Hotýlek na Islandu

Lucy nic nechybí, má dobrou práci v hotelu a přítele. Jenže stačí jedna jediná nehoda a vše se změní – dostane padáka a kopačky. Její život je náhle v troskách, nedaří se jí najít novou práci, úspory docházejí a už brzy nezbude nic jiného než se přestěhovat zpátky k rodičům, a to za žádnou cenu nechce. Takže když jí personální agentura nabídne místo manažerky hotýlku Polární záře na Islandu, okamžitě přijme i přes to, že nesnáší zimu. Po příjezdu se nemůže zbavit dojmu, že udělala chybu. Jako šéfová se navíc uvede naprostým trapasem, takže pochybuje, jestli ji podřízení přijmou. Jenže pak jako by jí osud dal znamení, že má zůstat. V noci se na nebi roztančí polární záře a Lucy se při sledování toho fascinující podívané rozhodne vytěžit z téhle životní příležitosti co nejvíc. Využije všech svých znalostí a zkušeností a postará se, aby se z Polární záře stal nejúžasnější romantický hotel na celém Islandu! Hotel má špatné hodnocení a je poloprázdný, takže ji čeká pořádně tvrdá práce. Lucy dělá, co může, ale má pocit, že se jí někdo snaží škodit. Jsou k ní všichni kolegové upřímní? Může jim důvěřovat? Navíc ji začíná zneklidňovat barman Alex… Mezi ním a Lucy to sice jiskří, ale záhy se ukáže, že Alex skrývá nějaké tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446510/big_hotylek-na-islandu-8YC-446510.jpg 4.2945

Romantické útěky / Romantické úteky 4.

Vydáno: , Cosmopolis

The Northern Lights Lodge, 2019

Kniha Hotýlek na Islandu

ivulka15
předevčírem

Milá oddechovka.

janka2000

Tuhle sérii zbožňuji číst, protože mě velmi uklidňuje. Je to taková feel good kategorie, která zároveň člověka poučí a seznámí s určitým státem.
Právě tento díl byl skvělý hlavně díky Islandu, jeho kultuře a surovosti. Bývalá zástupkyně ředitele velkého hotelu je nucena přijmout práci na vzdáleném Islandu, kde má vést malý hotýlek. Naopak úspěšný ředitel je kvůli opravě svého hotelu volný, a tak jede zjistit, jak to vypadá v islandském hotýlku, jež jeho šéf chce koupit.

Kniholapka

Z knihy prýštila pohodová a klidná atmosféra se špetkou humoru. Je to přesně to dílo, u kterého si odpočinete a zapomenete na všední starosti.

annie16

Kniha se mi líbila, taková pohodovka...

Lvíček835

Julie Caplin opět nezklamala kniha byla skvělá

kraslicanka

Julie Caplin opět nezklamala :) kniha se četla jedna báseň. Už se těším na další.

Marcela52

Příjemné oddechové čtení, které vám určitě zlepší náladu. Ocenila jsem, že autorka dokáže velmi sugestivně popsat nejen milostné vztahy, ale i reálie, v tomto případě panenskou přírodu Islandu i útulnou atmosféru hotýlku. Hodně jsem se dověděla o islandském životním stylu a tak se nedivím, že je tato země pro tolik lidí velkým lákadlem. Já osobně dávám přednost teplejších krajům, ale po přečtení této knihy jsem si řekla, že by to nebylo špatné, vydat se do tohoto odlehlého koutu Evropy, který má mnoho přírodních krás a málo obyvatel.

brunette362

Romantické útěky jsou moje srdcovka. Nic vás na nich nepřekvapí, ale taky neurazí. Přesně víte, co od knihy dostanete. Hotýlek není výjimkou. Hlavní postavy jsou velmi sympatické. Až na jednu prostřední zbytečnou pasáž bych děj označila za čtivý. Popisování krás Islandu je tu hodně, což velmi oceňuji. Caplin můžu vřele doporučit.