Chybíš mi

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/243586/chybis-mi-7sA-243586.jpg 4.3365
Originální název:

Missing you (2014)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (96)

Přidat komentář
adrika20
15. listopadu

Výborné, už od začátku mě kniha vtáhla do děje, dalo mi dost práce se od ní odtrhnout.

lisc
11. listopadu

Za mě spíš průměrná detektivka, trochu spádu a napětí až ke konci.

ctenarkaEva
06. listopadu

Zvláštní příběh... Ze začátku mi připadalo, že děj se vleče. Místy jsem se přestávala orientovat v osobách, které do příběhu vstupovaly. Druhá polovina knihy už měla větší spád, děj byl napínavý. Konec se mi zdál až moc překombinovaný a neuvěřitelný.

Atak
15. října

Tohoto autora jsem četl poprvé a určitě nebude poslední knihou. Napětí až do konce :)

Kacule88
15. října

Kniha sice nebyla špatná,ale Coben má lepší.

Hope80
09. října

Nečekané do poslední chvilky, Coben mě zatím nikdy nezklamal.

Janča089
08. října

Dokonale promyšlený příběh do detailu a do poslední stránky!

Dandy1
25. září

Pomalý začátek nabírá v obrátkách a už vás nepustí.

Shanib
22. září

Nejsem si jistá, zda bych knížku označila jako psychothriller. Očekávala jsem napětí, rychlé otáčení stránek, strach o hlavní postavy a nervozitu nad možným ne/příjemným překvapením. Dostalo se mi však průměrné detektivky, ve které mi hlavní hrdinka ne a ne přirůst k srdci.

IvusP
31. srpna

Harlan umí psát a jeho styl mi naprosto vyhovuje, čímž se zařadil mezi mé oblíbence. Opět napínavý, promyšlený příběh se skvělým koncem :-)

PetK
29. srpna

Bylo to něco jiného než Nikomu ani slovo. Ta byla opravdu víc záhadná a vyvolávala velkou zvědavost. Chybíš mi byla víc detektivka, i když s příběhem hodně osobně propleteným s hlavní hrdinkou - policistkou. Určitě zkusím Cobenovy další knihy, abych zjistila, jaké budou ty další.

akdar72
23. srpna

Přečteno za jeden den, po Claudiovi příjemná oddechovka. Moje druhá kniha od autora a určitě ne poslední.

Ráčkajda
20. srpna

Super, přečteno za pár dní. Moje první knížka od autora a moc se mi líbila..... těším se na další:-)

akcinel
18. srpna

Moje první kniha od tohoto autora a patrně ne poslední. Příjemné a napínavé čtení. Nejde se odtrhnout, za každou cenu chcete vědět, jak to dopadne.

Ziva22
08. srpna

Vynikající kniha :-) moc se mi líbila.

DoDidDone
30. července

Konec byl perfektní, že bych dal nejraději pět hvězdiček a přidal si knihu do doporučených, ale vím, že při čtení bylo několik věcí, které mi trochu vadily, takže strhávám.
A to za: policistku, která opět klasicky táhne k alkoholu, část rodiny nemá a další část je na tom psychicky špatně a za trochu hluchá místa a občasné nerealistické činy postav (např. právě ten konec ;)).
Zápletky a rozuzlení zajímavé, od autora si další knihy rád přečtu. ;)

orinka3
24. července

Brilantně sepsaná detektivka, která čtenáře vodí i po slepých uličkách, nechává velký prostor fantazii i vlastní dedukci a přitom konec docela zaskočí. Kate je perfektní v každém směru, původní nápad kamarádky se ukáže jako počátek něčeho hrozivého, do toho kapitoly se záhadným Titem a jeho oběťmi....přiznám se, že jsem zpočátku za hlavního zloducha považovala někoho docela jiného! No, láska se tam také ukáže, pochopitelně s překážkami, je servírována decentně a hlavně nepřevažuje nad napětím, které čtenáře u knihy udržuje až do posledního listu. Bezvadné čtení, velký potlesk pro autora.

vyvodka
27. června

Výborné, napínavé čtení až do poslední stránky. Zajímavá zápletka a překvapivé rozuzlení. Opravdu další moc dobrá knížka tohoto autora.

Danilla
12. června

Harlan Coben je opravdu spisovatel s velkým S. Jeho knihy se čtou jedním dechem a nejde se od nich odtrhnout. O půlnoci si říkám "ještě jednu kapitolu a jdu spát", najednou jsou tři hodiny po půlnoci a ráno mám oči jako angorák ale čtení knih od Cobena je návykové.
V knize Chybíš mi je opět neuvěřitelná zápletka, ještě s neuvěřitelnějším rozuzlením.

oleg
05. června

Vynikající thriller,je to můj oblíbený autor a opět nezklamal,četla jsem jedním dechem a stálo to za to a závěr super-doporučuji.

LWALKER
04. června

Toto je kvalitka.....inteligentní thriller!!!

AdaVinculin
03. června

Wow, tak to byla jizda, bezvadne cteni, nic mi neprislo prehnane. Za me naprosta spokojenost :-)

ArwenAragorn
18. května

Výborný, napínavý, velice čtivý thriller. Příběh, kterému totálně propadnete. Nejde se od něj odtrhnout. A když už myslíte, že víte-nevíte vůbec nic. Harlan Coben opět přesvědčil, že je PAN autor.

ArwenAragorn
16. května

Výborný, napínavý, velice čtivý thriller. Příběh, kterému totálně propadnete. Nejde se od něj odtrhnout. A když už myslíte, že víte-nevíte vůbec nic. Harlan Coben opět přesvědčil, že je PAN autor.

aja0661
26. dubna

Dalsi paradni kniha prectena!

Ajuszka
17. dubna

Ale jo,zase pekne vyvedena kniha :) Coben zkratka umi.

Danago
13. dubna

Když chci mít jistotu , že si přečtu dobrou knížku , neomylně sáhnu po knize od Harlana Cobena.
Opět skvělý příběh. Knížku jsem zhltla za jeden den odpočinku po noční službě. Rozhodně se u ní nedalo usnout . Napínavé od samého začátku , bez hluchých míst. Tento autor nezklame .

Metroušek
12. dubna

Coben umí psát, to je jasné. Problém mám vždycky s uvěřitelností těch příběhů. Ta věčná zmizení bez vysvětlení... Ta věčná šokující odhalení o blízkých lidech... V mém světě to takhle nechodí. Přesto je to slušná oddechovka.

Martin-cze
17. března

Začátek se sice trochu vleče, konec trochu rychlý, ale jinak to stálo za to a ke konci už jsem hltal stránku za stránkou jak to vlastně všechno dopadne. Jen zase to, aspoň na mne, zbytečné rozepisování podrobností některých věcí, které hrdina používá. A k tomu i hodně rozepisování minulosti hrdinů.
Ale i tak čtivé a čtenáře vtáhne do děje.

Heyhey
16. března

Luxusní čtení od začátku do konce. Bez hluchých míst. Konec přišel vlastně nečekaně. Příjemné.Autor a jeho další knihy

Harlan Coben

Harlan Coben
americká, 1962

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených11x
v Přečtených481x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených28x
v Knihotéce138x
v Chystám se číst257x
v Chci si koupit59x