Warty Warty komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi hezky napsaný příběh plný smutku a tragédií.

20.03.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Kniha byla velmi čtivá. Překvapil mě autorčin styl psaní - žádné dlouhé popisné pasáže, spíše krátké věty, které ale řeknou víc než dlouhá souvětí. Kniha je spíš než o čemkoliv jiném o tom, co všechno je člověk schopen vydržet a jak záleží na tom, do jaké doby se narodí.

26.03.2022 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Musím říct, že pro mě jednoznačně příjemné překvapení. Vůbec jsem nepoznala, co je s hlavní hrdinkou špatně, takže i překvápko na konec. Čte se velmi dobře, doporučuji.

26.11.2019 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Pro milovníky Případů 1. oddělení a Devadesátek jako dělaná. Můžu jen doporučit.

17.04.2023 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Velmi krásný příběh plný hrdinství, napětí , síly a také tragických událostí v nelehké době. Už dlouho mě kniha nechytla tak, že jsem ji přečetla během pár dnů.

17.07.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tohle byla neuvěřitelná jízda. Skvěle napsané tak, aby se člověk nemohl odtrhnout, dokud nezjistí, kdo je vrahem a co jej motivuje. Úžasný začátek série, nemůžu jinak, než rozečíst další díl.

31.12.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Naprosto skvělá, jako ostatně všechny autorovy knihy. Velmi dobře napsaný příběh plný témat k zamyšlení.

30.07.2022 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Moc hezký, ale smutný příběh přáteství dvou mužů hledajících štěstí v těžkých časech. Díky konci budu na knihu dlouho vzpomínat.

07.05.2021 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nečekala jsem, že mě kniha až takhle chytne. Velmi poutavý příběh ženy zkoušené životem.

27.04.2020 5 z 5

Zajímavé zpracování náročného tématu. Četlo se to velmi dobře, takže můžu jen doporučit.

21.01.2023 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět skvělá detektivka, závěr strhující jako vždy. Autorka opět nezklamala.

21.11.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Jako vždy skvělá detektivka. Zápletka a rozuzlení úžasné. Celá série je skvělá a každá kniha je dechberoucí.

10.10.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět skvělá zápletka. Hunter s Garciou se definitivně zařazují mezi mé oblíbené detektivy. Vypadá to na skvělou sérii.

02.01.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Autorka prostě umí, krásný příběh, který se čte sám. Za mě nejlepší český autor/ka.

22.07.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Když už si člověk myslí, že poslední Harryho příběh je dokonalý, přijde něco mnohem lepšího. Víc není třeba dodávat.

04.01.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tak trochu nevím, co o příběhu napsat. Upřímně jsem asi čekala něco trochu jiného, zvláště s ohledem na to, že se údajně jedná o skutečný příběh. Z vyprávění z Osvětimi by člověku měla naskakovat husí kůže, ale z tohoto vyprávění mám spíš pocit, jako by se tam vlastně tak špatně nežilo... Z knihy jsem spíše zklamaná.

02.03.2019 2 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Velice dobře a čtivě napsané. Přestože člověk ví dopředu, co se stane a jak to dopadne, i tak je to velmi napínavá kniha. Mohu jen vřele doporučit.

13.12.2018 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Je to trochu jiná carterovka, ale opět skvělá. Děj nemá tak zběsilé tempo jak ty předchozí, je to více založené na konverzacích mezi postavami, ale pořád je to Carter, takže brutalita a napětí nechybí.

22.05.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Naprosto skvělé. Napínavé od začátku až do konce. Autorka opravdu umí vtáhnout do děje.

26.11.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Budu se znovu opakovat, ale Carter prostě umí. Opět velmi dobře napsaná detektivka plná napětí, a jak jsme u autora zvyklí, taky spoustou krve. A Robert? Ten je prostě nezničitelný. Už se těším na další díl.

03.06.2021 5 z 5