Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Na dobrý i špatný vztah jsou dva. Nikdy to není jen o jednotlivci.

17.11.2022 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Výborné. Občas je potřeba fandit i těm zdánlivě špatným.

19.10.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Občas je potřeba si přečíst pohádku.

19.03.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Nemám slov, opravdu nevím co napsat. Musí se to přečíst.

22.10.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Za mě snad jediné slovo mazec. Není těžké nechat se od někoho zmanipulovat. Úhel pohledu může být různý. A není těžké se zmýlit.

13.10.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Souhlasím postav bylo dost, ale zase se příběh čte sám a nakonec do sebe vše krásně zapadá

30.06.2021 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tak to bylo fakt komplikované a nepředvídatelné. Četlo se to velmi dobře. Doporučuji

19.04.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Ze začátku se to jeví, jako nic moc kniha pro náctileté z oblasti červená knihovna. Vydržte do konce a zjistíte, že je to jinak.....

04.04.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nemůžu jinak než dát plný počet. Neskutečná vůle žít a přirozená inteligence, překoná vše i samotu....

02.03.2021 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Patřím k těm, co po přečtení Tatera z Osvětimi přemýšleli co se stalo s Cilkou. Nedokážu přesně popsat proč, ale Cilčina cesta je o mnoho lepší než Tater. Možná mi přijde věrohodnější i když je z části smyšlená. Je to silná kniha o tom co si lidi umí navzájem udělat a jak silná je touha přežít. S velkým otazníkem nad tím co je omluvitelné a co ne. Kdo má vlastně právo někoho soudit? Každý si musíme žít se svým svědomím a činy.

24.05.2020 5 z 5

Skála Skála Peter May

Konec velmi prekvapil. Super

04.06.2019 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Pro me naprosto nepochopitelny zpusob uvazovani. Davala bych to jako povinnou cetbu. Vsem kterym se nechce premyslet vlastnim rozumem a zodpovednost za sve ciny prehazuji jinam.

03.02.2019 5 z 5

Když se kruh uzavřel Když se kruh uzavřel Kamil Pešťák

Pruvodce jednim zivotem, ktery neni uplne bezny a hlavni hrdina se nechce smirit s tim co mu osud nastavil. Uzavreni kruhu je od jisté chvile predpokladané. Jsem zvedava na dalsi knihy. Oddechova kniha pro dlouhe zimni vecery. Muzu urcite doporucit.

02.12.2018 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Ani jednou postavou bych být opravdu nechtěla. Vlastně ne Diem a rodiče Leadgara jsou fajn.
Super to bylo

13.03.2024 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Jaroslava mi bylo líto. Mám dceru a vůbec nevím jak bych se zachovala.

29.10.2023 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

No jo romantika, od začátku tušíte jak to dopadne...., ovšem jako oddechovka je to fajn

07.09.2022 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Souhlasím s tím, že posledních 200 stran kdy si myslíte, že víte, je nejlepší. Ale ten konec.... jdu na další díl a uvidím co měl ten konec znamenat.

14.07.2022 5 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Popis knížky mě dost vyděsil. Knihu jsem si půjčila po přečtení Zuzanina dechu. Čtení jsem oddalovala, ale nakonec přečteno za dva dny. Neskutečně to plyne. Dle mého se děje linií moc neprolnou, konec je zvláštní, ale to vůbec nevadí.

27.02.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Musím napsat, že mě tato paní spisovatelka baví. Strašně mi lezla na nervy Morgan při sebedestrukčni obětní misi. Ale nakonec to dopadlo......

19.10.2021 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Moje další kniha od autora, a určitě ne poslední. Více dějových linek nenechá čtenáře vydechnout. Ovšem konec, když už jsi myslíte že víte vše a přece nevíte to nejdůležitější. Autorova specialita.

11.05.2021 5 z 5