Samotářky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Minulost naší rodiny nás ovlivňuje, i když ji neznáme Ludmila, Amálie, Věra. Tři ženy, které kromě samotářství spojuje i rodinné tajemství, z něhož zná každá jenom střípek. Nejmladší Věra se snaží hádanku rozluštit: Proč její babička Ludmila nikdy nevychází z bytu? Proč se její matka Amálie schovává v rozpadlé usedlosti? A kdo je vlastně stará Škrlandová – přízrak, nebo skutečná osoba? Hledání odpovědí vede až k jednomu dávnému létu, kdy se spustil řetězec událostí, který se dosud nezastavil. Samotářky jsou už pátou knihou spisovatelky Barbory Šťastné, kterou čtenářky a čtenáři znají jako autorku románů Hezčí svět a Láska pro samouky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490581/big_samotarky-VPD-490581.png 4.5128
Nahrávám...

Komentáře (31)

Kniha Samotářky

fruitbueno
15. srpna

Výborně napsaný a poměrně přesvědčivý román. Trochu mi bohužel vadily všechny tři hlavní hrdinky, svou netečností, neživotností a pasivitou...

hanka0630
11. srpna

Pro mě osobně asi nejlepší kniha, která se mi zatím letos dostala do rukou. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji!


alnahu
10. srpna

Kniha nás provede generací tří žen od 50 let do současnosti.Atmosféra padesátých let je v knize skvěle zachycena,tehdejší historické události zasáhly celou společnost.Příběh i když smutný, je čtivě napsaný.

Jajina564
09. srpna

Dočetla jsem silou vůle. Příběh mě nezaujal...

kacunka157
02. srpna

Velmi smutné laděný příběh o osudu tří žen jedné rodiny. Příběh jsem přečetla jedním dechem. Moc doporučuji

emamat
29. července

Moje první kniha od autorky a hned taková pecka. Dočetla jsem včera v noci a nešlo mi usnout. Hodně dojímavé čtení.

Racík
28. července

Smutně laděný příběh, plný osamění, pochybností a smutku. Na pozadí české historie se odehrává příběh tří žen z jedné rodiny, kterým tyto události poznamenaly celý život. Výborně, čtivě napsané.

kamca4151
27. července

Tohle bylo jedno velke wau! Ja proste nechapu, ze o jedine ceske autorce, o ktere se mluvi, je skoro jen Trestikova. Pritom podivejme se na tenhle skvost. Nadherny pribeh napsany ctivym ceskym jazykem. Pribeh tri zen, propletene osudy, kontrast prirody, mesta.

1