Janaves Janaves komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásně vyprávěné. Souhlasím se všemi kladnými komentáři! Z knih od spisovatelky mi chybí přečíst ještě Slepá mapa. Těším se na ni. Nedokážu říct, která z knih je nejlepší.Vsechny jsou krásné.

05.01.2020 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tuhle knížku jsem dostala jako malá holka od rodičů, když jsem byla nemocná.Aby se mi lépe stonalo:-) Moc hezké čtení!

10.11.2019 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Neskutečně krásný příběh o "holce z bažiny". Kniha vypraví o dívce, kterou opustila rodina a nechala ji samotnou v chatrči. Statečná holčička dokázala přežít, vždy si poradila. Nevěřila lidem, před těmi utíkala a schovávala se. V knize je krásně popisována příroda. Nechci prozrazovat nic víc z děje, knihu doporučuji. Moc bych se chtěla někdy podívat tam, kde zpívají raci..

18.10.2021 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Super. Kristýně jsem držela pěsti, aby Jáchyma prokoukla, Karolíně jsem moc přála, aby Standa dostal rozum, což se bohužel nestalo a docela mě děsí, jak můžou být lidi "zfanatizovaní".Posledni příběh Nadi mě dostal. Asi je to tím, že jsem zdravotní sestra a spousta věcí mi nebylo cizích. Kniha opravdu stojí za přečtení!

03.02.2021 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Paní spisovatelka opět nezklamala. Jak začnete číst, nemůžete přestat. Na příběh Cácory jen tak nezapomenu.

17.06.2023 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Jedním slovem NÁDHERNÉ! Knihu jsem přečetla za dva dny, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je vtipná i dojemná. Doporučuji.

16.12.2021 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Moje první kniha od Weavera a super. Určitě si přečtu další.

13.10.2020 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Tajemný příběh že Šumavy, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Skvělé!

25.07.2022 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Smutné, hrozně smutné. Na tento příběh nikdy nezapomenu. Barunko, je mi to moc líto.

25.11.2021 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Souhlasím s kladnými komentáři. Příběh, který se klidně může stát.Napínavé, čtivé, zase jsem četla téměř do půlnoci, protože prostě potřebuju vědět,jak to opravdu bylo...

18.11.2019 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Úžasně krásně napsaná kniha o strašné tragédii.Tolik jsem přála štěstí všem putujícím. Neumím si představit být na jejich místě.Byli neskutečně stateční.Knihu doporučuji!

07.11.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečetla jsem knihu za dva večery. Silný příběh. Určitě doporučuji.

21.10.2018 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Kniha si určitě zaslouží 5 * . Byla to jízda a líbí se mi, že Josi bude s Noahem ( teda doufám, že to tak bude).

23.03.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Krásná kniha se smutným koncem. Je hrozná představa, že by to u nás po listopadu 89 takhle dopadlo.

28.04.2021 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Krásná kniha, souhlasím se všemi kladnými komentáři. Sice se mi Slavík líbil víc, ale i tak dávám 5*. Líbilo se mi vyprávění o Aljašce, přírodě, o životě lidí tam. Oblíbila jsem si Coru i Leni . Doporučuji.

06.04.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Četla jsem do noci,musela jsem... Krásně napsané, hlavní hrdinka má můj obdiv.V každé situaci si dokázala poradit,i ve špatném dokázala najít to dobré.Super kniha.

15.08.2019 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Výborně napsaná drsná detektivka. Přečteno na jeden zátah ( jsem nemocná, tak můžu číst). Závěr smutný, hodně. Tolik jsem přála Lauře a Adamovi štěstí. A vůbec se nedivím tomu, co udělala nakonec...

11.10.2023 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Spokojené dětství, pak válka a zrada kamaráda. Skvěle napsaná kniha, od které se nedá utrhnout. Zajímalo by mě, jak to bylo dál. Narodila se Zuzaně holčička? Napsala Janovi?

17.05.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělý příběh, přečetla jsem knihu za tři večery. Doporučuji. Je super jako všechny další od paní spisovatelky.

30.04.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za mě spokojenost. Zápletka zajímavá, děj napínavý, vraha jsem neodhalila. Doporučuji!

12.11.2019 5 z 5