vekkr vekkr komentáře u knih

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Odkládám nedočteno.Nemám čas na to co mě úplně nebaví.

19.09.2022 1 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Už už jsem knížku odložila,povídky -nic pro mě,ale naštěstí jsem četla dál a bylo to výborný.Nádherně to do sebe zapadlo.Skvělý.

19.09.2022 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Úplně na zadek jsem nespadla.Velmi průměrné a zapomenutelné,ale čtivé.

05.09.2022 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Audiokniha.Výborně a skvěle načtené.Moc ráda jsem slyšela L.Šafránkovou(v roli mrtvé).Občas jsem se i poznávala(např.nesnáším upocené lidi v tělocvičně a příliš osobní kontakty).Jednoduše bavilo

05.09.2022 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Líbilo se mi to,přečetla jsem poměrně rychle,ale nějak to klouzalo do červené knihovny.

12.08.2022 4 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Nějak jsem si nepřečetla,že jsou to povídky,takže po useknutém konci,jsem byla překvapená a zklamaná.Jsem velký fanoušek Petry Soukupové,ale ne povídek.

11.08.2022 2 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Jsem velký fanoušek Paní Parrishové ,takže to byla jasná volba.Je to čtivé ,ale srovnávat se to nedá.

11.08.2022 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Audiokniha.Dobře načtená,ale..sousta klišé.Vyšetřovatelka chlastá a zobe tbl,kněží pedofilové a spousta jmen ve kterých se ztratíte.

07.08.2022 2 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Líbilo se mi to,ale mám z toho takový pocit,že už to tady bylo.

27.07.2022 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Odkládám.Čas na čtení je vzácný a tohle už není pro mne.

20.07.2022

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Audiokniha.Dobře načtené a poměrně napínavé,ráda si to poslechnu,ale není tam nic ,co byste si nějak dlouho pamatovali.

20.07.2022 4 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Výborné chytlavé čtení.Chcete se dozvědět další osudy žen a rozhodně se nad tím zamýšlíme.

15.07.2022 5 z 5

Nezvratné alibi Nezvratné alibi Peter May

Audiokniha.Nezklamala.Výborné,překvapivé,napínavé,takže vše co jsem očekávala.

29.06.2022 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Audiokniha.Kniha mě zaujala,protože je trochu jiná.Vyšetřovatel nepije a způsob vyšetřování trochu jiný.Takže skvělý

06.06.2022 5 z 5

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Po této autorce nesáhnu,když chce něco kvalitního,ale něco spíš jednoduchého.Takže na dcery maturitní týden se to hodilo.Zjistíte,že řeší závažnější problémy a ve finále to vše dobře dopadlo.

29.05.2022 3 z 5

Slepota Slepota Robin Cook

Audiokniha.Velmi průměrné a dost těžko uvěřitelné čtení.Zbytečně mtvých kteří nikoho nezajímají.

11.05.2022 3 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Audiokniha.Nemám ráda doplňující zvuky.Přišlo mi to zmatečné a moc mě to nebavilo.

26.04.2022 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Audiokniha.Stále jsem se vracela zpět,protože jsem se ztrácela v ději a postavách.Kniha výborně načtená.Jelikož již mám další díl v audiu,tak to dám,ale jinak bych to nečetla.

15.04.2022 3 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Bylo to výborný.Chcete číst ,abyste se to už dozvěděli a obětujete i spánek.Bavilo a těším co příště.

31.03.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Audiokniha.Velmi průměrné,zapomenutelné a ničím nevybočuje z další kupy detektivek.Jeden magor a čekáte kolik jich unese, než ho dostanou.

12.03.2022 3 z 5