Chybíš mi

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/243586/chybis-mi-7sA-243586.jpg 4.3391
Originální název:

Missing you (2014)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (104)

Přidat komentář
PaniJani
04. března

Opět skvělé! Jeho knihy zbožňuji a tato mě chytla hned od prvních stránek, což u mě pravidlo nebývá. Skvělá zápletka, lehce zamotané a konec jako vždy geniální.

niknikita
02. března

Napadají mne dvě slova. To první je "fenomenální", za skvělou mozaiku momentů, kde všechno souvisí se vším. To druhé slovo je "překombinované" a ze stejného důvodu.
Měla bych přehodnotit svůj názor na Harlana Cobena a přečíst si jeho další knihy.

Šmoulinka1980
12. února

Za mě opět skvělé čtení. Promyšlený příběh do nejmenších detailů. Závěr strhující a nečekaný. Četla jsem a takřka nevnímala okolí. Už teď se těším na další knihu od autora, kterou budu číst.

Evule *
18. ledna

Nebylo to špatné, ale určitě už jsem četla lepší....napětí až ke konci knihy a závěr trochu neuvěřitelný...

Digi28
10. ledna

tato kniha zatim nejslabsi co jsem od Cobena cetla. musela jsem se do cteni nutit.

Petrasim
01. ledna

Úžasná knížka. Nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout. Určitě přečtu další knížky od tohoto autora.

Kitket
01. ledna

První knížka, kterou jsem od Cobena četla, líbila se mi.

Aneleh
23.12.2017

Napětí se střídá s romantickou láskou a nejste ponecháni ani chvilku v klidu. Říkáte si: je tohle vůbec možné? Jste neustále překvapováni, chvílemi až zdrceni jednáním zločinců, kteří jsou určitě psychopati a v mžiku zase přeneseni k nehynoucímu vztahu policistky a neuvěřitelného sympaťáka, jenž se ale nerozpadl před mnoha lety jen tak. Moje druhá knížka od tohoto autora a opět jí nelze nic vytknout. Určitě sáhnu po další, až budu mít náladu na skvělé psycho-drama.

adrika20
15.11.2017

Výborné, už od začátku mě kniha vtáhla do děje, dalo mi dost práce se od ní odtrhnout.

lisc
11.11.2017

Za mě spíš průměrná detektivka, trochu spádu a napětí až ke konci.

ctenarkaEva
06.11.2017

Zvláštní příběh... Ze začátku mi připadalo, že děj se vleče. Místy jsem se přestávala orientovat v osobách, které do příběhu vstupovaly. Druhá polovina knihy už měla větší spád, děj byl napínavý. Konec se mi zdál až moc překombinovaný a neuvěřitelný.

Atak
15.10.2017

Tohoto autora jsem četl poprvé a určitě nebude poslední knihou. Napětí až do konce :)

Kacule88
15.10.2017

Kniha sice nebyla špatná,ale Coben má lepší.

Hope80
09.10.2017

Nečekané do poslední chvilky, Coben mě zatím nikdy nezklamal.

Janča089
08.10.2017

Dokonale promyšlený příběh do detailu a do poslední stránky!

Dandy1
25.09.2017

Pomalý začátek nabírá v obrátkách a už vás nepustí.

Shanib
22.09.2017

Nejsem si jistá, zda bych knížku označila jako psychothriller. Očekávala jsem napětí, rychlé otáčení stránek, strach o hlavní postavy a nervozitu nad možným ne/příjemným překvapením. Dostalo se mi však průměrné detektivky, ve které mi hlavní hrdinka ne a ne přirůst k srdci.

IvusP
31.08.2017

Harlan umí psát a jeho styl mi naprosto vyhovuje, čímž se zařadil mezi mé oblíbence. Opět napínavý, promyšlený příběh se skvělým koncem :-)

PetK
29.08.2017

Bylo to něco jiného než Nikomu ani slovo. Ta byla opravdu víc záhadná a vyvolávala velkou zvědavost. Chybíš mi byla víc detektivka, i když s příběhem hodně osobně propleteným s hlavní hrdinkou - policistkou. Určitě zkusím Cobenovy další knihy, abych zjistila, jaké budou ty další.

akdar72
23.08.2017

Přečteno za jeden den, po Claudiovi příjemná oddechovka. Moje druhá kniha od autora a určitě ne poslední.

Ráčkajda
20.08.2017

Super, přečteno za pár dní. Moje první knížka od autora a moc se mi líbila..... těším se na další:-)

akcinel
18.08.2017

Moje první kniha od tohoto autora a patrně ne poslední. Příjemné a napínavé čtení. Nejde se odtrhnout, za každou cenu chcete vědět, jak to dopadne.

Ziva22
08.08.2017

Vynikající kniha :-) moc se mi líbila.

DoDidDone
30.07.2017

Konec byl perfektní, že bych dal nejraději pět hvězdiček a přidal si knihu do doporučených, ale vím, že při čtení bylo několik věcí, které mi trochu vadily, takže strhávám.
A to za: policistku, která opět klasicky táhne k alkoholu, část rodiny nemá a další část je na tom psychicky špatně a za trochu hluchá místa a občasné nerealistické činy postav (např. právě ten konec ;)).
Zápletky a rozuzlení zajímavé, od autora si další knihy rád přečtu. ;)

orinka3
24.07.2017

Brilantně sepsaná detektivka, která čtenáře vodí i po slepých uličkách, nechává velký prostor fantazii i vlastní dedukci a přitom konec docela zaskočí. Kate je perfektní v každém směru, původní nápad kamarádky se ukáže jako počátek něčeho hrozivého, do toho kapitoly se záhadným Titem a jeho oběťmi....přiznám se, že jsem zpočátku za hlavního zloducha považovala někoho docela jiného! No, láska se tam také ukáže, pochopitelně s překážkami, je servírována decentně a hlavně nepřevažuje nad napětím, které čtenáře u knihy udržuje až do posledního listu. Bezvadné čtení, velký potlesk pro autora.

vyvodka
27.06.2017

Výborné, napínavé čtení až do poslední stránky. Zajímavá zápletka a překvapivé rozuzlení. Opravdu další moc dobrá knížka tohoto autora.

Danilla
12.06.2017

Harlan Coben je opravdu spisovatel s velkým S. Jeho knihy se čtou jedním dechem a nejde se od nich odtrhnout. O půlnoci si říkám "ještě jednu kapitolu a jdu spát", najednou jsou tři hodiny po půlnoci a ráno mám oči jako angorák ale čtení knih od Cobena je návykové.
V knize Chybíš mi je opět neuvěřitelná zápletka, ještě s neuvěřitelnějším rozuzlením.

oleg
05.06.2017

Vynikající thriller,je to můj oblíbený autor a opět nezklamal,četla jsem jedním dechem a stálo to za to a závěr super-doporučuji.

LWALKER
04.06.2017

Toto je kvalitka.....inteligentní thriller!!!

AdaVinculin
03.06.2017

Wow, tak to byla jizda, bezvadne cteni, nic mi neprislo prehnane. Za me naprosta spokojenost :-)Autor a jeho další knihy

Harlan Coben

Harlan Coben
americká, 1962

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených6x
v Přečtených515x
v Čtenářské výzvě17x
v Doporučených29x
v Knihotéce167x
v Chystám se číst265x
v Chci si koupit60x