Chybíš mi

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/243586/chybis-mi-7sA-243586.jpg 4.3352

Missing you (2014)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Atak

Tohoto autora jsem četl poprvé a určitě nebude poslední knihou. Napětí až do konce :)

Kacule88

Kniha sice nebyla špatná,ale Coben má lepší.

Hope80

Nečekané do poslední chvilky, Coben mě zatím nikdy nezklamal.

Janča089

Dokonale promyšlený příběh do detailu a do poslední stránky!

Dandy1

Pomalý začátek nabírá v obrátkách a už vás nepustí.

Shanib

Nejsem si jistá, zda bych knížku označila jako psychothriller. Očekávala jsem napětí, rychlé otáčení stránek, strach o hlavní postavy a nervozitu nad možným ne/příjemným překvapením. Dostalo se mi však průměrné detektivky, ve které mi hlavní hrdinka ne a ne přirůst k srdci.

IvusP

Harlan umí psát a jeho styl mi naprosto vyhovuje, čímž se zařadil mezi mé oblíbence. Opět napínavý, promyšlený příběh se skvělým koncem :-)

PetK

Bylo to něco jiného než Nikomu ani slovo. Ta byla opravdu víc záhadná a vyvolávala velkou zvědavost. Chybíš mi byla víc detektivka, i když s příběhem hodně osobně propleteným s hlavní hrdinkou - policistkou. Určitě zkusím Cobenovy další knihy, abych zjistila, jaké budou ty další.

akdar72

Přečteno za jeden den, po Claudiovi příjemná oddechovka. Moje druhá kniha od autora a určitě ne poslední.

Ráčkajda

Super, přečteno za pár dní. Moje první knížka od autora a moc se mi líbila..... těším se na další:-)

akcinel

Moje první kniha od tohoto autora a patrně ne poslední. Příjemné a napínavé čtení. Nejde se odtrhnout, za každou cenu chcete vědět, jak to dopadne.

Ziva22

Vynikající kniha :-) moc se mi líbila.

DoDidDone

Konec byl perfektní, že bych dal nejraději pět hvězdiček a přidal si knihu do doporučených, ale vím, že při čtení bylo několik věcí, které mi trochu vadily, takže strhávám.
A to za: policistku, která opět klasicky táhne k alkoholu, část rodiny nemá a další část je na tom psychicky špatně a za trochu hluchá místa a občasné nerealistické činy postav (např. právě ten konec ;)).
Zápletky a rozuzlení zajímavé, od autora si další knihy rád přečtu. ;)

orinka3

Brilantně sepsaná detektivka, která čtenáře vodí i po slepých uličkách, nechává velký prostor fantazii i vlastní dedukci a přitom konec docela zaskočí. Kate je perfektní v každém směru, původní nápad kamarádky se ukáže jako počátek něčeho hrozivého, do toho kapitoly se záhadným Titem a jeho oběťmi....přiznám se, že jsem zpočátku za hlavního zloducha považovala někoho docela jiného! No, láska se tam také ukáže, pochopitelně s překážkami, je servírována decentně a hlavně nepřevažuje nad napětím, které čtenáře u knihy udržuje až do posledního listu. Bezvadné čtení, velký potlesk pro autora.

vyvodka

Výborné, napínavé čtení až do poslední stránky. Zajímavá zápletka a překvapivé rozuzlení. Opravdu další moc dobrá knížka tohoto autora.

Danilla

Harlan Coben je opravdu spisovatel s velkým S. Jeho knihy se čtou jedním dechem a nejde se od nich odtrhnout. O půlnoci si říkám "ještě jednu kapitolu a jdu spát", najednou jsou tři hodiny po půlnoci a ráno mám oči jako angorák ale čtení knih od Cobena je návykové.
V knize Chybíš mi je opět neuvěřitelná zápletka, ještě s neuvěřitelnějším rozuzlením.

oleg

Vynikající thriller,je to můj oblíbený autor a opět nezklamal,četla jsem jedním dechem a stálo to za to a závěr super-doporučuji.

LWALKER

Toto je kvalitka.....inteligentní thriller!!!

AdaVinculin

Wow, tak to byla jizda, bezvadne cteni, nic mi neprislo prehnane. Za me naprosta spokojenost :-)

ArwenAragorn

Výborný, napínavý, velice čtivý thriller. Příběh, kterému totálně propadnete. Nejde se od něj odtrhnout. A když už myslíte, že víte-nevíte vůbec nic. Harlan Coben opět přesvědčil, že je PAN autor.

ArwenAragorn

aja0661

Dalsi paradni kniha prectena!

Ajuszka

Ale jo,zase pekne vyvedena kniha :) Coben zkratka umi.

Danago

Když chci mít jistotu , že si přečtu dobrou knížku , neomylně sáhnu po knize od Harlana Cobena.
Opět skvělý příběh. Knížku jsem zhltla za jeden den odpočinku po noční službě. Rozhodně se u ní nedalo usnout . Napínavé od samého začátku , bez hluchých míst. Tento autor nezklame .

Metroušek

Coben umí psát, to je jasné. Problém mám vždycky s uvěřitelností těch příběhů. Ta věčná zmizení bez vysvětlení... Ta věčná šokující odhalení o blízkých lidech... V mém světě to takhle nechodí. Přesto je to slušná oddechovka.

Martin-cze

Začátek se sice trochu vleče, konec trochu rychlý, ale jinak to stálo za to a ke konci už jsem hltal stránku za stránkou jak to vlastně všechno dopadne. Jen zase to, aspoň na mne, zbytečné rozepisování podrobností některých věcí, které hrdina používá. A k tomu i hodně rozepisování minulosti hrdinů.
Ale i tak čtivé a čtenáře vtáhne do děje.

Heyhey

Luxusní čtení od začátku do konce. Bez hluchých míst. Konec přišel vlastně nečekaně. Příjemné.

Hvězdinka

Napínavý příběh od začátku do konce, velmi čtivé. Za mě spokojenost. Tento autor mě baví!

wiana82

Jako milovnici labradorů mě velmi potěšilo, jak dopadl Bo - mnohem lépe než jeho páníček...Opět velmi čtivé, napínavé, akční....Můj nový oblíbený autor, po kterékoli jeho knize sáhnu, nikdy se nenudím!

Acquenta

No, pravdou je, že od knihy se dá těžko odtrhnout. Stránka po stránce se čte doslova sama, ale na to, jak byl děj napínavý, jsem čekala teda jiný konec. Zápletka s Jeffem mi přišla trochu divná a vlastně ani nevím, proč přesně ti muži vraždili...

Harlan Coben

Harlan Coben