Les v domě přehled

Les v domě
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509372/bmid_les-v-dome-6479c873c40b8.jpg 4 3921 3921

Nečekaně mrazivý román od autorky bestsellerů Hana, Tiché roky, Listopád. Říkají jí cácora a vypadá to, že je na světě nedopatřením a jakoby navíc. Otec kamsi zmizel při povodních, matka utíká před odpovědností k milencům a alkoholu a děvčátko zůstalo viset na krku nevraživé babičce, která obhospodařuje zahradnictví a je přesvědčená o tom, že všechno špatné lze v životě vyhubit jako žravé plzáky. Nebo o tom prostě nemluvit. Jenže všude kolem je les, ve kterém se skrývá cosi hrozivého, a cácora jednoho dne mluvit začne. Alena Mornštajnová napsala silný a dramatický příběh o tom, že nic v životě není takové, jak to na první pohled vypadá, a že žádné tajemství není nikdy pohřbeno tak hluboko, aby se nedalo vykopat. Budete se bát, ale nepřestanete číst, dokud se neobjeví na povrchu.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Les v domě. Přihlašte se a napište ho.

LeHor
předevčírem 5 z 5

Uf, těžké a náročné čtení i když jsem to přečetla rychle.
Zpočátku čtete mezi řádky, tušíte a čekáte... Pak to přislo a nemůžu uvěřit, že někdo tohle dokáže. Zlomená dětská duše z prostředí nejbližších. Bohužel jich je takových moc.
Úžasně napsané a pokud na to máte, čtěte.

Kskaja
11.06.2024 4 z 5

Silný příběh, snad ani nečtu kdybych věděla o čem bude. Chování postav soudit nemohu...
Příběh se mi nelíbil, čtivé to bylo.
No kniha nebude pro každého.
Styl písma zvolen nevhodný.

SirenKa
11.06.2024 3 z 5

Silný příběh, který jsem dlouho odkládala. Autorka se skvěle dokáže vcítit do pocitů hlavní hrdinky a její popisy prožitků dětské duše jsou velmi autentické. Zakomponování "lesa" - prostě famózní.

Při čtení knihy mne neustále rušilo nevhodně zvolené písmo, nechápu jak se toto může stát autorovi formátu Mornštajnové. Celkově grafické zpracování textu působí lacině a amatérsky.

všechny komentáře

Související novinky (60)

Žebříček nejprodávanějších knih (8. týden)

28.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (6. týden)

14.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (5. týden)

07.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Vytištěné řádky ale zůstávaly slovy a větami, písmena se neměnila v obrazy a neměla sílu přenést mě do jiného světa.

Ocenění knihy (1)

2023 - Český bestseller (Cena čtenářů)

Kniha Les v domě v seznamech

v Přečtených5 578x
ve Čtenářské výzvě1 848x