Bedka Bedka komentáře u knih

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Ku kniham tejto autorky som sa dostala az nedavno takze som za posledne obdobie precitala Gertu i Bohyne. Ani Bila voda nesklamala. Dozvedela som sa vela noveho a zaujimaveho. O tychto nespravodlivostiach a krutostiach som nemala povedomie. Jednu * uberam za dejovu linku konkretne za jedno prepojenie postav, ktore mi prislo az moc.

23.08.2022 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Smutne presmutne.. o zbytocnej krutosti, tuzbe po pomste, koletivnej vine... hrozna cast nasej historie... kazdopadne skvele napisane a rozhodne stoji za precitanie.

25.06.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Skvele vystavany pribeh, malo to spad a napatie. Pacilo sa mi ze to bolo pisane v naznakoch a miestami na domyslenie. A tie trefne poznamky rozpravaca boli super. Velmi vydarena kniha.

11.06.2022 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Nadherna kniha. Za mna urcite jedna z top knih celkovo. Krasne vystavany a neprvoplanovy pribeh. Miestami velmi smutny. Knihu som citala intenzivne takze vacsie mnozstvo postav mi necinilo problemy. Milujem tohto autora. Je to uzasny rozpravac.

22.05.2022 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Bohuzial velmi aktualna tema... s nie velmi pozitivnymi vyhliadkami do buducna... ale skvele a poucne citanie.

30.03.2022 5 z 5

Pohladenie po dusi aj ked kniha pojednava o vojne a okupacii. Mile, dojemne. Forma listov ma velmi bavila. Pre mna velke prekvapenie a velmi prijemne.

27.02.2022 5 z 5

Komornejsi pribeh a nie tak silny a drasavy aj ked dej jednej casovej roviny sa odohrava v tazkych a zlych dobach. Kazdopadne zaujimavy namet len sa ma to az tak nedotklo...

04.02.2022 3 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Vyborne poviedky, jedna lepsia nez druha... neskutocne ma to chytilo, bolo mi z toho uzko, prezivala som to... vyborne vystavane deje, vysvetlene pohnutky postav, wow! Skvele aj ked temne, ale casto zo zivota. Bohuzial...

22.01.2022 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nadherna a zaroven desiva kniha. Chytila za srdce. A ten koniec... epic!

17.01.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Tato knizka bola pre mna silne kafe.. ale vyborne napisane! Myslim ze nad nou budem premyslat este nejaku dobu.

25.11.2021 4 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Okrem toho ze to bola vyborna kniha, tak mi znacne rozsirila obzory. Malo to spad a silny pribeh.

13.11.2021 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Och, ako som tomu chlapcovi drzala palce. Miestami mi bolo poradne uzko. Vyborne napisane, je nad cim premyslat...

07.11.2021 4 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Perfektne! kratke ale silne a emotivne. Moja prva kniha od autorky ale urcite nie posledna.

31.10.2021 5 z 5

Dobývání nebe Dobývání nebe Paolo Giordano

Bylo to pro me takeho hodne jine cteni (dejem, charakterem postav, jejich pocinanim), ale moc me to chytlo a vtahlo do deje. Libilo se mi to moc moc.

04.10.2021 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Skvela kniha. Bolo to take nabrucene mile smutne dojemne. A vtipne.

19.09.2021 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nadhera - dojemne, citlive, smutne.. krasne putavo napisane. Pacil sa mi pribeh z minulosti aj pritomnosti. Chytilo za srdce.

21.08.2021 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Crazy jazda na pozadi ktorej sa dozvedame preco sa vlastne uskutocnuje. Vztahove krizy na vsetkych frontoch, zivotne zlyhania, sebaobetovanie i sebalutost.. nie lahke citanie, aj styl pisania ma drzal v strehu ale nevadil mi. Som rada ze som sa nenechala odradit nie uplne naj recenziami.

05.08.2021 4 z 5

Červ Červ František Kozmon

Vyborna detektivka - mala spad, napatie, zvraty, prekvapenia. Mam pocit ze Kozmon je od knihy ku knihe lepsi. Doteraz bol pre mna naj Vlk. Bezim do knihkupectva pre Volavku lebo ten otvoreny koniec mi neda spat.

22.07.2021 4 z 5

V tieni V tieni Dominik Dán

Tato danovka sa mi citala nejak ztuha. Mam precitane vsetky, ale tato mi prisla prilis technicka, podrobna v postupoch ale malo dejovo zaujimava. Uvidime co prinesie dalsia. Osobne mam najradsej pribehy z divolych mafianskych devatdesiatok.

30.06.2021 3 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Pomalsi rozjazd ale potom to gradovalo a gradovalo. Wow. Vyborne citanie. Naviac mi to rozsirilo obzory. Tesim sa na treti diel.

16.06.2021 5 z 5