vekkr vekkr komentáře u knih

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

2/24 audiokniha.Dokonalé zakončení série.Všichni doufáme ve šťastný konec,ale pohádka to nebyla.

18.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

1/24Líbilo se mi to.Sedlo mi to do nálady,bavila se u toho.Někdy jsem se v tom poznávala,někdy nechápala,ale fajn čtení.

17.01.2024 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Královna české detektivky,poklidné a přesto napínavé.Mrtvých je dost,ale není to drastické.Prostředí je známé.

27.12.2023 5 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Maturovala jsem v roce 87 na zdravotce,takže hodně podobností.Spoustu věcí jsem znala-pletené oblečení a prázdná lednice.Jen ten konec

30.11.2023 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Audiokniha.Dobře načtená,napínavá,bez trapných klišé.Spokojenost.

26.11.2023 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Tak to mě baviloPřipomínalo mi to Radku Třeštíkovou,a nikoho to nepobuřuje?Má to vtip, sex a trošku děje.No mohlo by ho tam být víc.

17.11.2023 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Audiokniha

15.11.2023 2 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Audiokniha velmi dobře načtená.Bavila mě rodina i výlet do Thajska.Trocha tajemství a napětí.Dobrý

24.10.2023 5 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Četlo se to dobře,ale po dočtení jsem si řekla “a co jako?Úplně nenadchlo

16.10.2023 3 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Audiokniha,výborně načtená.Uvěřitelné,z doby kterou pamatuji.

05.10.2023 4 z 5

Zahrada mrtvých duší Zahrada mrtvých duší Lukáš Boček

Pokud přečtěte knihu za 24 hodin,znamená to,že se vám líbila?Asi ano..Dá se to u takové knihy vůbec říct ?

05.10.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

40/23Tak to bylo skvělý,je trochu divný,že je tam tolik zainteresovaná vyšetřovatelka.Ovšem napínavý a čtivý to bylo.

03.10.2023 5 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Nemohla jsem to hodnotit hned,musela jsem si nechat odstup,ale stejně nevím .Nutí vás to číst dál,ale máte z toho tíseň na hrudi.Chcete znát konec,ale rozřešení nepříjde.

27.09.2023 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Audiokniha.Slušný,napínavý thriller.Vraha nemáte šanci uhodnout,ale zápletka slušná.

21.09.2023 4 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Mohlo ba se to jmenovat -Bandité a dobrodinci.Žádný zvrat ani překvapení.

07.09.2023 3 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Audiokniha.Slabý průměr úplně ve všem.Nic se tam nedělo,a rozhodně žádný zvrat nepřišel.Poslouchala jsem to dlouho,protože nemáte potřebu se k tomu vracet.

30.08.2023 2 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Dle anotace spolu letí na svatbu,ale až za polovinou,do té doby nic.550 stran a nic nového.Průměr

23.08.2023 3 z 5

Noční brána Noční brána Peter May

Audiokniha.Je to můj oblíbený autor,ale toto je už trochu překombinované a nastavované.Někdy je lepší skončit dřív.

07.08.2023 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Otevřela jsem na dovolené čtečku a tohle na mě vyskočilo.Já to během asi 3 hodin přečetla.Ačkoliv nejsem cílovka,už jsem nějakou knihu této autorky četla.Kupuji je své náctileté dceři.Musím říct,že se mi to líbilo,na dovolenou fajn.

06.08.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Na ležení u moře ideál a polibek hned na první stránce.Takže super .

05.08.2023 5 z 5