Pláž v Chorvatsku

Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku letní brigády: bude pracovat jako hosteska na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina, jejíž bratr Nick je jedním z hostů na lodi. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou, se kterou se seznámil, když na jeho farmě probíhalo focení módy. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433347/big_plaz-v-chorvatsku-EtN-433347.png 4.2773

Romantické útěky / Romantické úteky 5.

Vydáno: , Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia, 2019

Kniha Pláž v Chorvatsku

Ála1968
dnes

Knihu jsem četla jako první z celé série.Opravdu mě mile překvapila.Doufám,že ostatní díly budou stejné.

Nika2191
včera

odpočinkový román na léto, doporučuji

_Knihomolka_

Krásná letní oddychovka, při níž si člověk připadá, jako kdyby se ocital v Chorvatsku, byl přítomen po boku obou hlavních hrdinů, užíval si jedinečně vykreslenou přírodu a jedl místní speciality. Moje srdce vskutku plesá. Caplinová opět dokázala vytvořila tu, pro ní již typickou, pohodovou atmosféru, kdy člověk nemusí nad ničím extra přemýšlet, nechá se unášet plynoucím příběhem, vstřebává všechny ty úžasné pocity z knihy a vždy se k ní rád vrací. Tato nádherná kniha, včetně celé série, je vhodná pro každého, kdo má rád předvídatelné příběhy, miluje romantiku, cestování a je nadšencem do vaření nebo vášnivým jedlíkem.

Evar88

Perfektní prázdninové čtení! Jsem moc ráda, že jsem si ,,Pláž v Chorvatsku" nechala na léto, protože krásně vykresluje pohodovou atmosféru přímořské dovolené. Spolu s hlavními hrdiny jsem si vychutnávala šampaňské na luxusní jachtě, vydatné ranní snídaně, koupání v azurovém moři, procházky po klidných městěčkách i ruch tržiště, návštěvy taveren, sluníčko a vlahé letní večery. Chemie mezi hlavními hrdiny byla skvělá a napětí dobře vystupňované. Neustále jsem měla pocit, že se nacházím po jejich boku na překrásné letní dovolené. ,,Pláž v Chorvatsku" řadím spolu s ,,Kavárnou v Kodani" na první příčky romantických útěků od Julie Caplin. Jednoduše skvělé!

Tebby

(+ SPOILER) Musím říct, že jsem poměrně zklamaná. Ze všech dílů, které jsem zatím četla, byl tento dle mého nejslabší. Chemie mezi hlavními protagonisty mi přišla dost uměle navozená. A i zbytek děje byl poměrně přitažený za vlasy. Kniha je ale i přesto čtivá a autorka opět hezky dokázala popsat prostředí Chorvatska. 3*

Renike

Ta kniha mi připomněla naši dovolenou na jachtě v Chorvatsku. Příběh byl docela fajn, Maddie mi připadala trochu naivní, ale horší byly ty dvě fifleny, které bych už hned na začátku vyhodila z jachty :) Už se těším na další dovolenou a na poslední vydanou knihu od autorky.

Bustedka

Další romantický útěk, tentokrát z Chorvatska. Bylo to trochu jiné, ale lepší než ostatní díly, to nemohu říct.

Příběh nekomentuju, ten je v každé knížce stejný a dialogy slabší. Jediné co si užívám, je popis těch zemí. Ale protože Chorvatsko není zrovna moje vysněná destinace, tak mě to nějak neoslovilo. Navíc těch míst, o kterých jste se mohli dočíst, bylo v knize sakra málo.

tereza2627

Super oddechovka, to jsem v tehle dobe potrebovala.