příběhu "žvanili"- A proč? A kdo? Jo? Děkujeme a těšíme se na další příběhy Stráši.

GaleW
31.12.2019

Jak já mám ráda knížky pro "velké" od paní Mornštajnové, tak nás obě s dcerkou bavila tahle její první (a doufám, že ne poslední) dětská. Jednoduchý příběh, velmi čtivé, vtipné a hezké a nápadité ilustrace, za nás plný počet hvězd

Devil-Ivet
30.12.2019

Milá knížečka o strašidýlku, které se bojí opravdu všeho. Krásně zpracováno, ilustrace radost pohledět. Dětem se bude určitě líbit :)

Sasha001
26.11.2019

Oceňuji krátké kapitoly. Knížka byla napsaná velmi čtivě, občas tam byly i vtipné momenty, ale můj top pro dítě to to úplně není...

Margie94
15.11.2019

Tohle bylo prostě nádherně roztomilý :) Příběh o strašidýlku, co se všeho bojí. Knihu doplňují opravdu krásné ilustrace a příběh dobře odsýpá a graduje. Jako pohádka pro děti od 6 do 8 let ideální :)

adevis
15.11.2019

Kniha je úžasná. Najdete v ní dokonalé a tak jednoduché ilustrace. Příběh je krátký, vtipný a krásně napsaný. Pro všechny mámy i táty, co znají paní Mornštajnovou rozhodně doporučuji, nesmí vám chybět. Doufám, že ji za pár let ocení i má dcera :)))

1

Doporučujeme

Devatero pohádek
Devatero pohádek
O čertovi
O čertovi
O chytré kmotře lišce
O chytré kmotře lišce
Ferda Mravenec
Ferda Mravenec

Štítky

strašidla

Autor a jeho další knihy

Podobné knihy

Kniha Strašidýlko Stráša je v

Právě čtených1x
Přečtených215x
Čtenářské výzvě26x
Doporučených9x
Knihotéce36x
Chystám se číst98x
Chci si koupit47x
dalších seznamech2x