Nelituju ničeho

Morgan je odhodlána zabránit své šestnáctileté dceři Claře v tom, aby dělala stejné chyby jako ona. Když Morgan jako příliš mladá otěhotněla a vdala se, musela se vzdát svých vlastních snů. Clara nechce jít ve stopách své matky, považuje ji za předvídatelnou bez špetky spontánnosti. Kvůli soupeřícím povahám a protichůdným plánům je pro Morgan a Claru stále obtížnější spolu vyjít. Jediný, kdo může přinést mír do domácnosti, je Chris - Morganin manžel, Clařin otec a rodinná kotva. Ale mír se naruší, když je Chris zapojen do tragické a pochybné nehody. Srdcervoucí a dlouhodobé následky se však nedotknou pouze Morgan a Clary. Zatímco se Morgan snaží vzkřísit všechno, co se kolem nich zhroutilo, najde Morgan útěchu u posledního člověka, u kterého by to očekávala, a Clara se upne k chlapci, se kterým má zakázáno se stýkat. Nová tajemství, rozhořčení a nedorozumění s každým dalším dnem způsobují, že se matka a dcera stále více a více vzdalují. Dokáží k sobě někdy najít cestu zpět?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435454/big_nelituju-niceho-6Oe-435454.jpg 4.3705

Vydáno: , Ikar (ČR)

Regretting you, 2019

Kniha Nelituju ničeho

kytarka

Další skvělý příběh od Colleen. U ní jsou snad všechny knihy sázkou na jistotu. Už teď se těším na další knihu do které se pustím .

Renca.ch

Kniha se dobře četla, ale moc mě nebavila, kniha spíš pro teenegery, předvídatelný děj i konec, mohlo to být podáno i z druhé strany-Chrise a Jenny.

Verunka926

Opět mě příběh neskutečně bavil a od čtení jsem se nemohla odtrhnout.

Barulinkas

Kniha je vydařená. Líbil se mi pohled dvou hrdinek a hlavně mě upoutal děj, především zápletka s autonehodou a následná tajemství, která se postupně začala rozkrývat. Kniha patří určitě k těm lepším od autorky.

Edona

Morgan a Clara si prochází těžkým a zdrcujícím životním obdobím, plným vzteku a žalu. Dospívající dcera a matka nedokáží najít společnou řeč a jejich cesty se vzdalují.
Krásný, avšak smutný příběh kombinující tragické životní události, mateřství a problémové dospívání.
Mě osobně se příběh líbil, neřeším klišé, ani uvěřitelnost. Naopak chci vyzdvihnout, jak krásně Colleen popsala žal a to, že v ten moment se čas nezastaví, ale uhání dál a kolem nás a s námi se dějí věci. Věci, které nám třeba na chvíli pomůžou posunout žal do pozadí. Také se mi líbilo, jak byl popsán vztah matky a dospívající dcery. Colleen to prostě umí.
Nenechte se odradit některými komentáři.. je to krásný příběh, který vás pohladí po duši.

Tereziee
30.12.2022

Po delší době jsem sáhla opět po knize od Colleen a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Kniha je vyprávěna z pohledu dvou hrdinek - Morgan a Clary. Matky a dcery. Když je postihne tragédie, která odkryje spoustu tajemství, jejich komunikace vázne a upadá. Bojují spolu a hledají k sobě cestu. Kniha je smutná a bolestivá, jako spoustu knih od Colleen.

Přečti_si
30.12.2022

Tuto knihu musel na Instagramu zahlédnout snad každý, kdo se o knížky alespoň trochu zajímá. Knížka je napsaná ze dvou pohledů - matky a dcery. Po tragické smrti rodinných příslušníků se obě musí vyrovnat se ztrátami a objevenými rodinnými tajemstvími. Byl to masakr, stará plačka opět v akci, řvala jsem několikrát. Má očekávání rozhodně knížka nezklamala.

LenickaSik
18.12.2022

Kniha se mi líbila moc, skvělé bylo střídání kapitol z pohledu Clary a Morgan. I přes poměrně citlivé a smutné téma končila pozitivně.