Vetřelec přehled

Vetřelec
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491453/bmid_vetrelec-63b458ca880c2.jpg 4 777 777

V domě na okraji Holic jsou nalezena tři těla: mladí manželé a jejich tříletá dcerka. Byť nejdřív vše nasvědčuje tomu, že chladnokrevnou vraždu má na svědomí jedna z obětí, brzy se ukazuje, že místo činu bylo pouze narafičené. A že rodinu, která jako by vypadla z reklamy na štěstí, někdo dlouhé týdny, možná i měsíce, sledoval. Komisařka Laura Linhartová postupně odhaluje, že tahle rodinná idylka byla pouze zdánlivá, a na povrch vyplouvají přísně střežená tajemství, o kterých se neměl nikdy nikdo dozvědět. Jak vysokou daň si vyžádají? A kolik nevinných životů budou nakonec stát?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vetřelec. Přihlašte se a napište ho.

Luulu
18.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Celá trilogie mile překvapila! Nemusela nechat Adama zemřít :( ale za mě na českého autora top!

PetK
11.06.2024 4 z 5

Tahle trilogie mě bavila, přišlo mi to trochu jiné než ostatní české detektivky. Třetí díl byl hodně překvapivý. Zajímalo by mě, jestli se chystá další díl.

Ajina76
22.05.2024 5 z 5

Opět moc hezké čtení. Všechny tři knihy od této autorky mě zaujaly. Dobře se četly. Příběh byl vždy podle mě dobře zpracován. Po nějaké době jsem teď četla detektivku, kde byla vražda, jejíž podrobný popis se netáhl celou knihou. Opravdu doporučuji všechny tři díly.

všechny komentáře

Související novinky (7)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejčtenějších knih (říjen)

15.10.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Prachy, prachy, prachy - od pradávna ten nejabsurdnější a zároveň nejprostší motiv na světě, který i dnes, v době blahobytu a enormního nadbytku, má kvůli lidské chamtivosti na svědomí tolik životů.

Kniha Vetřelec v seznamech

ve Čtenářské výzvě166x

Štítky knihy

detektivní a krimi romány česká literatura Holice

Autorovy další knížky

Kristýna Trpková