Chybíš mi

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243586/big_chybis-mi-7sA-243586.jpg 4.2657
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Missing you, 2014

Kniha Chybíš mi

Čmeláček

Řekl bych, že Harlan Coben je jeden z nejlepších autorů thrillerů. Vynikající kniha, nemám co vytknout!

March

Fíííha, to byla jízda, kdyby bylo možné dát více * neváhala bych. Knížka měla všechno, pomalý rozjezd, jak píše většina, dle mého nic zásadního, byla to nejspíše příprava na tu jizdu, která se konala :) Zápletka? Výborná. Napětí? Nechybělo. Závěr? Překvapivý....moje několikátá kniha od autora a nezklamal!

faba

Jo!
Harlan Coben nezklame. Ne, že bych ho četl jako na běžícím pásu, ale když se k nějaké jeho knize dostanu, neváhám (totéž platí o seriálové tvorbě na motivy jeho knih, to je něco!).
Tento příběh se rozjíždí trochu volně a poooomaaaluu... Ale jak se dostanete do poslední třetiny (nebo čtvrtiny), tak to nejde odložit. Velmi dobré počteníčko. I s tím koncem...

bigben

Doporučuji chvíli vydržet, pak se děj rozjede.. ze začátku jsem trochu váhala, ale se začalo dít spoustu věcí, že to až člověk nestíhá...i ta červená knihovna se dá vydržet:-)

jan0504

Prvý kontakt s autorom: spokojnosť! Veľmi rád sa k nemu vrátim.
O knihe: začiatok trochu nevýrazný, ale potom sa to rozbehlo. Dve dejové línie. Podľa mňa to autor s tým rozuzlením dejovej línie smrti otca už trocha prekombinoval :-)

Fleur213

Holy Moly, byla to jízda! I když poměrně dlouhá. Ano, některé dějové linky mohly být hlouběji zpracovány, dalo se z toho vykřesat víc, ale napínavé to bylo. Trochu víc uvzdychané (na Harlana), ale chápu, že se snažil vcítit do ženské hlavní hrdinky.
To rozuzlení si autor nechal až na úplný závěr a možná to byla chyba. Mohl klidně začít rozmotávat dříve, mohlo se ještě odehrát více dramatu s Jeffem. Pro mě poslední kapitola, stránka vyšla jaksi... mdle, neukončeně. Nemám ráda nedořešené konce. Ano, možná ty náznaky jsou pro některého čtenáře jasné, ale mě to bohužel nestačilo. Za takový konec musím mé hodnocení bohužel snížit.
Jinak jedna z těch top knížek od Harlana, co jsem četla a určitě budu pokračovat.

monushka

Mé druhé setkání s autorem. Před několika lety jsem četla Šest let. Pokud bych měla obě porovnat, Chybíš mi se mi líbila více. Zaujalo mě téma zneužití internetové seznamky. Tento autor upoutal mou pozornost a těším se na další čtecí setkání.

Booky84

První kniha od tohoto autora - začátek mne úplně nezaujal a dokonce jsem chtěla knihu i odložit, nakonec jsem si řekla, že dám ještě pár stránek a kniha mne celkem chytla a byla jsem zvědavá, jak to vlastně vše dopadne a zda jsou některé moje domněnky správné. Až v knihovně narazím na další autorovu knihu, ráda si ji přečtu.