Foukneš do pěny

Nebude to sice lehké, ale zato jízda.
Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, a křivdy, nevyřčená slova i nevyřešené záležitosti, a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svou vlastní cestu. Kniha od nejprodávanější české autorky současnosti vás ve svém příběhu vezme až na konec světa...

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435972/fouknes-do-peny-23X-435972.jpg 2.8736
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Foukneš do pěny

PetikH2O
dnes

Strašně se mi to líbilo, bylo to vyhnilý, ale zároveň vlastně děsně dojemný. A pozor na kružítka.

xbone
předevčírem

Moje nejoblíbenější kniha. Není pro každého. Pro mě je to něco, jako bych šla na "filmáč".

L-aura

Špatně se to četlo, bylo to zmatené, tak jsem se knihu ani nesnažila dočíst, protože by to bylo utrpení. Přitom Bábovky byly super

Loriss

Obdiv čtenářům, kteří to dočetli.. Nejsem skalní fanynka paní Třeštíkové, ale když má člověk pro změnu chuť na nějakou vztahovku ze současnosti, tak Bábovky nebo Veselí bylo fajn. Ale tohle se nedalo. Emocionální a ufňukaný maglajz se nejenom špatně četl, ale po chvíli mi došlo, že je mi ten příběh vlastně lhostejný.

Bar16

Věděla jsem, že takhle kniha bude trochu jiná než ostatní, protože mě na to upozornily recenze. Jenže každá kniha od Radky Třeštíkové je jiná, autorka nenapíše dvě hodně podobné knihy. To se mi na ni líbí. Foukneš do pěny se mi líbila, protože byla místy tak zmatená, že jsem nevěděla, co se zrovna děje. Pro mě zlatá střední cesta - jiné autorčiny knihy se mi líbily mnohem více.

Buchtičkajani

Podle hodnocení jsem od knížky moc neočekávala, ale mě se to líbilo. Ze začátku sice trochu zmatené, ale postupně to začne dávát smysl. Taková jednodenní jednohubka.

danielavachova

Kniha mě absolutně zklamala a tak jsem se na ni těšila,chaotické,místy dost vulgární. Přitom Bábovky a Osm bylo úžasné čtení!

pavel3547

Tohle je jízda! Každý z nás byl někdy určitě na takové citové a emocionální houpačce jako Vladěna!
Skvělá kniha!