vekkr vekkr komentáře u knih

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Chcete to dočíst,chcete to už vědět.Díky krátkým kapitolách to frčí,najednou konec.Ovšem chybělo mi tam ,takový to co?Jako opravdu?Spíše průměr.

03.08.2023 3 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

30/23Začíná mě bavit čekání na to,kdy příjde první polibek.Tentokrát strana 160 ,a pak až na konci.Nepřekvapí,ale plní,co čekáte.

20.07.2023 4 z 5

Koho vypijou lišky Koho vypijou lišky Lidmila Kábrtová

Moje oblíbená autorka.Ale nemám ráda tento krátký a strohý formát.

10.07.2023 2 z 5

Manželky po rokoch Manželky po rokoch Táňa Keleová-Vasilková

Manželky byla první kniha této autorky,kterou jsem četla.Líbila se mi,a tak jsem pak četla i další.Moc mě zajímaly osudy po letech,ale nestihla jsem si první knihu připomenout,takže jsem se někdy trochu ztrácela.Bylo to velmi čtivé.

08.07.2023 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Čtu Radku Třeštíkovou,nešokuje mě.Jako u jiných autorů se mi něco líbí víc,a něco méně.Tady mi vadily přeházené kapitoly.Četla jsem to ve čtečce, a byla z toho zmatená.Myslela jsem,že je to chyba čtečky.Docela se mi to líbilo,bylo to jiné,ač téma velmi obehrané.

04.07.2023 4 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Několikrát jsem se k ní vrátila,ale vzdávám.Ztratila jsem se,a už nechci znova začínat.

22.06.2023

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

No thriller.Mám radši psychotriller.Tady jsem už chtěla,ať to mám za sebou.

09.06.2023 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Audiokniha na ČR.Čtu knihy RT,jelikož teď vychází nová,chtěla jsem mít tuto poslechnutou.Už jsem jí jednou rozečetla,ale odložila.Jako audio jsem to dala,ale moc mě to nebavilo.

09.06.2023 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Audiokniha.Tady už není co nového napsat.Líbilo se mi to,ale na zadek jsem úplně nespadla.

31.05.2023 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Audiokniha.Dobře načtená.Další z knih které si rádi přečtěte,ale ještě rychleji zapomenete.Za pár dní si nevzpomenu,že jsem to četla a o čem to bylo.

25.05.2023 3 z 5

Ja a on Ja a on Táňa Keleová-Vasilková

Spíše průměrné čtení o obyčejném životě.

19.05.2023 3 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Audiokniha.Líbilo se mi to.Bavilo mě to.Běžný život,běžné vztahy a přitom poutavé a chytlavé.

11.05.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Výborný.Dalo mi to přesně ten pocit,že to hrozně potřebuji přečíst,ale dělalo se mi z toho fyzicky špatně.

05.05.2023 5 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Líbila se mi hlavně proto,že je to tak jiný.Již jsem se v v těch trilerech trochu ztrácela.Baví mě hory a napětí,a tady to bylo.

03.05.2023 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Audiokniha.Dobře načtená.Knížka se mi velmi líbila.Dobře vykreslené postavy.Příběh zajímavý a uvěřitelný.

02.05.2023 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Audiokniha.Výborně načtená.Čekala jsem detektivku,a nedočkala se.Chyběl vrah i detektiv.Pokud by nešlo o oblíbenou autorku,asi by mé rozčarování nebylo tak velké.Jsou zde popsané mezilidské vztahy a zapadlá vesnička.

24.04.2023 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Audiokniha.Velmi dobře načtená.Asi se už trochu v těch sériích ztrácím.Kim Josie,Ava,Erika trochu to je takové podobné.

18.04.2023 4 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Byla jsem nejméně v polovině knihy a říkala si, co na té knize mají.?Ovšem pak se to potká, zapadne a super.

11.04.2023 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Audiokniha.Výborně načtené.Líbilo se mi to ,a bavilo mě to.Trocha duchařiny mi nevadila.Bylo to napínavé.

03.04.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Audiokniha.Nezarmoutí,ale ani nenadchne.Je to přesně to ,co čekáte,jen mi to připomíná-Žehlils někdy?

20.03.2023 4 z 5