Vlaďkaa4

Střevíčky smrtiStřevíčky smrtiPeter James

Nevím proč, ale tentokrát jsem to četla hrozbě dlouho. Nebylo to špatné, ale mě to trvalo.

PřízrakPřízrakJo Nesbø

Tak to bylo tentokrát hodně zamotané. A ten konec, vždyť tam jsou další díly.

BěžkyněBěžkyněPeter May

Detektivka zajímavá, ale pořád chybí třešeň na dortu......

KrálovstvíKrálovstvíJo Nesbø

Tak toto bylo fakt jiné, tolik neobjasněnych vražd a tolik různých kriminálních činnů v jedné knize.

LevhartLevhartJo Nesbø

Přišlo mi divné, že bychom znai vraha 200 stránek před koncem knihy.

NěmciNěmciJ. Katalpa (pseudonym)

Souhlasím postav zde bylo zbytečné moc. Asi 3x jsem si myslela, že vím jak to dopadne, ale nakonec to byli trochu jinak. Určitě ti stojí za přečtení. Spíše čtu knížky z druhé strany, jak trpěli za války ostatní kromě Němců. Tohle bylo naopak.

Obchůdek na rohuObchůdek na rohuNicola May

Souhlas oddechovka a pohádka pro dospělé

SněhulákSněhulákJo Nesbø

Strašné jak může jedna událost odstartovat takové šílenství. V podstatě je zázrak, že většina lidí nejsou sériový vrazi.

Není cesty zpětNení cesty zpětTim Weaver

Jako obvykle vynikající. Pro mě poslední kniha ze zatím vydané série a konečně jsem se dozvěděla jak David přišel k dceři.

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Občas je potřeba si přečíst pohádku.

SpasitelSpasitelJo Nesbø

Zase jsem po nějaké době dostala do ruky knihu od Nesbo. V kontextu s jinou detektivní sérii je to bomba.

Závan smrtiZávan smrtiJ. D. Robb (pseudonym)

Nevím, ale já se docela nudila. Manžel poručíka Dallasové, vždy někdy vytáhne z rukávu trumf, je tak dokonalý až to leze na nervy. Nevím, ale detektivka, kde se zápletka popíše 100 stran před koncem mě moc neoslovila.

Propast smrtiPropast smrtiRobert Bryndza

Četlo se to skvělé, jen si myslím, že tam nebylo moc indicií, jak poznat kdo za tím vším vlastně je.

DoupěDoupěJ. Katalpa (pseudonym)

Popis knížky mě dost vyděsil. Knihu jsem si půjčila po přečtení Zuzanina dechu. Čtení jsem oddalovala, ale nakonec přečteno za dva dny. Neskutečně to plyne. Dle mého se děje linií moc neprolnou, konec je zvláštní, ale to vůbec nevadí.

Prokletý krajProkletý krajMichaela Klevisová

Mě se to moc líbilo, vůbec mi tam detektiv nechyběl. Byla jsem dost ráda, že jsem z města. Do Jelení Hory opravdu jen na určitě krásnou dovolenou, ale jen dovolenou.

PentagramPentagramJo Nesbø

Detektivka je super, akorát mě trochu otravovala neustále řešená Harryho závislost.

Tanec v ohniTanec v ohniGraham Masterton

Nechápu proč Katie musí v každém díle ( poslední dva) o někoho přijít.

Zabij mě znovuZabij mě znovuRachel Abbott

Toho kdo všemi manipulovat jsem odhalila. Ovšem i tak zde bylo dost překvapení

Bez vinyBez vinyCharlotte Link

Další knížka, kde to z prvu vypada jako zmatek a následně do sebe začne vše dokonale zapadat. Čekám na další vývoj vztahu mezi detektivy.

TajemstvíTajemstvíRadka Třeštíková

Výborný. Ovšem souhlasim, že vysvětlení na konci mohlo být detailnější.

Šedý mužŠedý mužMark Greaney

Připomíná mi to Jacka Reachera. Court je vyloženě sympaťák. Fajn oddechovka po severských detektivních a thrillerech

Hořící stromyHořící stromyKristina Ohlsson

Další kniha od autorky co se musí přečíst hned. Konec překvapil

Žárlivost a jiné povídkyŽárlivost a jiné povídkyJo Nesbø

Nejsem moc fanda povídek, a i tady se mi to potvrdilo.
Romány od autora jsou skvělé. Tohle se dá přečíst, první povídka mě namlsla, ale ostatní už tak dobré nebyly.

ExpertExpertD. Francis (pseudonym)

Autora jsem četla zase po dlouhé době. A překvapilo mě, že dostihy to byly opravdu jen velmi okrajové. Whisky a víno teklo do slova proudem.

Henryho tajemstvíHenryho tajemstvíKristina Ohlsson

Těch souvislosti tam bylo opravdu dost. Ovšem knížky od autorky mám fakt ráda.

Panda v nesnázíchPanda v nesnázíchMarkéta Lukášková

Knížku jsem přečetla na základě nějaké upoutávky buď tady nebo v knihovně. A musím napsat, ze se mi to líbilo moc. Jen je opravdu strašné co si můžeme od svých rodičů odnést.

30.12.2021

Saturnin se představujeSaturnin se představujeMiroslav Macek

Milé překvapení. Dost jsem se bála, ale bylo to úsměvné odpoledne s knihou. Jen mi to přišlo krátké.

23.12.2021

Zuzanin dechZuzanin dechJ. Katalpa (pseudonym)

Až do konce jsem čekala, že se Zuzana dozví, kdo je udal gestapu. To se nestane. Celé je to smutné a v podstatě i konec je smutný.

20.12.2021

Sen, který se naplnilSen, který se naplnilLuca Di Fulvio

Lidskost je to, co by mělo hýbat světem. Ne chamtivost, zloba a lhostejnost.

14.12.2021

Varšavský protokolVaršavský protokolSteve Berry

Chápu, že udržovat pořád vysokou úroveň knih je těžké. Nicméně pár zajimavosti o Polsku se tu dozvíte a zase zvítězí ti hodní.

08.12.2021