Chybíš mi

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/243586/chybis-mi-7sA-243586.jpg 4.3421

Missing you (2014)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

papajapa

Prvni kapitola me vazne pobavila tak jsem se rozhodla v cteni pokracovat a rozhodne nelituji. Kniha mela dej, zadne prekombinovani, vse verohodne. Takove rozuzleni jsem necekala a o to vic se mi kniha libila.

katka.oo

Má první kniha od H.Cobena a nezklamala mě. Určitě si od něho přečtu i nějaké další. Napínavé, čtivé, doporučuji.

MarianP

Chýbaš mi je skvelý thriler, plný všakovakých zápletok a rozuzlení, ktorý isto poteší nejedného čitateľa. V každom prípade sa jedná a dobre napísanú knihu, ktorej nechýba napätie, vyšetrovanie, nejaká dobrá zápletka, rozuzlenie a v pohode záver. Ale tým vlastne zapadá aj do množstva ďalších kníh, pretože sa v zásade nejedná o žiadne "brutálne, výnimočné" dielo. Váhal som, či nedám 5* ale mne tam akosi chýbalo viac toho "policajného" pátrania, akcie, atmosféry...Hlavná vyšetrovateľka je sympatická, ale prišla mi aj trochu neschopná konať sama. Preto 4* ale každopádne Coben je fajn....

Lennji

Tato kniha se mi četla pomaleji, než ostatní, nebyl tam takový spád a akce, až konec byl hodně akční a napínavý.. ve finále ale musím říct, že to nebylo špatné, téma bylo originální, zápletka zajímavá a rozluštění celého příběhu překvapivé.. Klidně bych knihu doporučila dále.

Dolik13

Poté, co jsem si přečetl Cizince, jsem se vrhl na další knihu od tohoto autora a ta mě zklamala. Na rozdíl od Cizince mi to nepřišlo jako thiller, ale spíše jen, jako obyčejná detektivka. Líbil se mi závěrečný spád, avšak ten už moje celkové hodnocení nevylepší.

Allena24

Má první kniha od Cobena, líbila se mi. A úplně nejvíc jsem ocenila nápad (v Poděkování), že autor umožnil zájemcům - dostat "své" jméno do knihy, za štědrý příspěvek charitativním organizacím (které sám vybral).

Janyssek

Po velkém zklamání knihy Šest let, kdy jsem opravdu chtěla autora zavrhnout, je opět v kurzu,.... Tato kniha bezpochyb napravila reputaci,.... Přemýšlím, co vytknout,.... Jediné, co mě napadá,... Škoda, že jsem ji už dočetla :0(

PaniJani

Opět skvělé! Jeho knihy zbožňuji a tato mě chytla hned od prvních stránek, což u mě pravidlo nebývá. Skvělá zápletka, lehce zamotané a konec jako vždy geniální.

niknikita

Napadají mne dvě slova. To první je "fenomenální", za skvělou mozaiku momentů, kde všechno souvisí se vším. To druhé slovo je "překombinované" a ze stejného důvodu.
Měla bych přehodnotit svůj názor na Harlana Cobena a přečíst si jeho další knihy.

Šmoulinka1980

Za mě opět skvělé čtení. Promyšlený příběh do nejmenších detailů. Závěr strhující a nečekaný. Četla jsem a takřka nevnímala okolí. Už teď se těším na další knihu od autora, kterou budu číst.

Evule *

Nebylo to špatné, ale určitě už jsem četla lepší....napětí až ke konci knihy a závěr trochu neuvěřitelný...

Digi28

tato kniha zatim nejslabsi co jsem od Cobena cetla. musela jsem se do cteni nutit.

Petrasim

Úžasná knížka. Nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout. Určitě přečtu další knížky od tohoto autora.

Kitket

První knížka, kterou jsem od Cobena četla, líbila se mi.

Aneleh
23.12.2017

Napětí se střídá s romantickou láskou a nejste ponecháni ani chvilku v klidu. Říkáte si: je tohle vůbec možné? Jste neustále překvapováni, chvílemi až zdrceni jednáním zločinců, kteří jsou určitě psychopati a v mžiku zase přeneseni k nehynoucímu vztahu policistky a neuvěřitelného sympaťáka, jenž se ale nerozpadl před mnoha lety jen tak. Moje druhá knížka od tohoto autora a opět jí nelze nic vytknout. Určitě sáhnu po další, až budu mít náladu na skvělé psycho-drama.

adrika20
15.11.2017

Výborné, už od začátku mě kniha vtáhla do děje, dalo mi dost práce se od ní odtrhnout.

lisc
11.11.2017

Za mě spíš průměrná detektivka, trochu spádu a napětí až ke konci.

ctenarkaEva
06.11.2017

Zvláštní příběh... Ze začátku mi připadalo, že děj se vleče. Místy jsem se přestávala orientovat v osobách, které do příběhu vstupovaly. Druhá polovina knihy už měla větší spád, děj byl napínavý. Konec se mi zdál až moc překombinovaný a neuvěřitelný.

Atak
15.10.2017

Tohoto autora jsem četl poprvé a určitě nebude poslední knihou. Napětí až do konce :)

Kacule88
15.10.2017

Kniha sice nebyla špatná,ale Coben má lepší.

Hope80
09.10.2017

Nečekané do poslední chvilky, Coben mě zatím nikdy nezklamal.

Janča089
08.10.2017

Dokonale promyšlený příběh do detailu a do poslední stránky!

Dandy1
25.09.2017

Pomalý začátek nabírá v obrátkách a už vás nepustí.

Shanib
22.09.2017

Nejsem si jistá, zda bych knížku označila jako psychothriller. Očekávala jsem napětí, rychlé otáčení stránek, strach o hlavní postavy a nervozitu nad možným ne/příjemným překvapením. Dostalo se mi však průměrné detektivky, ve které mi hlavní hrdinka ne a ne přirůst k srdci.

IvusP
31.08.2017

Harlan umí psát a jeho styl mi naprosto vyhovuje, čímž se zařadil mezi mé oblíbence. Opět napínavý, promyšlený příběh se skvělým koncem :-)

PetK
29.08.2017

Bylo to něco jiného než Nikomu ani slovo. Ta byla opravdu víc záhadná a vyvolávala velkou zvědavost. Chybíš mi byla víc detektivka, i když s příběhem hodně osobně propleteným s hlavní hrdinkou - policistkou. Určitě zkusím Cobenovy další knihy, abych zjistila, jaké budou ty další.

akdar72
23.08.2017

Přečteno za jeden den, po Claudiovi příjemná oddechovka. Moje druhá kniha od autora a určitě ne poslední.

Ráčkajda
20.08.2017

Super, přečteno za pár dní. Moje první knížka od autora a moc se mi líbila..... těším se na další:-)

akcinel
18.08.2017

Moje první kniha od tohoto autora a patrně ne poslední. Příjemné a napínavé čtení. Nejde se odtrhnout, za každou cenu chcete vědět, jak to dopadne.

Ziva22
08.08.2017

Vynikající kniha :-) moc se mi líbila.