Chybíš mi

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne ... celý text

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let.

Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/243586/chybis-mi-7sA-243586.jpg 4.3333
Originální název:

Missing you (2014)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Přidat komentář
Ráčkajda
předevčírem

Super, přečteno za pár dní. Moje první knížka od autora a moc se mi líbila..... těším se na další:-)

akcinel
18. srpna

Moje první kniha od tohoto autora a patrně ne poslední. Příjemné a napínavé čtení. Nejde se odtrhnout, za každou cenu chcete vědět, jak to dopadne.

Ziva22
08. srpna

Vynikající kniha :-) moc se mi líbila.

DoDidDone
30. července

Konec byl perfektní, že bych dal nejraději pět hvězdiček a přidal si knihu do doporučených, ale vím, že při čtení bylo několik věcí, které mi trochu vadily, takže strhávám.
A to za: policistku, která opět klasicky táhne k alkoholu, část rodiny nemá a další část je na tom psychicky špatně a za trochu hluchá místa a občasné nerealistické činy postav (např. právě ten konec ;)).
Zápletky a rozuzlení zajímavé, od autora si další knihy rád přečtu. ;)

orinka3
24. července

Brilantně sepsaná detektivka, která čtenáře vodí i po slepých uličkách, nechává velký prostor fantazii i vlastní dedukci a přitom konec docela zaskočí. Kate je perfektní v každém směru, původní nápad kamarádky se ukáže jako počátek něčeho hrozivého, do toho kapitoly se záhadným Titem a jeho oběťmi....přiznám se, že jsem zpočátku za hlavního zloducha považovala někoho docela jiného! No, láska se tam také ukáže, pochopitelně s překážkami, je servírována decentně a hlavně nepřevažuje nad napětím, které čtenáře u knihy udržuje až do posledního listu. Bezvadné čtení, velký potlesk pro autora.

vyvodka
27. června

Výborné, napínavé čtení až do poslední stránky. Zajímavá zápletka a překvapivé rozuzlení. Opravdu další moc dobrá knížka tohoto autora.

Danilla
12. června

Harlan Coben je opravdu spisovatel s velkým S. Jeho knihy se čtou jedním dechem a nejde se od nich odtrhnout. O půlnoci si říkám "ještě jednu kapitolu a jdu spát", najednou jsou tři hodiny po půlnoci a ráno mám oči jako angorák ale čtení knih od Cobena je návykové.
V knize Chybíš mi je opět neuvěřitelná zápletka, ještě s neuvěřitelnějším rozuzlením.

oleg
05. června

Vynikající thriller,je to můj oblíbený autor a opět nezklamal,četla jsem jedním dechem a stálo to za to a závěr super-doporučuji.

LWALKER
04. června

Toto je kvalitka.....inteligentní thriller!!!

AdaVinculin
03. června

Wow, tak to byla jizda, bezvadne cteni, nic mi neprislo prehnane. Za me naprosta spokojenost :-)

ArwenAragorn
18. května

Výborný, napínavý, velice čtivý thriller. Příběh, kterému totálně propadnete. Nejde se od něj odtrhnout. A když už myslíte, že víte-nevíte vůbec nic. Harlan Coben opět přesvědčil, že je PAN autor.

ArwenAragorn
16. května

Výborný, napínavý, velice čtivý thriller. Příběh, kterému totálně propadnete. Nejde se od něj odtrhnout. A když už myslíte, že víte-nevíte vůbec nic. Harlan Coben opět přesvědčil, že je PAN autor.

aja0661
26. dubna

Dalsi paradni kniha prectena!

Ajuszka
17. dubna

Ale jo,zase pekne vyvedena kniha :) Coben zkratka umi.

Danago
13. dubna

Když chci mít jistotu , že si přečtu dobrou knížku , neomylně sáhnu po knize od Harlana Cobena.
Opět skvělý příběh. Knížku jsem zhltla za jeden den odpočinku po noční službě. Rozhodně se u ní nedalo usnout . Napínavé od samého začátku , bez hluchých míst. Tento autor nezklame .

Metroušek
12. dubna

Coben umí psát, to je jasné. Problém mám vždycky s uvěřitelností těch příběhů. Ta věčná zmizení bez vysvětlení... Ta věčná šokující odhalení o blízkých lidech... V mém světě to takhle nechodí. Přesto je to slušná oddechovka.

Martin-cze
17. března

Začátek se sice trochu vleče, konec trochu rychlý, ale jinak to stálo za to a ke konci už jsem hltal stránku za stránkou jak to vlastně všechno dopadne. Jen zase to, aspoň na mne, zbytečné rozepisování podrobností některých věcí, které hrdina používá. A k tomu i hodně rozepisování minulosti hrdinů.
Ale i tak čtivé a čtenáře vtáhne do děje.

Heyhey
16. března

Luxusní čtení od začátku do konce. Bez hluchých míst. Konec přišel vlastně nečekaně. Příjemné.

Hvězdinka
11. března

Napínavý příběh od začátku do konce, velmi čtivé. Za mě spokojenost. Tento autor mě baví!

wiana82
11. března

Jako milovnici labradorů mě velmi potěšilo, jak dopadl Bo - mnohem lépe než jeho páníček...Opět velmi čtivé, napínavé, akční....Můj nový oblíbený autor, po kterékoli jeho knize sáhnu, nikdy se nenudím!

Acquenta
19. února

No, pravdou je, že od knihy se dá těžko odtrhnout. Stránka po stránce se čte doslova sama, ale na to, jak byl děj napínavý, jsem čekala teda jiný konec. Zápletka s Jeffem mi přišla trochu divná a vlastně ani nevím, proč přesně ti muži vraždili...

Jája92
19. února

Úžasná kniha, poutavá zápletka, autor umí vtáhnout do děje, hltala jsem stránku za stránkou. Autora jsem si velmi oblíbila a těším se, až si přečtu více jeho děl.

Paja1974
16. února

Moje první kniha od tohoto autora.A určitě ne poslední. Kniha měla vše co má mít poradny thriller. Hlavně se mi líbilo že kapitoly jsou psané z pohledu více osob.Doporučuji přečíst. Za mě si kniha zaslouží plně hodnocení.

Míša777
06. února

Kniha je mistrně napsaná (stejně jako ostatní autorovy knihy, které jsem dosud přečtla) a dá se doslova přečíst jedním dechem.

Soofi
27. ledna

Možná to bylo skutečností, že jsem před tímto titulem četla poněkud náročnější literaturu faktu, možná to opravdu bylo trochu překombinované a závěrečné rozuzlení zrychlené a nereálné, je to zkrátka jedno, protože mě to neskutečně bavilo a zhltla jsem knihu za dva dny. A někdy je to prostě to, co potřebujete. Propadnout příběhu.

Moje první "harlanovka" a určitě ne poslední.

konicekbily
19. ledna

Pokud máte rádi Cobena nebo thrillery - tuto knihu nevynechávejte. Je to místy hodně překombinované, ale ještě jsem stačil kombinace vnímat. Hodně rychlého děje, vystupnovaného napětí a nečekaných rozuzlení - to vše tam je!

Terry11
09. ledna

"Protože srdce nezná rozdíl mezi rozumným a nerozumným."

Začátek mě dost zaujal, ovšem jak přibývalo záhad, a tedy i zauzlování příběhu, začalo mi to překombinování prostě vadit. Neuvěřitelné, nereálné. Když pomyslím na newyorskou policistku, mám před sebou Evu Dallas (serie Smrtící), kde je také složka detektivní, romantická, a dokonce scifi. A na to tedy podle mě tato kniha nemá.

vlasta12
07.12.2016

Super knížka. Hltala jsem stránku za stránkou. Od tohoto autora moje první přečtená kniha. Určitě si vypůjčím další.

mulder
28.11.2016

Vůbec mi nevadí, že je knížka neuvěřitelná, překombinovaná, protože by to možná byla celkem nuda. S touto knihou jsem byl spokojený, v žádném případě nenudila, bavila mě, měla spád a napětí. Rád si přečtu jinou knížku tohoto autora.

Anasa
29.10.2016

Před několika lety jsem si přečetla Temné lesy, tehdy mne zcela pohltily. Nad Šesti lety jsem tak trochu krčila rameny, ale když jsem si četla hodnocení Chybíš mi, s očekáváním jsem sáhla po dalším Cobenovi. Zařadila bych ho tak mezi dvě předešlé. Dobré, čtivé, napínavé, ale jak už tu bylo řečeno, až moc vykonstruované. Když jsem knihu dočítala, podivovala jsem se Jeffovu podivnému vysvětlení svého zmizení. Tak moc skřípalo, že kazilo celý dojem z přečteného. Naštěstí přišly ještě dvě poslední stránky. Uznávám, že byly trochu "nad čáru", alespoň však věci sladily dohromady.Autor a jeho další knihy

Harlan Coben

Harlan Coben
americká, 1962

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených7x
v Přečtených440x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených27x
v Knihotéce119x
v Chystám se číst249x
v Chci si koupit62x