Čajovna v Tokiu

Popadněte cestovní pas a vydejte se do země mrakodrapů, tradičních chrámů, čajových rituálů a rozkvetlých sakur. Užijte si romantiku s šálkem lahodného čaje a nechte se unášet příběhem, který si vás získá od první stránky. Fiona je vášnivá fotografka, má cestovatelský blog a už dlouho se touží podívat do Japonska. Když vyhraje čtrnáctidenní cestu do Tokia, má pocit, že se jí splnil sen. Jenže na místě s hrůzou zjistí, že jejím průvodcem je muž, který jí před deseti lety zlomil srdce – přitažlivý a úspěšný fotograf Gabe. Čas strávený s Gabem je pro Fionu zpočátku za trest. Fotograf jí dává najevo, jak ho obtěžuje, že se jí musí věnovat. Tři generace místních žen ji ale přijmou mezi sebe a Fiona v jejich domě a rodinné čajovně nachází lásku a vřelost, která jí schází. Užívá si s nimi piknik pod sakurami, poznává pravý japonský čajový obřad. A právě díky nim se jí postupně vrací sebevědomí, které jí dávný incident pořádně pochroumal. Mezitím k sobě s Gabem při toulkách Tokiem pomalu nacházejí cestu a začíná to mezi nimi znovu jiskřit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465030/big_cajovna-v-tokiu-8ku-465030.png 4.1710

Romantické útěky / Romantické úteky 6.

Vydáno: , Cosmopolis

The Little Teashop in Tokyo, 2020

Kniha Čajovna v Tokiu

LenickaSik

Skvělá oddychovka! Osobně mě turisticky Japonsko nikdy nelákalo, ale po přečtení bych jela hned.

jajcak

Fajn čtení. Oddechovka. Docela naláká na cestování.

VerronikaH

Sice předvídatelný, ale krásný oddechový příběh.

mia.com

Zase dalsi mila oddechovka, tentokrat z Japonska. Autorka ma takovy dar vypraveni o dane zemi, ze i kdyz me Asie nikdy nelakala, po precteni teto knihy bych tam mozna i zajela :D.

trynitrix

Opět krásný příběh. Hned bych frčela do Japonska, kniha vás tak navnadí že ani nevíte jak :-D už jen to co popisovala tak to doopravdy vidět ,ochutnat ty jídla a vyšlápnout na horu Fudži.
A miluju Sakury :-)

CorpseBride

Moc nebavilo, možná už jsem na takto předvídatelné slaďárny stará

SammSamm

Další úžasná kniha od Julie. Naprosto jsem si užila její popisování těch velkých a protikladných rozdílů, které můžeme vidět v Tokiu, ať jde tedy o moderno nebo tradici. Nejsem zcestovalá a tak mne každá její kniha odvede z reality do nádherných míst a k tomu se čtenáři sbíhají sliny na dobrá jídla a víno k tomu všemu ještě nějaká ta romantika s kapkou erotiky. Co víc si přát

Lvíček835

Bylo to příjemné a pohodové čtení kniha mě bavila
Hrozně jsem si zamilovala hlavní 2 postavy Fionu a Gabea
Bylo tam spoustu jídla a hlavně čaj, takže něco pro mě.
Pořád jsem zní měla hlad