Bedka Bedka komentáře u knih

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Smutne presmutne.. o zbytocnej krutosti, tuzbe po pomste, koletivnej vine... hrozna cast nasej historie... kazdopadne skvele napisane a rozhodne stoji za precitanie.

25.06.2022 5 z 5

Pohladenie po dusi aj ked kniha pojednava o vojne a okupacii. Mile, dojemne. Forma listov ma velmi bavila. Pre mna velke prekvapenie a velmi prijemne.

27.02.2022 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Skvela kniha. Bolo to take nabrucene mile smutne dojemne. A vtipne.

19.09.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Pomalsi rozjazd ale potom to gradovalo a gradovalo. Wow. Vyborne citanie. Naviac mi to rozsirilo obzory. Tesim sa na treti diel.

16.06.2021 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Ku kniham tejto autorky som sa dostala az nedavno takze som za posledne obdobie precitala Gertu i Bohyne. Ani Bila voda nesklamala. Dozvedela som sa vela noveho a zaujimaveho. O tychto nespravodlivostiach a krutostiach som nemala povedomie. Jednu * uberam za dejovu linku konkretne za jedno prepojenie postav, ktore mi prislo az moc.

23.08.2022 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nadhera - dojemne, citlive, smutne.. krasne putavo napisane. Pacil sa mi pribeh z minulosti aj pritomnosti. Chytilo za srdce.

21.08.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Kniha sa mi velmi pacila. Dokonca mi asi sadla viac ako seria s HH. Vyborne vystavany pribeh, napatie az do konca.. a s hlavnym hrdinom clovek musi sympatizovat, aj ked ...

19.03.2021 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Tato knizka bola pre mna silne kafe.. ale vyborne napisane! Myslim ze nad nou budem premyslat este nejaku dobu.

25.11.2021 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Z koncentraku do gulagu.. to hovori za vsetko.. dalsi silny pribeh o nezmyselnej krutosti na jednej strane a nezlomnej sile a voli zit na druhej. Mne sa to pacilo mozno o nieco viac ako tetovac.

24.04.2021 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nadherna a zaroven desiva kniha. Chytila za srdce. A ten koniec... epic!

17.01.2022 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Okrem toho ze to bola vyborna kniha, tak mi znacne rozsirila obzory. Malo to spad a silny pribeh.

13.11.2021 5 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Perfektne! kratke ale silne a emotivne. Moja prva kniha od autorky ale urcite nie posledna.

31.10.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Ked clovek siaha po knihe so zltou hviezdou asi tak nejak tusi co bude. Mna ale napriek tomu vzdy zarazi krutost a jej nezmyselnost. A nespravodlivost. A chyti ma to za srdce a je mi z toho uzko. Narocne ale vyborne citanie. Skvele vystavany pribeh, napatie az do konca.

26.03.2021 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Vyborne poviedky, jedna lepsia nez druha... neskutocne ma to chytilo, bolo mi z toho uzko, prezivala som to... vyborne vystavane deje, vysvetlene pohnutky postav, wow! Skvele aj ked temne, ale casto zo zivota. Bohuzial...

22.01.2022 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Och, ako som tomu chlapcovi drzala palce. Miestami mi bolo poradne uzko. Vyborne napisane, je nad cim premyslat...

07.11.2021 4 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Skvele vystavany pribeh, malo to spad a napatie. Pacilo sa mi ze to bolo pisane v naznakoch a miestami na domyslenie. A tie trefne poznamky rozpravaca boli super. Velmi vydarena kniha.

11.06.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nadherny pribeh! Pre mna uplne nepredstavitelne prostredie aj fungovanie hlavnej hrdinky, ktore ma ale pohltilo. Od knihy som sa nevedela otrhnut. Detektivna zapletka bola zakomponovana velmi nenasilne. A ten zaver... wow!!!

22.03.2021

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Nadherna kniha. Za mna urcite jedna z top knih celkovo. Krasne vystavany a neprvoplanovy pribeh. Miestami velmi smutny. Knihu som citala intenzivne takze vacsie mnozstvo postav mi necinilo problemy. Milujem tohto autora. Je to uzasny rozpravac.

22.05.2022 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Bohuzial velmi aktualna tema... s nie velmi pozitivnymi vyhliadkami do buducna... ale skvele a poucne citanie.

30.03.2022 5 z 5

Komornejsi pribeh a nie tak silny a drasavy aj ked dej jednej casovej roviny sa odohrava v tazkych a zlych dobach. Kazdopadne zaujimavy namet len sa ma to az tak nedotklo...

04.02.2022 3 z 5