Dobře mi tak

Příběh o tom, že náprava chyb je k ničemu, když v životě děláme další. Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou Vanesou a stěhuje se ze společného bytu ke svému kamarádovi Viktorovi. Tento životní zlom ho náhle nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje chyby a životní selhání. Se svérázným humorem se poněkud neohrabaně pokouší napravit své chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang a jeho kroky značně komplikuje. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198123/dobre-mi-tak-2Yb-198123.jpg 2.8814

Kniha Dobře mi tak

Zuzulinka

Kniha mne moc nenadchla.. Psáno z pohledu muže. Na mne docela negativní. Hlavní hrdina hodnotí svůj život.. vše zkazil, nic se mu nepovedlo. Něco jsem se dozvěděla o pocitech mužů, psáno čtivě, ale obsah knihy pro mne nezáživný.

Kikca.97

Radka Třeštíková má ojedinělý styl psaní, který rozhodně nesedne každému. Mně ale sedl na výbornou. Miluju její černý humor, její básničky, které prolínají celý text, ve kterém je někdy nelehké se orientovat, miluju její složité postavy a příběhy, ale musí tomu člověk přijít na chuť. Knihu jsem si užila, tragikomický konec pobavil, doporučuju!

Teniskaha

No...je zvláštní, že kniha ubíhá, v celku se dobře čte a zároveň nudí...nejlepší je podle mě tragikomický konec.

Damato
24. březnaodpad!

Dobře mi tak.... moc dobře jsem věděla, že knihy téhle autorky jsou zmatené a takřka o ničem. Přesto jsem knihu vzala do rukou- protože je prostě málo českých autorek a mě baví číst knihy českých autorů a pak - taky jsem si jsem si myslela, že tahle bude konečně jiná, lepší... Není. Takže pokud chcete nějakou ufňukanou nudu, tak prosím- na pultech je jí dostatek, Ale s kvalitní literaturou se tohle dílko asi nepopasuje....

BiancoM

Knihu jsem přečetla jen díky zvědavosti. Souhlasím s názorem, že je to nejslabší kniha od autorky. Když jsem otáčela stránky, čekala jsem, že teď už to přijde... popravdě ani nevím na co jsem čekala, protože celé to bylo zmatené a o ničem. Tohle se nepovedlo!

Magrata15

K hodnocení této knihy nějak nevím, co napsat.
Vyprávěna je zajímavě a čtivě, místy s barvitými, téměř básnickými obraty. Další místa jsou dost zmatená a konec jsem už vůbec nepobrala.
A o čem kniha je? Celkově mi to vychází, že je zde popsán prázdný život jednoho velkého sobce.

IvčaH76

Zajímavá snad jen ze začátku. Jinak zmatená a o ničem.

Leni__ska
07. lednaodpad!

Jednoznačně pro mě nejhorší kniha od autorky, v životě se mi nestalo, že bych nedočetla knihu, takže ani tady jsem to nevzdala, i když jsem měla nutkání. Hlavní hrdina tak zbytečný člověk a já si pořád říkala proč? Proč proboha. Rozumějte, i zápornou postavu můžete mít rádi, i otravná nebo jinak nepříjemná postava může mít v příběhu místo, ale tohle bylo tak něco znechucujícího ( a ne tím způsobem, kdy vám z toho běhá mráz po zádech, ale prostě je to bylo protivný). Strašná slátanina. Tohle se nepovedlo, nebo jsem to nepochopila a to mám jinak její ostatní knížky v oblibě..