Hotýlek v údolí Loiry

Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov – není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. Nebo snad ano? Emmy Jamiesonová přijíždí se svým přítelem Nathanem do La Cour des Roses, půvabného hotýlku na francouzském venkově, aby zde strávili dva týdny dovolené, od níž si slibuje, že vnese oživení a novou energii do jejich ochabujícího vztahu. Ale dřív než se stačí pořádně rozkoukat, ji Nathan opouští s Glorií, vyumělkovanou manželkou majitele se slabostí pro mladší muže, a Emmy nabízí pomoc s vedením hotýlku zhrzenému a zraněnému majiteli Rupertovi. Noví lidé, nové zkušenosti a nové prostředí jí poskytují vítané rozptýlení, díky němuž se Nathan brzy stává jen vzdálenou vzpomínkou. Bylo by velké bláznovství vyměnit poklidný francouzský venkov za přátele, rodinu a vše co si Emmy doma vybudovala? Hellen Pollardová pochází z Yorkshire ve Velké Británii, kde žije se svým manželem a dvěma dospívajícími dětmi. Psaní ji bavilo již od dětství, a tak když její vlastní děti začaly odrůstat, znovuobjevila svou vášeň a pustila se do psaní romantických románů, kterým nechybí vtip. Se stejnou vášní, s jakou píše, také ráda čte....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376603/hotylek-v-udoli-loiry-Ji9-376603.png 3.833

The Little French Guesthouse (2016)

Vydáno:, Argo

Kniha Hotýlek v údolí Loiry

Arianne

Příjemná odpočinková kniha s nijak násilným příběhem. Ideální když nemáte do čeho píchnout a nic se vám nechce. Čtivě napsáno, žádné převratné dějové zvraty, žádná preslazena romantika nakonec.

Toňula

Milé, oddechové čtení o jednom konci vztahu, který se pro hlavní hrdinku stal paradoxně začátkem něčeho nového - nové práce, nových přátel i objevení nových schopností, které daly jejímu životu nový smysl. Fajn knížečka..

surikata246

Celkem pohodové čtení s nekomplikovanou zápletkou,které rychle ubíhalo.

alzbeta4340
15.12.2018

Už jsem četla několik knih s podobnou výchozí situací - mladá Britka zůstane po rozchodu s přítelem sama ve Francii, kde najde nové přátele i sebe sama...
Většina takových románků mě trochu nudila, ale proti Hotýlku nic nenamítám.
Slušná, standartní oddechovka.

knihovnička007
21.11.2018

Lehké, příjemné, odpočinkové čtení.
Kéž by všechno bylo tak jednoduché... :)

Pepina19
17.11.2018

Jo tak tohle mě dost pobavilo. Fakt dobrá oddechovka.

Evka27
30.09.2018

Potřebovala jsem si přečíst něco příjemného a to kniha splnila. Trochu mě zklamal přes rozsáhlost knížky ten překotný závěr, to mohlo být trošku rozpracovanější. A pozitivně hodnotím i záložku v knize.

iveta3689
09.09.2018

Zapletka je dost jednoducha a dej smeruje presne tam, kam to od zacatku vypada. Je to svizne a ctive a pokud nehledate nejakou narocnou literaturu, je to prijemna zabava.

nicole1990
16.08.2018

příjemné čtení taková oddechovka

alnahu
07.08.2018

Jsem na tom stejně ,jako ostatní čtenářky této knihy-nenadchne, ale dá se číst je to taková nenáročná oddechovka.

AnetV
01.08.2018

Příjemné čtení na léto. Doufám, že se dočkáme i vydání dalších dvou dílů

ivibery
18.07.2018

Nenadchlo, ale ani neurazilo. Na léto k vodě to bylo fajn čtení.

katst
26.06.2018

Nenáročné letní čtení. Kniha splnila má očekávání.

Akirka
26.06.2018

Pohodová, nenáročná kniha.

wendulka0502
06.06.2018

Kniha splnila to co měla, ale nějak zvlášť mě nenadchla.

zuzana2599
12.05.2018

Docela milé a příjemné čtení pro chvíle pohody. Najdete v něm milostnou zradu, nové přátelství, začátek nového vztahu, francouzskou galantnost a to vše je okořeněno jemným humorem.
Příběh, který se odehrává na prosluněném francouzském venkově je ideálním čtení pro letní večery !

Autor knihy

Helen Pollard