Byla to tichá dívka

DVĚ SESTRY-DVOJČATA, JEDNA PRESTIŽNÍ ŠKOLA… A VRAŽDA Dvě sestry, Rose a Bel Enrightovy, se zapíší na prestižní internátní školu Odell v Nové Anglii, což by mohla být nejlepší událost jejich dosavadního života. Každá ze sester – ačkoli jsou dvojčata – je ale úplně jiná a škola mezi nimi vyvolá naprosto nečekanou rivalitu. Odell má totiž i své temné stránky: děti z bohatých rodin, které jsou ponechány bez kontroly a bez pravidel; tradice a rituály, jejichž následky jsou vážnější, než by se na první pohled mohlo zdát; touhy a utajená přání, která nemohou vést k ničemu jinému než k tragédii. Sarah Donovanová je manželkou ambiciózního učitele a také pro ni by se Odell mohl stát tím nejlepším, co její rodinu potkalo. Jak dobře ale zná svého manžela? Je to skutečně milující otec nebo jen mazaný lhář? A když jedné temné noci dojde k vraždě, kdo je vinen, kdo zná pravdu, a kdo v tom byl zapletený od samého začátku? Byla to jedna tichá dívka? Protože vrahem nemusí být vždycky ten, od koho byste to nejvíc čekali…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405382/byla-to-ticha-divka-uGl-405382.jpg 4.632
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press

She Was the Quiet One (2018)

Kniha Byla to tichá dívka

Ivuska.09

Jedna věc se autorce opravdu povedla: příběh je napínavý a poutavost se stupňuje. Zatímco první polovinu knihy jsem si v poklidu dávkovala, druhou půlku jsem slupla na jeden zátah. Plusové body má autorka také za to, že jsem neodhalila, kdy posílal anonymy. Za sebe mohu říct, že jde o nadprůměrný thriller. Ačkoli samotný závěr po určité době odhadnete, stejně budete chtít číst dál.

bosorka1044

Za mě ještě lepší než Vždycky je to manžel, napínavé až do úplného konce, těším se na další autorčiny knihy.

mysterygirl

Musim rict,ze zadna hitparada to za me nebyla..porad se to toci kolem tech 2 sester, az mi to prislo zdlouhavy a poprosila jsem kamaradku,at mi to od pulky prevypravi,jak to bylo a jak to dopadlo

attila1

Moc pěkně napsané. Napínavé až do konce. Jedna z knížek od které je těžké se odtrhnout. Za mě určitě doporučuji.